ilfov

Program
    26.08
    11
    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
      Viitorul Darabani
        27.08
        14
        Șomuz Fălticeni
          Dante Botoşani
            27.08
            00
            CSM Bacău
              Rapid Brodoc
                27.08
                02
                Foresta Suceava
                  Bucovina Rădăuți
                    27.08
                    30
                    Știința Miroslava
                      Bucovina Rădăuți
                        03.09
                        20
                        Rapid Brodoc
                          Foresta Suceava
                            03.09
                            40
                              CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                03.09
                                41
                                Dante Botoşani
                                  CSM Bacău
                                    03.09
                                    30
                                    Viitorul Darabani
                                      Știința Miroslava
                                        03.09
                                        10
                                        Șomuz Fălticeni
                                            09.09
                                            00
                                            Bucovina Rădăuți
                                              Șomuz Fălticeni
                                                10.09
                                                40
                                                CSM Bacău
                                                  Viitorul Darabani
                                                    10.09
                                                    06
                                                    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                      Dante Botoşani
                                                        10.09
                                                        12
                                                        Foresta Suceava
                                                          Rapid Brodoc
                                                            10.09
                                                            04
                                                            Știința Miroslava
                                                              Rapid Brodoc
                                                                17.09
                                                                20
                                                                  Bucovina Rădăuți
                                                                    17.09
                                                                    30
                                                                    Dante Botoşani
                                                                      Foresta Suceava
                                                                        17.09
                                                                        31
                                                                        Viitorul Darabani
                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                            17.09
                                                                            21
                                                                            Șomuz Fălticeni
                                                                              Știința Miroslava
                                                                                17.09
                                                                                01
                                                                                CSM Bacău
                                                                                    23.09
                                                                                    10
                                                                                    Știința Miroslava
                                                                                      CSM Bacău
                                                                                        24.09
                                                                                        11
                                                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                          Șomuz Fălticeni
                                                                                            24.09
                                                                                            00
                                                                                            Foresta Suceava
                                                                                              Viitorul Darabani
                                                                                                24.09
                                                                                                32
                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                  Dante Botoşani
                                                                                                    24.09
                                                                                                    42
                                                                                                    Rapid Brodoc
                                                                                                        30.09
                                                                                                        02
                                                                                                        Dante Botoşani
                                                                                                          Rapid Brodoc
                                                                                                            01.10
                                                                                                            30
                                                                                                            Viitorul Darabani
                                                                                                              Bucovina Rădăuți
                                                                                                                01.10
                                                                                                                12
                                                                                                                Șomuz Fălticeni
                                                                                                                  Foresta Suceava
                                                                                                                    01.10
                                                                                                                    20
                                                                                                                    CSM Bacău
                                                                                                                      Știința Miroslava
                                                                                                                        01.10
                                                                                                                        31
                                                                                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                            08.10
                                                                                                                            13
                                                                                                                            Foresta Suceava
                                                                                                                              CSM Bacău
                                                                                                                                08.10
                                                                                                                                31
                                                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                    08.10
                                                                                                                                    21
                                                                                                                                    Rapid Brodoc
                                                                                                                                      Viitorul Darabani
                                                                                                                                        08.10
                                                                                                                                        21
                                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                                            08.10
                                                                                                                                            20
                                                                                                                                            Știința Miroslava
                                                                                                                                                14.10
                                                                                                                                                00
                                                                                                                                                Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                  Dante Botoşani
                                                                                                                                                    15.10
                                                                                                                                                    10
                                                                                                                                                    Viitorul Darabani
                                                                                                                                                      Rapid Brodoc
                                                                                                                                                        15.10
                                                                                                                                                        22
                                                                                                                                                        CSM Bacău
                                                                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                            15.10
                                                                                                                                                            20
                                                                                                                                                            CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                                                15.10
                                                                                                                                                                21
                                                                                                                                                                Foresta Suceava
                                                                                                                                                                  Foresta Suceava
                                                                                                                                                                    22.10
                                                                                                                                                                    10
                                                                                                                                                                    Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                      CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                        22.10
                                                                                                                                                                        51
                                                                                                                                                                        Rapid Brodoc
                                                                                                                                                                          CSM Bacău
                                                                                                                                                                            22.10
                                                                                                                                                                            20
                                                                                                                                                                              Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                22.10
                                                                                                                                                                                12
                                                                                                                                                                                Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                  Viitorul Darabani
                                                                                                                                                                                    22.10
                                                                                                                                                                                    02
                                                                                                                                                                                    Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                      Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                        29.10
                                                                                                                                                                                        01
                                                                                                                                                                                        Viitorul Darabani
                                                                                                                                                                                          CSM Bacău
                                                                                                                                                                                            29.10
                                                                                                                                                                                            20
                                                                                                                                                                                            Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                              CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                29.10
                                                                                                                                                                                                40
                                                                                                                                                                                                  Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                    29.10
                                                                                                                                                                                                    30
                                                                                                                                                                                                    Rapid Brodoc
                                                                                                                                                                                                      Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                        29.10
                                                                                                                                                                                                        13
                                                                                                                                                                                                        Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                            04.11
                                                                                                                                                                                                            06
                                                                                                                                                                                                            Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                              Rapid Brodoc
                                                                                                                                                                                                                05.11
                                                                                                                                                                                                                23
                                                                                                                                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                  Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                    05.11
                                                                                                                                                                                                                    31
                                                                                                                                                                                                                    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                      Viitorul Darabani
                                                                                                                                                                                                                        05.11
                                                                                                                                                                                                                        02
                                                                                                                                                                                                                        CSM Bacău
                                                                                                                                                                                                                          Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                            05.11
                                                                                                                                                                                                                            30
                                                                                                                                                                                                                            Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                              CSM Bacău
                                                                                                                                                                                                                                12.11
                                                                                                                                                                                                                                30
                                                                                                                                                                                                                                Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                    12.11
                                                                                                                                                                                                                                    41
                                                                                                                                                                                                                                    Viitorul Darabani
                                                                                                                                                                                                                                      Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                        12.11
                                                                                                                                                                                                                                        10
                                                                                                                                                                                                                                        Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                            12.11
                                                                                                                                                                                                                                            20
                                                                                                                                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                12.11
                                                                                                                                                                                                                                                30
                                                                                                                                                                                                                                                Rapid Brodoc
                                                                                                                                                                                                                                                    18.11
                                                                                                                                                                                                                                                    02
                                                                                                                                                                                                                                                    Rapid Brodoc
                                                                                                                                                                                                                                                      Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                        19.11
                                                                                                                                                                                                                                                        22
                                                                                                                                                                                                                                                        Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                          Viitorul Darabani
                                                                                                                                                                                                                                                            19.11
                                                                                                                                                                                                                                                            01
                                                                                                                                                                                                                                                            Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                              Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                19.11
                                                                                                                                                                                                                                                                11
                                                                                                                                                                                                                                                                CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                  CSM Bacău
                                                                                                                                                                                                                                                                    19.11
                                                                                                                                                                                                                                                                    11
                                                                                                                                                                                                                                                                    Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                      CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                        26.11
                                                                                                                                                                                                                                                                        35
                                                                                                                                                                                                                                                                        CSM Bacău
                                                                                                                                                                                                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                            26.11
                                                                                                                                                                                                                                                                            20
                                                                                                                                                                                                                                                                            Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                              Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                26.11
                                                                                                                                                                                                                                                                                40
                                                                                                                                                                                                                                                                                Viitorul Darabani
                                                                                                                                                                                                                                                                                  Rapid Brodoc
                                                                                                                                                                                                                                                                                    26.11
                                                                                                                                                                                                                                                                                    13
                                                                                                                                                                                                                                                                                    Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                      Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                        26.11
                                                                                                                                                                                                                                                                                        10
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Clasament Echipe
                                                                                                                                                                                                                                                                                          PGPTS
                                                                                                                                                                                                                                                                                          1
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                          142637
                                                                                                                                                                                                                                                                                          2
                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Bacău
                                                                                                                                                                                                                                                                                          141128
                                                                                                                                                                                                                                                                                          3
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                          141426
                                                                                                                                                                                                                                                                                          4
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14223
                                                                                                                                                                                                                                                                                          5
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14222
                                                                                                                                                                                                                                                                                          6
                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                          141121
                                                                                                                                                                                                                                                                                          7
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14318
                                                                                                                                                                                                                                                                                          8
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Rapid Brodoc
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14-1710
                                                                                                                                                                                                                                                                                          9
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Viitorul Darabani
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14-279
                                                                                                                                                                                                                                                                                          1014-256