Liga 3 Clasament

Program
12.09
Foresta Suceava
    12
    Știința Miroslava
      12.09
      CSM Pașcani
        01
        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
          12.09
          Sporting Juniorul Vaslui
            21
            Bucovina Rădăuți
              12.09
              Bradu Borca
                02
                Șomuz Fălticeni
                  12.09
                  Hușana Huși
                    10
                    Dante Botoşani
                      19.09
                      Hușana Huși
                        50
                        Bradu Borca
                          19.09
                          Șomuz Fălticeni
                            10
                            Sporting Juniorul Vaslui
                              19.09
                              Bucovina Rădăuți
                                60
                                CSM Pașcani
                                  19.09
                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                    01
                                    Foresta Suceava
                                      19.09
                                      Dante Botoşani
                                        13
                                        Știința Miroslava
                                          26.09
                                          Știința Miroslava
                                            40
                                            CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                              26.09
                                              CSM Pașcani
                                                02
                                                Șomuz Fălticeni
                                                  26.09
                                                  Sporting Juniorul Vaslui
                                                    01
                                                    Hușana Huși
                                                      26.09
                                                      Bradu Borca
                                                        31
                                                        Dante Botoşani
                                                          03.10
                                                          Bradu Borca
                                                            02
                                                            Sporting Juniorul Vaslui
                                                              03.10
                                                              Hușana Huși
                                                                30
                                                                CSM Pașcani
                                                                  03.10
                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                    32
                                                                    Foresta Suceava
                                                                      03.10
                                                                      Bucovina Rădăuți
                                                                        20
                                                                        Știința Miroslava
                                                                          10.10
                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                            12
                                                                            Bucovina Rădăuți
                                                                              10.10
                                                                              Știința Miroslava
                                                                                22
                                                                                Șomuz Fălticeni
                                                                                  10.10
                                                                                  Foresta Suceava
                                                                                    30
                                                                                    Hușana Huși
                                                                                      10.10
                                                                                      CSM Pașcani
                                                                                        22
                                                                                        Bradu Borca
                                                                                          10.10
                                                                                          Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                            12
                                                                                            Dante Botoşani
                                                                                              13.10
                                                                                              Dante Botoşani
                                                                                                03
                                                                                                CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                  17.10
                                                                                                  Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                    30
                                                                                                    CSM Pașcani
                                                                                                      17.10
                                                                                                      Bradu Borca
                                                                                                        13
                                                                                                        Foresta Suceava
                                                                                                          17.10
                                                                                                          Hușana Huși
                                                                                                            02
                                                                                                            Știința Miroslava
                                                                                                              17.10
                                                                                                              Șomuz Fălticeni
                                                                                                                01
                                                                                                                CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                  17.10
                                                                                                                  Dante Botoşani
                                                                                                                    13
                                                                                                                    Bucovina Rădăuți
                                                                                                                      24.10
                                                                                                                      Bucovina Rădăuți
                                                                                                                        22
                                                                                                                        Șomuz Fălticeni
                                                                                                                          24.10
                                                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                            30
                                                                                                                            Hușana Huși
                                                                                                                              24.10
                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                30
                                                                                                                                Bradu Borca
                                                                                                                                  24.10
                                                                                                                                  CSM Pașcani
                                                                                                                                    03
                                                                                                                                    Dante Botoşani
                                                                                                                                      28.10
                                                                                                                                      Foresta Suceava
                                                                                                                                        30
                                                                                                                                        Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                          31.10
                                                                                                                                          CSM Pașcani
                                                                                                                                            00
                                                                                                                                            Foresta Suceava
                                                                                                                                              31.10
                                                                                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                06
                                                                                                                                                Știința Miroslava
                                                                                                                                                  31.10
                                                                                                                                                  Bradu Borca
                                                                                                                                                    11
                                                                                                                                                    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                      31.10
                                                                                                                                                      Hușana Huși
                                                                                                                                                        12
                                                                                                                                                        Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                          31.10
                                                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                                                            20
                                                                                                                                                            Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                              04.11
                                                                                                                                                              Foresta Suceava
                                                                                                                                                                40
                                                                                                                                                                Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                  07.11
                                                                                                                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                    12
                                                                                                                                                                    Hușana Huși
                                                                                                                                                                      07.11
                                                                                                                                                                      Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                        20
                                                                                                                                                                        Bradu Borca
                                                                                                                                                                          07.11
                                                                                                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                                                                                                            40
                                                                                                                                                                            Dante Botoşani
                                                                                                                                                                              14.11
                                                                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                01
                                                                                                                                                                                Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                  14.11
                                                                                                                                                                                  Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                    20
                                                                                                                                                                                    Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                      14.11
                                                                                                                                                                                      Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                        31
                                                                                                                                                                                        Bradu Borca
                                                                                                                                                                                          14.11
                                                                                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                            02
                                                                                                                                                                                            Hușana Huși
                                                                                                                                                                                              18.11
                                                                                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                40
                                                                                                                                                                                                CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                  18.11
                                                                                                                                                                                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                    03
                                                                                                                                                                                                    Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                      22.11
                                                                                                                                                                                                      CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                        50
                                                                                                                                                                                                        CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                          13.03
                                                                                                                                                                                                          Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                            01
                                                                                                                                                                                                            Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                              13.03
                                                                                                                                                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                00
                                                                                                                                                                                                                Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                  13.03
                                                                                                                                                                                                                  CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                    04
                                                                                                                                                                                                                    Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                      13.03
                                                                                                                                                                                                                      Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                        01
                                                                                                                                                                                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                          13.03
                                                                                                                                                                                                                          Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                            33
                                                                                                                                                                                                                            Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                              20.03
                                                                                                                                                                                                                              CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                10
                                                                                                                                                                                                                                Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                  20.03
                                                                                                                                                                                                                                  Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                    11
                                                                                                                                                                                                                                    Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                      20.03
                                                                                                                                                                                                                                      Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                        21
                                                                                                                                                                                                                                        CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                          20.03
                                                                                                                                                                                                                                          Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                            01
                                                                                                                                                                                                                                            Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                              20.03
                                                                                                                                                                                                                                              Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                20
                                                                                                                                                                                                                                                Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                  27.03
                                                                                                                                                                                                                                                  Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                    11
                                                                                                                                                                                                                                                    Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                      27.03
                                                                                                                                                                                                                                                      CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                        21
                                                                                                                                                                                                                                                        Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                          27.03
                                                                                                                                                                                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                            10
                                                                                                                                                                                                                                                            Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                              27.03
                                                                                                                                                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                21
                                                                                                                                                                                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                  27.03
                                                                                                                                                                                                                                                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                    21
                                                                                                                                                                                                                                                                    Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                      03.04
                                                                                                                                                                                                                                                                      Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                        10
                                                                                                                                                                                                                                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                          03.04
                                                                                                                                                                                                                                                                          Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                            30
                                                                                                                                                                                                                                                                            Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                              03.04
                                                                                                                                                                                                                                                                              Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                00
                                                                                                                                                                                                                                                                                Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                  03.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                  Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                                                    21
                                                                                                                                                                                                                                                                                    CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                      03.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                      Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                        21
                                                                                                                                                                                                                                                                                        Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                          10.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                            04
                                                                                                                                                                                                                                                                                            Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                              10.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                              Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                20
                                                                                                                                                                                                                                                                                                Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                                                                  10.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                    23
                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                                      10.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                      CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                                        30
                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                                          10.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                                            11
                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                              17.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                12
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  17.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    31
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      17.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        03
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          17.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            01
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              17.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                40
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  24.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    40
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      24.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        41
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          24.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            41
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              24.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                10
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  24.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    01
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      30.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        11
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          30.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            03
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              30.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                23
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  30.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    11
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      30.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        20
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Clasament Echipe
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          PWDLGoalsPTSLAST 5
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18123336 - 15 (21)39
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          WDWWW
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          2
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18113431 - 10 (21)36
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          DWWWL
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          3
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18111630 - 19 (11)34
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          LWLWW
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          4
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18103541 - 20 (21)33
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          LLWWD
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          5
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1892724 - 19 (5)29
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          DWWLD
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          6
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1882826 - 27 (-1)26
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          WDWWW
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          7
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1874723 - 21 (2)25
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          WLLLD
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          8
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18621021 - 28 (-7)20
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          LWLLL
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          9
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18231312 - 41 (-29)9
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          WLLLL
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          10
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1813147 - 51 (-44)6
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          LLLLD
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Clasament Golgheteri
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          NameGoals