marin tudorache

Program
27.08
CSM Pașcani
    02
    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
      28.08
      Știința Miroslava
        01
        Dante Botoşani
          28.08
          Șomuz Fălticeni
            21
            CSM Bacău
              28.08
              Bucovina Rădăuți
                21
                Sporting Juniorul Vaslui
                  03.09
                  CSM Pașcani
                    12
                    Bucovina Rădăuți
                      04.09
                      Sporting Juniorul Vaslui
                        11
                        Șomuz Fălticeni
                          04.09
                          CSM Bacău
                            00
                            Știința Miroslava
                              04.09
                              Dante Botoşani
                                10
                                Foresta Suceava
                                  04.09
                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                    40
                                    Hușana Huși
                                      11.09
                                      Hușana Huși
                                        11
                                        Dante Botoşani
                                          11.09
                                          Foresta Suceava
                                            21
                                            CSM Bacău
                                              11.09
                                              Știința Miroslava
                                                01
                                                Sporting Juniorul Vaslui
                                                  11.09
                                                  Șomuz Fălticeni
                                                    21
                                                    CSM Pașcani
                                                      11.09
                                                      Bucovina Rădăuți
                                                        00
                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                          15.09
                                                          Foresta Suceava
                                                            20
                                                            Hușana Huși
                                                              17.09
                                                              CSM Pașcani
                                                                34
                                                                Știința Miroslava
                                                                  18.09
                                                                  Bucovina Rădăuți
                                                                    20
                                                                    Șomuz Fălticeni
                                                                      18.09
                                                                      Sporting Juniorul Vaslui
                                                                        00
                                                                        Foresta Suceava
                                                                          18.09
                                                                          CSM Bacău
                                                                            01
                                                                            Hușana Huși
                                                                              18.09
                                                                              CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                01
                                                                                Dante Botoşani
                                                                                  Clasament Echipe
                                                                                  PWDLGoalsPTSLAST 5
                                                                                  1
                                                                                  Bucovina Rădăuți
                                                                                  43106 - 2 (4)10
                                                                                  WWDW
                                                                                  2
                                                                                  Dante Botoşani
                                                                                  43104 - 1 (3)10
                                                                                  WWDW
                                                                                  3
                                                                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                  42116 - 1 (5)7
                                                                                  WWDL
                                                                                  4
                                                                                  Foresta Suceava
                                                                                  42114 - 2 (2)7
                                                                                  LWWD
                                                                                  5
                                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                                  42115 - 5 (0)7
                                                                                  WDWL
                                                                                  6
                                                                                  Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                  41213 - 3 (0)5
                                                                                  LDWD
                                                                                  7
                                                                                  Știința Miroslava
                                                                                  41124 - 5 (-1)4
                                                                                  LDLW
                                                                                  8
                                                                                  Hușana Huși
                                                                                  41122 - 7 (-5)4
                                                                                  LDLW
                                                                                  9
                                                                                  CSM Bacău
                                                                                  40132 - 5 (-3)1
                                                                                  LDLL
                                                                                  10
                                                                                  CSM Pașcani
                                                                                  40045 - 10 (-5)0
                                                                                  LLLL