Liga 2
Liga 3
Liga 4
Cupa României
Special
Inchide
Liga 2
Liga 3
Liga 4
Cupa României
Special
Politica de confidentialitate
GDPR
Contact
antrenor secund
Viitorul Pandurii, inconstantă în rezultate. Stafful tehnic a găsit explicația: „Apar fluctuații, fiindcă suntem mereu pe drumuri”
Campionat
15:28 | sept.. 2019
Autor: Marius ANGHEL
Stiri
16:03
EXCLUSIV | De la delegat, la „secundul” lui Vintilă la FCSB. Ce a făcut Ovidiu Petre în ultimul an, după ce și-a încheiat cariera de jucător
Diverse
13:15
OFICIAL | Bogdan Lobonț începe o nouă aventură după experiența de la „U” Cluj! Anunțul a fost făcut
Bursa transferurilor
14:25
Romeo Surdu, la o nouă provocare: jucător – antrenor secund la o echipă din Liga 3. „Primul pas este să atacăm promovarea în Liga a 2-a”
Stiri
11:14
Robert Ilyeș a plecat de la Csikszereda. A acceptat oferta prietenului Hadnagy și va fi „secund” la Sepsi: „Este un pas înainte de care aveam nevoie în cariera mea”
Stiri
15:42
Și copiii harghiteni au contribuit la eliminarea lui Dinamo! Gestul pe care l-au făcut pentru jucătorii Csikszeredei înaintea meciului și la vestiar, dezvăluit de un membru al staffului tehnic
Bursa transferurilor
11:59
Marian Constantinescu continuă ca jucător-antrenor la echipa unde a plecat Erik Lincar. Atacantul, dezamăgit de cei de la AS SR Brașov
Campionat
10:39
Prima plecare de la UTA după numirea lui Ionuț Popa în stafful tehnic. „Aș fi devenit și mai… secund”
Pregătiri, amicale
13:01
UTA a plecat în cantonamentul din Italia cu 21 de jucători. Sorin Botiș face parte din staff-ul lui Roland Nagy
Special
14:41
Noul Petrolul prinde contur: Octavian Grigore – antrenor, Cristi Vlad – președinte
Seria 2
20:12
Todea are parte de un debut special la noua echipă a Aradului: în prima etapă își întâlnește fostul club. „Mă leagă multe de Mediaș, dar cea mai importantă e UTA”
Campionat
19:40
CS Mioveni, de nerecunoscut. Dobre: „Ne-am prezentat execrabil, suntem total dezamăgiți”
Bursa transferurilor
14:53
Săsărman, ca și uns antrenor secund la Gloria!
Seria 2
17:03
Interviu cu „Motoreta”: „Noaptea dinaintea meciului nu pot să dorm”
Campionat
14:48
Bolohan, frustrat la revenirea pe Areni: „Totul e în paragină”
Liga 2
16:13
Gabriel Răduță, la conducerea Centrului de Copii și Juniori al FC Dinamo!
Seria 2
16:27
Darius Miclea: „Toți trebuie să ne dorim promovarea”
Pregătiri, amicale
11:06
Chița, secund la Mioveni!
Bursa transferurilor
13:36
Nofitovici, secund la Damila
Seria 2
11:06
Stupar e la final de contract: „Prioritatea mea este să rămân la UTA”
Seria 2
16:29
ALRO atacă returul cu un nou antrenor secund
Liga 2
22:28
Florentin Petre, antrenor secund la Dinamo II
Seria 2
20:58
Mitu, asistent de „Doctor”
Campionat
11:59
Barbu: „Trebuie să uităm cât mai repede acest meci”
Seria 2
10:53
„Ne trebuie trei victorii!”
Campionat
15:21
„Sabo va pleca de la U”
Liga 2
13:49
Șchiopu, antrenor secund la Farul Constanța?
Seria 2
16:43
„Adversarii s-au recunoscut dominați!”
Seria 2
15:23
Radu Sabo se întoarce la U Cluj
Seria 2
13:00
„Vreau să jucăm cu sufletul în partida cu Vâlcea”
Seria 2
14:15
Damian Militaru: „Ne jucăm șansa la promovare”
Seria 2
15:42
Marcel Rus, antrenor secund la Minerul Lupeni
Campionat
12:35
Militaru îl laudă pe Bicfalvi
Liga 3, Campionat 2019-2020
Liga 3, Campionat 2020-2021
Liga 3, Campionat 2021-2022
Liga 3, Campionat 2021-2022, play-off
Liga 3, Campionat 2021-2022, play-out
Liga 3, Campionat 2022-2023
Liga 3, Campionat 2022-2023, play-off
Liga 3, Campionat 2022-2023, play-out
Liga 3, Campionat 2023-2024
Seria 1 L3 23/24
Seria 2 L3 23/24
Seria 3 L3 23/24
Seria 4 L3 23/24
Seria 5 L3 23/24
Seria 6 L3 23/24
Seria 7 L3 23/24
Seria 8 L3 23/24
Seria 9 L3 23/24
Seria 10 L3 23/24
Etapa 01 S1
Etapa 01 S2
Etapa 01 S3
Etapa 01 S4
Etapa 01 S5
Etapa 01 S6
Etapa 01 S7
Etapa 01 S8
Etapa 01 S9
Etapa 01 S10
Etapa 02 S1
Etapa 02 S2
Etapa 02 S3
Etapa 02 S4
Etapa 02 S5
Etapa 02 S6
Etapa 02 S7
Etapa 02 S8
Etapa 02 S9
Etapa 02 S10
Etapa 03 S1
Etapa 03 S2
Etapa 03 S3
Etapa 03 S4
Etapa 03 S5
Etapa 03 S6
Etapa 03 S7
Etapa 03 S8
Etapa 03 S9
Etapa 03 S10
Etapa 04 S1
Etapa 04 S2
Etapa 04 S3
Etapa 04 S4
Etapa 04 S5
Etapa 04 S6
Etapa 04 S7
Etapa 04 S8
Etapa 04 S9
Etapa 04 S10
Etapa 05 S1
Etapa 05 S2
Etapa 05 S3
Etapa 05 S4
Etapa 05 S5
Etapa 05 S6
Etapa 05 S7
Etapa 05 S8
Etapa 05 S9
Etapa 05 S10
Etapa 06 S1
Etapa 06 S2
Etapa 06 S3
Etapa 06 S4
Etapa 06 S5
Etapa 06 S6
Etapa 06 S7
Etapa 06 S8
Etapa 06 S9
Etapa 06 S10
Etapa 07 S1
Etapa 07 S2
Etapa 07 S3
Etapa 07 S4
Etapa 07 S5
Etapa 07 S6
Etapa 07 S7
Etapa 07 S8
Etapa 07 S9
Etapa 07 S10
Etapa 08 S1
Etapa 08 S2
Etapa 08 S3
Etapa 08 S4
Etapa 08 S5
Etapa 08 S6
Etapa 08 S7
Etapa 08 S8
Etapa 08 S9
Etapa 08 S10
Etapa 09 S1
Etapa 09 S2
Etapa 09 S3
Etapa 09 S4
Etapa 09 S5
Etapa 09 S6
Etapa 09 S7
Etapa 09 S8
Etapa 09 S9
Etapa 09 S10
Etapa 10 S1
Etapa 10 S2
Etapa 10 S3
Etapa 10 S4
Etapa 10 S5
Etapa 10 S6
Etapa 10 S7
Etapa 10 S8
Etapa 10 S9
Etapa 10 S10
Etapa 11 S1
Etapa 11 S2
Etapa 11 S3
Etapa 11 S4
Etapa 11 S5
Etapa 11 S6
Etapa 11 S7
Etapa 11 S8
Etapa 11 S9
Etapa 11 S10
Etapa 12 S1
Etapa 12 S2
Etapa 12 S3
Etapa 12 S4
Etapa 12 S5
Etapa 12 S6
Etapa 12 S7
Etapa 12 S8
Etapa 12 S9
Etapa 12 S10
Etapa 13 S1
Etapa 13 S2
Etapa 13 S3
Etapa 13 S4
Etapa 13 S5
Etapa 13 S6
Etapa 13 S7
Etapa 13 S8
Etapa 13 S9
Etapa 13 S10
Etapa 14 S1
Etapa 14 S2
Etapa 14 S3
Etapa 14 S4
Etapa 14 S5
Etapa 14 S6
Etapa 14 S7
Etapa 14 S8
Etapa 14 S9
Etapa 14 S10
Etapa 15 S1
Etapa 15 S2
Etapa 15 S3
Etapa 15 S4
Etapa 15 S5
Etapa 15 S6
Etapa 15 S7
Etapa 15 S8
Etapa 15 S9
Etapa 15 S10
Etapa 16 S1
Etapa 16 S2
Etapa 16 S3
Etapa 16 S4
Etapa 16 S5
Etapa 16 S6
Etapa 16 S7
Etapa 16 S8
Etapa 16 S9
Etapa 16 S10
Etapa 17 S1
Etapa 17 S2
Etapa 17 S3
Etapa 17 S4
Etapa 17 S5
Etapa 17 S6
Etapa 17 S7
Etapa 17 S8
Etapa 17 S9
Etapa 17 S10
Program
Aerostar Bacău
25.08
1
2
CSM Vaslui
FC Bacău
25.08
3
1
Șomuz Fălticeni
Bucovina Rădăuți
26.08
0
2
Știința Miroslava
Rapid Brodoc
26.08
0
2
Foresta Suceava
CSM Bacău
02.09
2
4
Bucovina Rădăuți
Știința Miroslava
02.09
4
2
FC Bacău
Șomuz Fălticeni
02.09
1
1
Aerostar Bacău
Foresta Suceava
02.09
4
2
CSM Vaslui
Aerostar Bacău
08.09
2
1
Știința Miroslava
FC Bacău
08.09
0
3
CSM Bacău
CSM Vaslui
09.09
3
3
Șomuz Fălticeni
Bucovina Rădăuți
09.09
3
2
Rapid Brodoc
Rapid Brodoc
16.09
2
0
FC Bacău
CSM Bacău
16.09
3
0
Aerostar Bacău
Știința Miroslava
16.09
0
2
CSM Vaslui
Foresta Suceava
16.09
3
2
Șomuz Fălticeni
Aerostar Bacău
22.09
3
1
Rapid Brodoc
Șomuz Fălticeni
23.09
0
4
Știința Miroslava
CSM Vaslui
23.09
0
1
CSM Bacău
Bucovina Rădăuți
23.09
1
1
Foresta Suceava
Bucovina Rădăuți
30.09
0
0
FC Bacău
Rapid Brodoc
30.09
0
2
CSM Vaslui
CSM Bacău
30.09
1
0
Șomuz Fălticeni
Foresta Suceava
30.09
5
1
Știința Miroslava
Aerostar Bacău
06.10
0
1
Bucovina Rădăuți
FC Bacău
06.10
1
1
Foresta Suceava
Știința Miroslava
07.10
0
1
CSM Bacău
Șomuz Fălticeni
07.10
0
0
Rapid Brodoc
FC Bacău
13.10
3
1
Aerostar Bacău
Bucovina Rădăuți
14.10
0
0
CSM Vaslui
Rapid Brodoc
14.10
2
0
Știința Miroslava
Foresta Suceava
14.10
2
0
CSM Bacău
Aerostar Bacău
20.10
1
0
Foresta Suceava
CSM Bacău
21.10
3
0
Rapid Brodoc
Șomuz Fălticeni
21.10
1
1
Bucovina Rădăuți
CSM Vaslui
21.10
2
2
FC Bacău
CSM Vaslui
28.10
0
0
Aerostar Bacău
Șomuz Fălticeni
28.10
1
0
FC Bacău
Știința Miroslava
28.10
1
1
Bucovina Rădăuți
Foresta Suceava
28.10
5
1
Rapid Brodoc
FC Bacău
03.11
0
1
Știința Miroslava
Aerostar Bacău
03.11
1
2
Șomuz Fălticeni
Bucovina Rădăuți
04.11
0
2
CSM Bacău
CSM Vaslui
04.11
3
4
Foresta Suceava
Șomuz Fălticeni
11.11
2
2
CSM Vaslui
Știința Miroslava
11.11
2
0
Aerostar Bacău
CSM Bacău
11.11
0
2
FC Bacău
Rapid Brodoc
11.11
0
5
Bucovina Rădăuți
FC Bacău
17.11
4
0
Rapid Brodoc
Aerostar Bacău
17.11
1
1
CSM Bacău
CSM Vaslui
18.11
3
1
Știința Miroslava
Șomuz Fălticeni
18.11
2
2
Foresta Suceava
Știința Miroslava
25.11
3
2
Șomuz Fălticeni
CSM Bacău
25.11
1
0
CSM Vaslui
Rapid Brodoc
25.11
2
1
Aerostar Bacău
Foresta Suceava
25.11
1
3
Bucovina Rădăuți
FC Bacău
01.12
1
2
Bucovina Rădăuți
CSM Vaslui
02.12
1
1
Rapid Brodoc
Șomuz Fălticeni
02.12
2
1
CSM Bacău
Știința Miroslava
02.12
1
2
Foresta Suceava
CSM Bacău
09.03
0
2
Știința Miroslava
Rapid Brodoc
09.03
2
3
Șomuz Fălticeni
Bucovina Rădăuți
09.03
2
0
Aerostar Bacău
Foresta Suceava
09.03
0
3
FC Bacău
CSM Bacău
15.03
3
0
Foresta Suceava
Aerostar Bacău
15.03
0
1
FC Bacău
CSM Vaslui
16.03
0
2
Bucovina Rădăuți
Știința Miroslava
16.03
2
0
Rapid Brodoc
Vezi mai mult
Clasament Echipe
P
G
PTS
1
Bucovina Rădăuți
15
12
29
2
CSM Bacău
15
9
28
3
Știința Miroslava
16
3
25
4
FC Bacău
15
4
21
5
Foresta Suceava
15
8
19
6
CSM Vaslui
15
0
18
7
Șomuz Fălticeni
15
-5
18
8
Aerostar Bacău
15
-10
12
9
Rapid Brodoc
15
-21
11
Vezi mai mult
Recomandări
23:34
Prima reacție a lui Dan Alexa după ce a preluat CS Tunari: ”E foarte, foarte greu!” Antrenorul are o misiune dificilă ...
22:35
Dan Alexa, alegere șoc! A preluat o echipă din Liga 2 aflată cu un picior în Liga 3. Îl va avea alături și pe Ștefan ...
19:06
Președintele Ciucului și-a taxat jucătorii după remiza cu Dumbrăvița și i-a răspuns antrenorului Corvinului: ”Nici ...
17:48
Ilie Poenaru, debut cu dreptul ca antrenor al Concordiei, cu o victorie la Dej: ”Am reușit să le dăm o altă stare jucătorilor, ...
16:14
Trei jucători din Liga 2 la naționala U21 a României, convocați de Daniel Pancu pentru meciul din Armenia
Cautare
Introdu cuvântul căutat și apasă ENTER
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube