transferuri fc u craiova

Program
27.08
CSM Pașcani
    02
    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
      28.08
      Știința Miroslava
        01
        Dante Botoşani
          28.08
          Șomuz Fălticeni
            21
            CSM Bacău
              28.08
              Bucovina Rădăuți
                21
                Sporting Juniorul Vaslui
                  03.09
                  CSM Pașcani
                    12
                    Bucovina Rădăuți
                      04.09
                      Sporting Juniorul Vaslui
                        11
                        Șomuz Fălticeni
                          04.09
                          CSM Bacău
                            00
                            Știința Miroslava
                              04.09
                              Dante Botoşani
                                10
                                Foresta Suceava
                                  04.09
                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                    40
                                    Hușana Huși
                                      11.09
                                      Hușana Huși
                                        11
                                        Dante Botoşani
                                          11.09
                                          Foresta Suceava
                                            21
                                            CSM Bacău
                                              11.09
                                              Știința Miroslava
                                                01
                                                Sporting Juniorul Vaslui
                                                  11.09
                                                  Șomuz Fălticeni
                                                    21
                                                    CSM Pașcani
                                                      11.09
                                                      Bucovina Rădăuți
                                                        00
                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                          15.09
                                                          Foresta Suceava
                                                            20
                                                            Hușana Huși
                                                              17.09
                                                              CSM Pașcani
                                                                34
                                                                Știința Miroslava
                                                                  18.09
                                                                  Bucovina Rădăuți
                                                                    20
                                                                    Șomuz Fălticeni
                                                                      18.09
                                                                      Sporting Juniorul Vaslui
                                                                        00
                                                                        Foresta Suceava
                                                                          18.09
                                                                          CSM Bacău
                                                                            01
                                                                            Hușana Huși
                                                                              18.09
                                                                              CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                01
                                                                                Dante Botoşani
                                                                                  25.09
                                                                                  Dante Botoşani
                                                                                    21
                                                                                    CSM Bacău
                                                                                      25.09
                                                                                      Hușana Huși
                                                                                        21
                                                                                        Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                          25.09
                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                            32
                                                                                            CSM Pașcani
                                                                                              25.09
                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                00
                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                  25.09
                                                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                                                    20
                                                                                                    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                      02.10
                                                                                                      Șomuz Fălticeni
                                                                                                        00
                                                                                                        Știința Miroslava
                                                                                                          02.10
                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                            31
                                                                                                            Foresta Suceava
                                                                                                              02.10
                                                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                03
                                                                                                                Dante Botoşani
                                                                                                                  02.10
                                                                                                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                    11
                                                                                                                    CSM Bacău
                                                                                                                      09.10
                                                                                                                      CSM Bacău
                                                                                                                        11
                                                                                                                        Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                          09.10
                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                            11
                                                                                                                            CSM Pașcani
                                                                                                                              09.10
                                                                                                                              Hușana Huși
                                                                                                                                00
                                                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                  09.10
                                                                                                                                  Foresta Suceava
                                                                                                                                    02
                                                                                                                                    Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                      09.10
                                                                                                                                      Știința Miroslava
                                                                                                                                        10
                                                                                                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                          12.10
                                                                                                                                          CSM Pașcani
                                                                                                                                            02
                                                                                                                                            Hușana Huși
                                                                                                                                              15.10
                                                                                                                                              CSM Pașcani
                                                                                                                                                15:00
                                                                                                                                                CSM Bacău
                                                                                                                                                  16.10
                                                                                                                                                  Știința Miroslava
                                                                                                                                                    23
                                                                                                                                                    Foresta Suceava
                                                                                                                                                      16.10
                                                                                                                                                      Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                        10
                                                                                                                                                        Hușana Huși
                                                                                                                                                          16.10
                                                                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                            04
                                                                                                                                                            Dante Botoşani
                                                                                                                                                              16.10
                                                                                                                                                              CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                20
                                                                                                                                                                Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                  23.10
                                                                                                                                                                  Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                    20
                                                                                                                                                                    CSM Pașcani
                                                                                                                                                                      23.10
                                                                                                                                                                      CSM Bacău
                                                                                                                                                                        10
                                                                                                                                                                        Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                          23.10
                                                                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                                                                            21
                                                                                                                                                                            Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                              23.10
                                                                                                                                                                              Hușana Huși
                                                                                                                                                                                11
                                                                                                                                                                                Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                  23.10
                                                                                                                                                                                  Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                    11
                                                                                                                                                                                    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                      Clasament Echipe
                                                                                                                                                                                      PWDLGoalsPTSLAST 5
                                                                                                                                                                                      1
                                                                                                                                                                                      Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                      972016 - 4 (12)23
                                                                                                                                                                                      WWDWW
                                                                                                                                                                                      2
                                                                                                                                                                                      Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                      952211 - 7 (4)17
                                                                                                                                                                                      WDWWL
                                                                                                                                                                                      3
                                                                                                                                                                                      Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                      94329 - 8 (1)15
                                                                                                                                                                                      DWDLL
                                                                                                                                                                                      4
                                                                                                                                                                                      Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                      942312 - 12 (0)14
                                                                                                                                                                                      WLLWD
                                                                                                                                                                                      5
                                                                                                                                                                                      CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                      933310 - 6 (4)12
                                                                                                                                                                                      LDLWD
                                                                                                                                                                                      6
                                                                                                                                                                                      Hușana Huși
                                                                                                                                                                                      93337 - 10 (-3)12
                                                                                                                                                                                      WDWLD
                                                                                                                                                                                      7
                                                                                                                                                                                      Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                      92438 - 9 (-1)10
                                                                                                                                                                                      DDWLD
                                                                                                                                                                                      8
                                                                                                                                                                                      Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                      92347 - 11 (-4)9
                                                                                                                                                                                      LLDLW
                                                                                                                                                                                      9
                                                                                                                                                                                      CSM Bacău
                                                                                                                                                                                      81346 - 9 (-3)6
                                                                                                                                                                                      LDDW
                                                                                                                                                                                      10
                                                                                                                                                                                      CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                      80178 - 18 (-10)1
                                                                                                                                                                                      LDLL