competitional

Pandurii, victorie cu Flacăra! Bogoi, nemulțumit de programul din primele patru etape
Program
Foresta Suceava
    02.04
    50
    Bucovina Rădăuți
      Dante Botoşani
        02.04
        00
        Hușana Huși
          Dante Botoşani
            04.04
            40
            Bucovina Rădăuți
              Hușana Huși
                04.04
                11
                Foresta Suceava
                  Dante Botoşani
                    09.04
                    10
                    Foresta Suceava
                      Hușana Huși
                        09.04
                        00
                        Bucovina Rădăuți
                          Bucovina Rădăuți
                            16.04
                            02
                            Dante Botoşani
                              Foresta Suceava
                                16.04
                                51
                                Hușana Huși
                                  Bucovina Rădăuți
                                    22.04
                                    11
                                    Foresta Suceava
                                      Hușana Huși
                                        22.04
                                        10
                                        Dante Botoşani
                                          Foresta Suceava
                                            29.04
                                            20
                                            Dante Botoşani
                                              Bucovina Rădăuți
                                                30.04
                                                22
                                                Hușana Huși
                                                  Foresta Suceava
                                                    07.05
                                                    10
                                                    Bucovina Rădăuți
                                                      Dante Botoşani
                                                        07.05
                                                        20
                                                        Hușana Huși
                                                          Dante Botoşani
                                                            14.05
                                                            11
                                                            Foresta Suceava
                                                              Hușana Huși
                                                                14.05
                                                                21
                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                  Bucovina Rădăuți
                                                                    21.05
                                                                    13
                                                                    Dante Botoşani
                                                                      Foresta Suceava
                                                                        21.05
                                                                        20
                                                                        Hușana Huși
                                                                          Clasament Echipe
                                                                          PGPTS
                                                                          1
                                                                          Dante Botoşani
                                                                          9857
                                                                          2
                                                                          Foresta Suceava
                                                                          91353
                                                                          3
                                                                          Hușana Huși
                                                                          9-638
                                                                          4
                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                          9-1531
                                                                          Program
                                                                          Șomuz Fălticeni
                                                                            02.04
                                                                            31
                                                                            Știința Miroslava
                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                02.04
                                                                                00
                                                                                CSM Bacău
                                                                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                    02.04
                                                                                    40
                                                                                    CSM Pașcani
                                                                                      CSM Pașcani
                                                                                        08.04
                                                                                        01
                                                                                        Știința Miroslava
                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                            09.04
                                                                                            10
                                                                                            Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                              CSM Bacău
                                                                                                09.04
                                                                                                02
                                                                                                Șomuz Fălticeni
                                                                                                  Știința Miroslava
                                                                                                    16.04
                                                                                                    01
                                                                                                    CSM Bacău
                                                                                                      Șomuz Fălticeni
                                                                                                        16.04
                                                                                                        00
                                                                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                          Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                            16.04
                                                                                                            21
                                                                                                            CSM Pașcani
                                                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                22.04
                                                                                                                11
                                                                                                                Șomuz Fălticeni
                                                                                                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                    22.04
                                                                                                                    21
                                                                                                                    Știința Miroslava
                                                                                                                      CSM Pașcani
                                                                                                                        22.04
                                                                                                                        00
                                                                                                                        CSM Bacău
                                                                                                                          CSM Bacău
                                                                                                                            30.04
                                                                                                                            00
                                                                                                                            CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                30.04
                                                                                                                                20
                                                                                                                                Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                    30.04
                                                                                                                                    30
                                                                                                                                    CSM Pașcani
                                                                                                                                      Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                        07.05
                                                                                                                                        01
                                                                                                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                          Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                            07.05
                                                                                                                                            11
                                                                                                                                            CSM Bacău
                                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                                07.05
                                                                                                                                                01
                                                                                                                                                CSM Pașcani
                                                                                                                                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                    13.05
                                                                                                                                                    11
                                                                                                                                                    Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                      CSM Pașcani
                                                                                                                                                        13.05
                                                                                                                                                        03
                                                                                                                                                        Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                          CSM Bacău
                                                                                                                                                            14.05
                                                                                                                                                            11
                                                                                                                                                            Știința Miroslava
                                                                                                                                                              Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                21.05
                                                                                                                                                                11
                                                                                                                                                                Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                  Știința Miroslava
                                                                                                                                                                    21.05
                                                                                                                                                                    03
                                                                                                                                                                    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                      CSM Bacău
                                                                                                                                                                        21.05
                                                                                                                                                                        10
                                                                                                                                                                        CSM Pașcani
                                                                                                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                            28.05
                                                                                                                                                                            30
                                                                                                                                                                            CSM Bacău
                                                                                                                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                28.05
                                                                                                                                                                                22
                                                                                                                                                                                Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                  CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                    28.05
                                                                                                                                                                                    12
                                                                                                                                                                                    Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                      Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                        04.06
                                                                                                                                                                                        21
                                                                                                                                                                                        Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                          CSM Bacău
                                                                                                                                                                                            04.06
                                                                                                                                                                                            12
                                                                                                                                                                                            Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                              CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                04.06
                                                                                                                                                                                                12
                                                                                                                                                                                                CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                  Clasament Echipe
                                                                                                                                                                                                  PGPTS
                                                                                                                                                                                                  1
                                                                                                                                                                                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                  101451
                                                                                                                                                                                                  2
                                                                                                                                                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                  10741
                                                                                                                                                                                                  3
                                                                                                                                                                                                  Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                  10137
                                                                                                                                                                                                  4
                                                                                                                                                                                                  Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                  10-431
                                                                                                                                                                                                  5
                                                                                                                                                                                                  CSM Bacău
                                                                                                                                                                                                  10-428
                                                                                                                                                                                                  6
                                                                                                                                                                                                  CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                  10-148