EXCLUSIV: Programul sezonului seriei a II-a din Liga a II-a!

Publicat: 10 Aug. 2012, 12:17 Actualizat: 10 Aug. 2012, 16:22 Special
EXCLUSIV:  Programul sezonului seriei a II-a din Liga a II-a!

Astăzi la sediul FRF s-a tras țintarul Ligii a II-a. Iată cum arată programul complet al seriei a II-a din acest eșalon:

ETAPA 1 – Sâmbătă, 01.09.2012

Luceafărul – FC Argeș
Damila – FCM Tg. Mureș
Alro – FC Timișoara
Corona – Voința Sibiu
Unirea – FC Maramureș
CS Mioveni – FC Bihor
ACS Recaș – UTA
CSM Rm. Vâlcea stă

ETAPA 2 – Sâmbătă, 08.09.2012

FC Argeș – CSM Rm. Vâlcea
FCM Tg. Mureș – Luceafărul
FC Timișoara – Damila
Voința Sibiu – Alro
FC Maramureș – Corona
FC Bihor – Unirea
UTA – CS Mioveni
ACS Recaș stă

ETAPA 3 – Sâmbătă, 15.09.2012

CSM Rm. Vâlcea – FCM Tg. Mureș
Luceafărul – FC Timișoara
Damila – Voința Sibiu
Alro – FC Maramureș
Corona – FC Bihor
Unirea – UTA
CS Mioveni – ACS Recaș
FC Argeș stă

ETAPA 4 – Sâmbătă, 22.09.2012

FCM Tg. Mureș – FC Argeș
FC Timișoara – CSM Rm. Vâlcea
Voința Sibiu – Luceafărul
FC Maramureș – Damila
FC Bihor – Alro
UTA – Corona
ACS Recaș – Unirea
CS Mioveni stă

ETAPA 5 – Sâmbătă, 29.09.2012

FC Argeș – FC Timișoara
CSM Rm. Vâlcea – Voința Sibiu
Luceafărul – FC Maramureș
Damila – FC Bihor
Alro – UTA
Corona – ACS Recaș
Unirea – CS Mioveni
FCM Tg. Mureș stă

ETAPA 6 – Sâmbătă, 06.10.2012

FC Timișoara – FCM Tg. Mureș
Voința Sibiu – FC Argeș
FC Maramureș – CSM Rm. Vâlcea
FC Bihor – Luceafărul
UTA – Damila
ACS Recaș – Alro
CS Mioveni – Corona
Unirea stă

ETAPA 7 – Sâmbătă, 13.10.2012

FCM Tg. Mureș – Voința Sibiu
FC Argeș – FC Maramureș
CSM Rm. Vâlcea – FC Bihor
Luceafărul – UTA
Damila – ACS Recaș
Alro – CS Mioveni
Corona – Unirea
FC Timișoara stă

ETAPA 8 – Sâmbătă, 20.10.2012

Voința Sibiu – FC Timișoara
FC Maramureș – FCM Tg. Mureș
FC Bihor – FC Argeș
UTA – CSM Rm. Vâlcea
ACS Recaș – Luceafărul
CS Mioveni – Damila
Unirea – Alro
Corona stă

ETAPA 9 – Miercuri, 24.10.2012

FC Timișoara – FC Maramureș
FCM Tg. Mureș – FC Bihor
FC Argeș – UTA
CSM Rm. Vâlcea – ACS Recaș
Luceafărul – CS Mioveni
Damila – Unirea
Alro – Corona
Voința Sibiu stă

ETAPA 10 – Sâmbătă, 27.10.2012

FC Maramureș – Voința Sibiu
FC Bihor – FC Timișoara
UTA – FCM Tg. Mureș
ACS Recaș – FC Argeș
CS Mioveni – CSM Rm. Vâlcea
Unirea – Luceafărul
Corona – Damila
Alro stă

ETAPA 11 – Sâmbătă, 03.11.2012

Voința Sibiu – FC Bihor
FC Timișoara – UTA
FCM Tg. Mureș – ACS Recaș
FC Argeș – CS Mioveni
CSM Rm. Vâlcea – Unirea
Luceafărul – Corona
Damila – Alro
FC Maramureș stă

ETAPA 12 – Miercuri, 10.11.2012

FC Bihor – FC Maramureș
UTA – Voința Sibiu
ACS Recaș – FC Timișoara
CS Mioveni – FCM Tg. Mureș
Unirea – FC Argeș
Corona – CSM Rm. Vâlcea
Alro – Luceafărul
Damila stă

ETAPA 13 – Sâmbătă, 17.11.2012

FC Maramureș – UTA
Voința Sibiu – ACS Recaș
FC Timișoara – CS Mioveni
FCM Tg. Mureș – Unirea
FC Argeș – Corona
CSM Rm. Vâlcea – Alro
Luceafărul – Damila
FC Bihor stă

ETAPA 14 – Sâmbătă, 24.11.2012

UTA – FC Bihor
ACS Recaș – FC Maramureș
CS Mioveni – Voința Sibiu
Unirea – FC Timișoara
Corona – FCM Tg. Mureș
Alro – FC Argeș
Damila – CSM Rm. Vâlcea
Luceafărul stă

ETAPA 15 – Sâmbătă, 01.12.2012

FC Bihor – ACS Recaș
FC Maramureș – CS Mioveni
Voința Sibiu – Unirea
FC Timișoara – Corona
FCM Tg. Mureș – Alro
FC Argeș – Damila
CSM Rm. Vâlcea – Luceafărul
UTA stă

ETAPA 16 – Sâmbătă, 09.03.2012

FC Argeș – Luceafărul
FCM Tg. Mureș – Damila
FC Timișoara – Alro
Voința Sibiu – Corona
FC Maramureș – Unirea
FC Bihor – CS Mioveni
UTA – ACS Recaș
CSM Rm. Vâlcea stă

ETAPA 17 – Sâmbătă, 16.03.2012

CSM Rm. Vâlcea – FC Argeș
Luceafărul – FCM Tg. Mureș
Damila – FC Timișoara
Alro – Voința Sibiu
Corona – FC Maramureș
Unirea – FC Bihor
CS Mioveni – UTA
ACS Recaș stă

ETAPA 18 – Sâmbătă, 23.03.2012

FCM Tg. Mureș – CSM Rm. Vâlcea
FC Timișoara – Luceafărul
Voința Sibiu – Damila
FC Maramureș – Alro
FC Bihor – Corona
UTA – Unirea
ACS Recaș – CS Mioveni
FC Argeș stă

ETAPA 19 – Sâmbătă, 30.03.2012

FC Argeș – FCM Tg. Mureș
CSM Rm. Vâlcea – FC Timișoara
Luceafărul – Voința Sibiu
Damila – FC Maramureș
Alro – FC Bihor
Corona – UTA
Unirea – ACS Recaș
CS Mioveni stă

ETAPA 20 – Sâmbătă, 06.04.2012

FC Timișoara – FC Argeș
Voința Sibiu – CSM Rm. Vâlcea
FC Maramureș – Luceafărul
FC Bihor – Damila
UTA – Alro
ACS Recaș – Corona
CS Mioveni – Unirea
FCM Tg. Mureș stă

ETAPA 21 – Sâmbătă, 13.04.2012

FCM Tg. Mureș – FC Timișoara
FC Argeș – Voința Sibiu
CSM Rm. Vâlcea – FC Maramureș
Luceafărul – FC Bihor
Damila – UTA
Alro – ACS Recaș
Corona – CS Mioveni
Unirea stă

ETAPA 22 – Sâmbătă, 20.04.2012

Voința Sibiu – FCM Tg. Mureș
FC Maramureș – FC Argeș
FC Bihor – CSM Rm. Vâlcea
UTA – Luceafărul
ACS Recaș – Damila
CS Mioveni – Alro
Unirea – Corona
FC Timișoara stă

ETAPA 23 – Sâmbătă, 27.04.2012

FC Timișoara – Voința Sibiu
FCM Tg. Mureș – FC Maramureș
FC Argeș – FC Bihor
CSM Rm. Vâlcea – UTA
Luceafărul – ACS Recaș
Damila – CS Mioveni
Alro – Unirea
Corona stă

ETAPA 24 – Sâmbătă, 04.05.2012

FC Maramureș – FC Timișoara
FC Bihor – FCM Tg. Mureș
UTA – FC Argeș
ACS Recaș – CSM Rm. Vâlcea
CS Mioveni – Luceafărul
Unirea – Damila
Corona – Alro
Voința Sibiu stă

ETAPA 25 – Miercuri, 08.05.2012

Voința Sibiu – FC Maramureș
FC Timișoara – FC Bihor
FCM Tg. Mureș – UTA
FC Argeș – ACS Recaș
CSM Rm. Vâlcea – CS Mioveni
Luceafărul – Unirea
Damila – Corona
Alro stă

ETAPA 26 – Sâmbătă, 11.05.2012

FC Bihor – Voința Sibiu
UTA – FC Timișoara
ACS Recaș – FCM Tg. Mureș
CS Mioveni – FC Argeș
Unirea – CSM Rm. Vâlcea
Corona – Luceafărul
Alro – Damila
FC Maramureș stă

ETAPA 27 – Sâmbătă, 18.05.2012

FC Maramureș – FC Bihor
Voința Sibiu – UTA
FC Timișoara – ACS Recaș
FCM Tg. Mureș – CS Mioveni
FC Argeș – Unirea
CSM Rm. Vâlcea – Corona
Luceafărul – Alro
Damila stă

ETAPA 28 – Sâmbătă, 25.05.2012

UTA – FC Maramureș
ACS Recaș – Voința Sibiu
CS Mioveni – FC Timișoara
Unirea – FCM Tg. Mureș
Corona – FC Argeș
Alro – CSM Rm. Vâlcea
Damila – Luceafărul
FC Bihor stă

ETAPA 29 – Sâmbătă, 01.06.2012

FC Bihor – UTA
FC Maramureș – ACS Recaș
Voința Sibiu – CS Mioveni
FC Timișoara – Unirea
FCM Tg. Mureș – Corona
FC Argeș – Alro
CSM Rm. Vâlcea – Damila
Luceafărul stă

ETAPA 30 – Sâmbătă, 08.06.2012

ACS Recaș – FC Bihor
CS Mioveni – FC Maramureș
Unirea – Voința Sibiu
Corona – FC Timișoara
Alro – FCM Tg. Mureș
Damila – FC Argeș
Luceafărul – CSM Rm. Vâlcea
UTA stă

VEZI PROGRAMUL COMPLET AL SERIEI I DIN LIGA A II-A

Articol de Mihai ANDRIEȘ

Publicat: 10 Aug. 2012, 12:17 Actualizat: 10 Aug. 2012, 16:22 Special
Pe aceeași temă