Smaranda a calificat UTA! Vezi rezultatele turului IV

Publicat: 23 Aug. 2011, 14:06 Actualizat: 25 Aug. 2011, 12:58 Special
Smaranda a calificat UTA!  Vezi rezultatele turului IV

FC Timișoara s-a prezentat cu două formații în faza a patra a Cupei României, ambele ajungând la executarea loviturilor de departajare. Echipa mare a tremurat serios la Reșița în fața ambițioasei FC Școlar și s-a impus cu 4-3 doar după disputarea a 120 de minute de joc. Satelitul nu s-a lăsat mai prejos și s-a luat la trântă cu rivala UTA Arad, cedând, doar de la punctul cu var, cu scorul de 4-1 (1-1, 0-0).

Surprizele acestei faze au fost oferite însă de SC Bacău, CS Vișina Nouă, Sănătatea Cluj, Național Sebiș, Voința Livezile, Pandurii II Târgu Jiu, Oltchim Râmnicu Vâlcea și Petrotub Roman care au eliminat grupări din Liga 2, unele chiar cu pretenții la promoare.

Iată programul:

FINAL / FC TIMIȘOARA II – UTA ARAD 1-4dp (1-1, 0-0)
Stadion: Dan Păltinișanu (Timișoara)
Arbitru: Marius Omuț (Oradea); Asistenți: Iulius-Radu Timar (Marghita) și Radu Pașcu (Oradea)

FOTO / Vezi cum au fost primiți suporterii arădeni la Timișoara

GALERIE FOTO MECI

Seria 3 Smaranda apără și șutul lui Szalkai: 1-3; Gâlcâ înscrie și UTA se califică în faza a 5-a

Seria 2 Popovici execută și Smaranda apără din nou 1-2; Ignea înscrie: 1-3

Seria 1 Zaluschi execută primul, dar Smaranda: 1-1; Bălan execută puternic pe centru: 1-2

â–ºMin.120+1 Final de prelungiri. Urmează loviturile de departajare.

â–ºMin.120 Popovici a executat o lovitură liberă de la 25 de metri, dar a trimis mult peste poartă

â–ºMin.118 Belu trimite mingea în bara din stânga lui Smaranda!

â–ºMin.114 Rusu intervine salvator la șutul lui Capătă trimis la colțul lung

â–ºMin.110 Mera primește al doilea cartonaș galben și plătește cu eliminarea pentru modul în care și-a manifestat bucuria

â–ºMin.109 1-1 Mera trimite cu capul sub transversală, după o centrare a lui Damian

â–ºMin.108 Popovici șutează de la 18 metri la colțul scurt, însă mingea este deviaată în corner

â–ºMin.107 Mera trimite cu capul peste poartă

â–ºMin.106 A început repriza secundă cu eliminarea lui Pascariu pentru cumul de cartonașe galbene

â–ºMin.105+1 Finalul primei reprize

â–ºMin.105 Gâlcă este avertizat cu galben pentru un fault asupra lui Florin Sandu

â–ºMin.103 Popovici cade în careu și vede galben pentru simulare

â–ºMin.99 Schimbare la Timișoara. Iese Ad. Popa și intră Szalkai

â–ºMin.97 Schimbare la UTA. Iese Hidișan și intră Varga

â–ºMin.96 0-1 Drăghici preia inteligent și strecoară mingea pe sub portarul Rusu

â–ºMin.91 A început prima repriză a prelungirilor

â–ºMin.90+6 S-a încheiat și repriza secundă. Urmează două reprize de prelungiri

â–ºMin.90+5 Neagoe primește cartonaș galben pentru un fault la 30 de metri de poarta lui Smaranda

â–ºMin.90+4 Arădenii solicită lovitură de pedeapsă în urma unui duel în careu între Fl. Ilie și Drăghici, însă centralul Omuț lasă jocul să continue și îl trimite practic în prelungiri

â–ºMin.90+2 Dobricean încearcă o scăriță, dar Smaranda nu se lasă păcălit

â–ºMin.90 Dobricean primește cartonaș galben

â–ºMin.90 Patru minute de prelungire pentru repriza a doua

â–ºMin.88 Hidișan părăsește terenul după un atac tare al lui Dobricean

â–ºMin.86 Ad. Popa încearcă un șut de la distanță, dar trimite mult peste poartă

â–ºMin.83 Florin Sandu vede și el cartonașul galben

â–ºMin.82 Schimbare la Timișoara. Iese Chițu și intră Damian

â–ºMin.81 I. Bălan primește galben

â–ºMin.80 Schimbare la UTA. Iese Purece și intră Neagoe

â–ºMin.79 Dobricean șutează puternic, puțin pe lângă poartă

â–ºMin.74 Drăghici șutează slab și îi dă posibilitatea lui Rusu să rețină

â–ºMin.74 Căpătă centrează în forță, dar mingea traversează careul fără să fie atinsă de vreun coechipier

â–ºMin.70 Smaranda se resimte după o ciocnire cu Boștină

â–ºMin.67 Schimbare la Timișoara. Iese Fuchs și intră Dobricean

â–ºMin.64 Schimbare la UTA. Iese Claudiu Drăgan și intră Capătă

â–ºMin.59 Pascariu primește galben pentru proteste

â–ºMin.58 Purece nu-l poate învinge pe Rusu din poziție centrală

â–ºMin.57 Drăghici șutează în plasa laterală

â–ºMin.55 Popovici ratează cea maai mare ocazie de gol a meciului, mingea plasată de timișorean la colțul lung trecând la o palmă pe lângă poartă

â–ºMin.54 Rusu degajează defectuos, mingea îl lovește pe Drăgan, dar Drăghici recuperează prea târziu mingea

â–ºMin.53 Popovici obține o lovitură liberă în urma unui duel cu Pocuca

â–ºMin.51 Jocul nu se ridică la un nivel foarte ridicat, mai interesant fiind duelul celor două galerii

â–ºMin.47 Popovici șutează peste poartă

â–ºMin.46 A început repriza secundă

â–ºMin.45 Pauză

â–ºMin.44 Drăghici trimite din centrul careului, însă mult peste poartă

â–ºMin.43 În tribunele stadionului Dan Păltinișanu și-au făcut apariția și suporterii timișoreni care au făcut deplasarea la Reșița pentru meciul cu FC Școlar

â–ºMin.42 Drăghici pleacă lansat către poartă, dar se ridică fanionul de la margine

â–ºMin.41 Drăghici reia slab cu capul spre poartă și Rusu reține

â–ºMin.38 UTA trece pe lângă deschiderea scorului, dar șutul lui Hidișan este deviat și ratează de puțin spațiul porții

â–ºMin.37 Drăghici este oprit din cursa către poartă de către Mera cu prețul unui cartonaș galben

â–ºMin.31 Hidișan șutează de la 30 de metri fără probleme pentru Rusu

â–ºMin.28 Purece aștepta centrarea în careul de 6 metri, dar Florin Ilie a reușit să degajeze

â–ºMin.25 Sandu blochează două șuturi consecutive ale lui Hidișan și Gâlcă

â–ºMin.20 Hidișan este blocat în momentul centrării de Ad. Popa

â–ºMin.8 Claudiu Drăgan primește primul cartonaș galben

â–ºMin.2 Lovitură de la colț pentru timișoreni, Mera trimite spre poartă dar I. Bălan respinge de pe linia porții!

â–ºMin.1 A început partida

FC Timișoara II: Rusu – Belu, Mera, Fl. Ilie, Sandu – Ad.Popa, Fuchs, Zaluschi (cpt), M. Chițu – Popovici, Boștină
Rezerve: Trițoiu, C. Toma, Damian, M.Stancu, Dobricean, Szalkai, Silaghi
Antrenor: Adrian Stoicov

FC UTA: Smaranda – I. Bălan, Pocuca, Pascariu (cpt), Siminic – Fl. Gâlcă, Hidișan, Ignea, Purece – Drăghici, Drăgan
Rezerve: R. Gheorghe, Varga, Chindriș, Calvin, Capătă, Neagoe, Gligor
Antrenor: Roland Nagy

FINAL / ASC BACĂ‚U – CSMS IAȘI 2-0
Stadion: Municipal (Bacău)
Arbitru: Iuliu Marius Bocăneală (Galați); Asistenți: Ovidiu Arușoaie (Piatra Neamț) și Lucian Sârbu (Focșani)

Au marcat: Ungureanu (8), Petrea (14)

FINAL / CS TUNARI – ASTRA 2 GIURGIU 1-4
M. Vlada (49) / Lukacs (30, 33, 57), Bănaru (87)
Stadion: Voința (Ghermănești – Ilfov)
Arbitru: Ionuț Cătălin Neagu (Poenari); Asistenți: Ionel Valentin Dumitru (Gherghița) și Ciprian Petre Geambazu (Bușteni)

CRONICĂ‚

FINAL / FC ȘCOLAR REȘIȚA – FC TIMIȘOARA 3-4dp (0-0, 0-0)
Stadion: Mircea Chivu (Reșița – Caraș Severin)
Arbitru: Omar Cristian Dumitrică (Craiova); Asistenți: Dragoș Mihai Iliescu (Craiova) și Alina Mihoc (Arad)

Pătraș transformă lovitura decisivă: 3-4

Gurici egalează: 3-3

Sepsi transformă cu siguranță: 2-3

Mihăilă ratează: 2-2

Luchin înscris: 2-2

Lepmets apără șutul lui Lazăr:2-1

Axente înscrie: 2-1

Budean înscrie: 2-0

Tameș pentru Timișoara și trimite pe lângă poartă 1-0!

Brejneni execută primul și înscrie: 1-0

â–ºMin.120 Prelungirile s-au încheiat

â–ºMin.117 Jitaru o dă în bara transversală din 16 metri

â–ºMin.115 Prima repriză a prelungirilor se încheie cu ocazia imensă a lui Axente care a ratat singur cu portarul

â–ºMin.113 Reșița rămâne periculoasă. Budean reia cu capul pe lângă poartă după o lovitură de la colț

â–ºMin.100 Reșița rămâne în zece după ce Pitaru a fost eliminat pentru un fault dur asupra lui Poparadu la centru terenului

â–ºMin.90+3 0-0 și meciul intră în prelungiri

â–ºMin.89 Replică pe măsură a gazdelor, care ratează două ocazii mari consecutiv, la ultima Gurici sutând din 3 metri peste transversală

â–ºMin.83 Oaspeții ratează două mari ocazii de gol prin Axente și Pătraș

â–ºMin.70 Ocazie imensă de gol pentru Reșița. Caimac trage pe lângă poartă dintr-o poziție ideală

â–ºMin.65 Axente șutează din 10 metri, portarul reșițean respinge în corner

â–ºMin.46 A început repriza secundă. Gazdele îi dau emoții lui Lepmets încă din primele secvențe

â–ºMin.45+1 Pauză

â–ºMin.45 Reșita are cea mai mare ocazie de gol a reprizei. Pitaru a reluat cu capul din 5 metri, însă Lepmets a reușit să rețină

â–ºMin.44 După o lovitură de la colțul terenului, Luchin reia cu capul pin pe lângă poartă

â–ºMin.22 Centrare Ricketts de pe partea dreaptă și Axente, singur din 6 metri, reia pe lângă poartă

â–ºMin.20 La meci asistă aproximativ 3000 de spectatori

â–ºMin.17 Lovitură liberă de la 25 de metri executată de Tameș direct pe poartă, dar Haidău reține cu siguranță

â–ºMin.1 Partida a început

FC Școlar Reșița: Haidău – Pitaru, Gurici, Feleagă, Piperca – Mihăilă, Breșneni, Doană, Miok – Budean, I. Lazăr
Rezerve: Giurcanu, Fedor, Goici, Loba, Caimac, D. Cârțu, Ionaș
Antrenor: Leontin Doană

FC Timișoara: Lepmets – Dăruială, Luchin, Scutaru, Sepsi – Ricketts, Poparadu, Tameș, Rocha – Axente, Zăgrean
Rezerve: Ostafie, Artean, Jitaru, Pătraș, Sava, D. Rotariu, R. Iovan
Antrenor: Valentin Velcea

FINAL / CS BUFTEA – DINAMO BUCUREȘTI II 2-3
Stadion: Orășenesc (Buftea – Ilfov)
Arbitru: Mihai Amorăriței (Câmpina); Asistenți: Ionuț Babadac (Alexandria) și Ionuț Marius Bobe (Videle)

CRONICĂ‚ ȘI FOTO

â–ºMin.89 2-3 Negrea îl execută pe Ciucă cu un șut de la 25 de metri

â–ºMin.80 1-3 Bucă execută imparabil o lovitură liberă de la 17 metri

â–ºMin.57 1-2 Vențer trimite de la 40 de metri peste portarul Ciucă

â–ºMin.50 0-2 Stanca îl găsește perfect demarcat în careu pe Bucă, atacantul dinamovist driblează portarul și înscrie

â–ºMin.46 A început repriza secundă

â–ºMin.20 0-1 Dinamoviștii beneficiază de un corner de pe partea dreaptă, se trimite în careu și Mihăescu reia din voleu, de la 11 metri, sub transversală

â–ºMin.1 A început partida

CS Buftea: Tachescu – Vențer, Marciuc, Negrea, Pavelescu – Cl. Vasile, Danteș (cpt), A. Dumitrescu, D. Marin – Novac, A. Petrescu
Rezerve: Mitrea, Spătaru, Mande, D. Florea, Tutunaru, I. Costea, D. Păun
Antrenor: Lavi Hrib

Dinamo II:
Ciucă – Stanca, R. Crișan, M. Ioniță, Burnea – Bucșă (cpt), Al. Albert – Scărlătescu, Găman, Mihăescu – Bucă
Rezerve: Manyur, Pahomi, A. Nițu, Al. VAsile, R. Lupașcu, Desculțu, Bitez
Antrenor: Flavius Stoican

FINAL / FC SNAGOV – CS OTOPENI 0-3
Stadion: Voința (Ghermănești – Ilfov)
Arbitru: Cristina Bujor; Asistenți: Bogdan Gheorghe și Andrei Simonis (toți din București)

CRONICĂ‚ ȘI FOTO

Min.55 0-3 M. Ene scapă singur cu portarul și își trece în cont dubla

Min.38 0-2 M. Ene majorează diferența după o fază aproape identică celei de la primul gol

Min.30 0-1 M. Ene scapă spre poartă, sutează, Baruch respinge, mingea revine atacantului de la Otopeni, care îi paseză altruist în centrul careului lui Serediuc pentru deschiderea scorului

Min.1 A început partida

FC Snagov: Baruch – Ad.Popa, M.Zeciu, D.Bratu, M.Florea – Bereșoae, Săceanu, R.Iancu, Al.Stancu – V.Dinu (cpt) – Bâtfoi
Rezerve:
Al. Radu, M. Dumitru, Hanca, Udrea, Cristea, Filip, Nistor
Antrenor:
Laurentiu Reghecampf

CS Otopeni: M.Oltean – Al. Dragomir, Perde, A.Neagoie, Iuhas – Serediuc, Ghindeanu, A.Voinea, Celpan (cpt) – R.Lupu, M.Ene
Rezerve:
Tănase, N. Cristea, Manea, Fl. Anghel, Odoroabă, Ghiță, Sin
Antrenor:
Tudorel Dumitru

FINAL / CSO PLOPENI – CHINDIA TÂRGOVIȘTE 1-4
Stadion: Gheorghe Silaev (Plopeni – Prahova)
Arbitru: Iulian Călin (Ștefănești); Asistenți: Claudiu Florea (Pitești) și George Florin Neacșu (Câmpulung Muscel)

CRONICĂ‚ / GALERIE FOTO

Min.78 1-4 Gavrilă mărește diferența la trei goluri

Min.72 1-3 Chindia se desprinde. Horvath îi pasează decisiv lui Negoescu

Min.66 1-2 Horvath realizează dubla și readuce Chindia în avantaj

Min.19 1-1 Dicu restabilește egalitatea

Min.10 0-1 Horvath deschide scorul

Min.1 A început partida

FINAL / VITICULTORUL BREAZA – FCM BACĂ‚U 2-4
Stadion: Teren Sintetic (Cornel Negoescu – Buzău)
Arbitru: Daniel Decă; Asistenți: Marius Cristian Marchidanu și Cătălin Teodor (toți din Brăila)

CRONICĂ‚

â–ºMin.84 2-3 Huiban aduce Bacaul pentru prima dată în avantaj, după ce gazdele au condus cu 2-0

â–ºMin.82 2-2 Același Vraciu restabilește egalitatea

â–ºMin.72 2-1 Vraciu reduce din diferență

â–ºMin.68 2-0 Sofronga a majorat scorul cu o lovitură de cap din interiorul careului

â–ºMin.36 1-0 Petrache este surprins de șutul lui Popescu de la 25 de metri

â–ºMin.1 Partida a început

FINAL / CS VIȘINA NOUĂ‚ – FC OLT 1-0 (0-0)
Stadion: Sportul (Vișina – Olt)
Arbitru: Zoltan Iosif Erdei (Slatina); Asistenți: Ioana Larisa Săvulea și Mihaela Popescu Blîndu (ambii din Târgu Jiu)

CS Vișina Nouă: Stancu – Grigore, David, Militaru, Mihalache, Radu, Bogdan, Dumbravă, Glișcă, Aria, Turcin.
Rezerve: Dragu, Manolache, Mihai, Matei, Priescu, Dinu, Butoi
Antrenor: Marius Stoica

FC Olt: Bordea – Mormolea, A. Ignat, D. Ignat, Bancu, Ștefan, Sandu, Burian, A. David, Hallmen, Cârstean.
Rezerve: Marinca, Bogdanovici, Giurcă, Lengyel, Pavel, Niță, Vâlcică
Antrenor: Dan Oprescu

FINAL / DUNĂ‚REA TURRIS TURNU MĂ‚GURELE – ALRO SLATINA 1-2
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele – Teleorman)
Arbitru: Ion Marius Marodin; Asistenți: Lucian Stamanichi și Gabriela Dănănae (toți din București)

CRONICĂ‚

â–ºMin.54 1-2

â–ºMin.52 0-2

â–ºMin.40 0-1 Precup deschide scorul

Turris: Mindileac – Săraru, Cozma, Petcu, Cosmin Mihai, Zamfir, Alin Ilin, Cristi Dinu, Florin Radu, Giugiumică, Turcu
Rezerve: Neagu, Alexandru Gheorghe, Mihai Alexandru, Bogdan Mihalache, Nicu Bogdan, Mușat Tănase
Antrenor: Cornel Nica

Alro Slatina: Marinescu – Pasăre, Grosu, Dedu, Stancu, Quist, Sergiu Popescu, Precup, Stoianof, Crețu.
Rezerve: Bănică, Răducu, Vodiță, Surugiu, Coman, Dulcea, Ene
Antrenor: Corneliu Papură

FINAL / VICTORIA BRĂ‚NEȘTI – GLORIA BUZĂ‚U 2-3
Stadion: Cătălin Hâldan (Brănești – Ilfov)
Arbitru: Claudiu Gabriel Baboia; Asistenți: Mircea Mihail Grigoriu și Mihaela Gomoescu – Țepușă (toți din București)

FINAL / CF BRĂ‚ILA – DELTA TULCEA 3-1
Stadion: Municipal (Brăila)
Arbitru: Georgian Ionescu (Buzău); Asistenți: Vasile Dan Popescu (Buzău) și Cătălin Liviu Guloiu (Tisău)

CRONICĂ‚

FINAL / CALLATIS MANGALIA – FARUL CONSTANȚA 5-4dp (1-1, 1-1)
Stadion: Central (Mangalia – Constanța)
Arbitru: Ionel Ivan (Brăila); Asistenți: Valentin Cristea (Călărași) și Florin Liviu Burlacu (Urziceni)

FINAL / CHIMIA BRAZI – FC ARGEȘ 1-2
Stadion: Chimia (Brazi – Prahova)
Arbitru: Cătălin Marian Pană; Asistenți: Vlad Bârleanu și Costin Florescu (toți din București)

Au marcat: C. Munteanu (90) / Ivănică (30), A. Popa (73)

CRONICĂ‚ ȘI FOTO

FINAL / PHOENIX ULMU – VIITORUL CONSTANȚA 0-2
Stadion: Romprim (București)
Arbitru: Ionuț Valentin Iugulescu; Asistenți: Gabriel Ion Cătană și Adrian Ionescu (toți din Târgoviște)

CRONICĂ‚ ȘI FOTO

â–ºMin.80 0-2 Hertu majorează avantajul constănțenilor

â–º0-1 Rusu a deschis scorul

FINAL / UNIREA SLOBOZIA – JUVENTUS BUCUREȘTI 0-2
Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomița)
Arbitru: Florin Costin Dan (Oltenița); Asistenți: Bogdan Ioan Dragoș (Făgăraș) și Dan Lucian Ilieș (Brașov)

Au marcat: Zaharia (66), Tene (80)

FINAL / SĂ‚NĂ‚TATEA CLUJ – FC BIHOR ORADEA 1-0
Stadion: Parcul Iuliu Hateganu (Cluj-Napoca – Cluj)
Arbitru: Marian Nicolae Bordean (Sibiu); Asistenți: Ioan Daniel Ciocănea (Sibiu) și Alexandru Vodă (Alba Iulia)

A marcat: Crișan (65)

FINAL / NAȚIONAL SEBIȘ – UNIREA ALBA IULIA 2-0
Stadion: Național (Sebiș – Arad)
Arbitru: Dan Florin Dreve; Asistenți: Gero Szabo și Marius Sorin Balint (toți din Cluj-Napoca)

FINAL / VOINȚA LIVEZILE – GLORIA BISTRIȚA 3-2
Stadion: Vointa (Livezile – Bistrița Năsăud)
Arbitru: Teodora Albon; Asistenți: Doru Claudiu Lucaciu și Iulian Szekely (toți din Cluj-Napoca)

Au marcat: R. Stan (20), Gotea (48), Budecan (55) / A. Voinea (46), Predescu (76-pen)

FINAL / GLORIA BISTRIȚA 2 – FC MARAMUREȘ UNIVERSITAR BAIA MARE 2-5
Stadion: Gloria (Bistrița – Bistrița Năsăud)
Arbitru: Gheorghe Mihai Prodan (Cluj-Napoca); Asistenți: Ferencz Tunyogi (Zalău) și Monica Rigo (Cluj-Napoca)

Au marcat: Curtuiuș (55), Roman (79) / V. Pop (19), Achim (52-pen), Duruș (81), Dragoș (76,85)

FINAL / UNIREA DEJ – LUCEAFĂ‚RUL ORADEA 0-3
Stadion: Municipal (Dej – Cluj)
Arbitru: Claudiu Ștefănuți (Năsăud); Asistenți: Mihai Marius Marica și Mircea Roșca (ambii din Bistrița)

FINAL / EUROPA ALBA IULIA – ARIEȘUL TURDA 1-2
Stadion: Mureșul (Drambar – Alba)
Arbitru: Denis Haidiner (Hunedoara); Asistenți: Alin Gabriel Saraol (Deva) și Marius Paval (Simeria)

Au marcat: N. Popa (83) / Tilincă (51), De Sousa (62)

FINAL / PANDURII II TÂRGU JIU – MUREȘUL DEVA 6-0
Stadion: Municipal – sintetic (Târgu Jiu – Gorj)
Arbitru: Marian Balaci (Drobeta Turnu Severin); Asistenți: Ionel Caius Drula (Drobeta Turnu Severin) și Daniel Mitruți (Craiova)

FINAL / MINERUL JILT MĂ‚TĂ‚SARI – GAZ METAN SEVERIN 3-4dp (0-0, 0-0)

Stadion: Minerul (Mătăsari – Gorj)
Arbitru: Cătălin Buși (Râmnicu Vâlcea); Asistenți: Silviu Cătălin Haramuz și Răzvan Constantin Nistoran (ambii din Reșița)

FINAL / FC OLTCHIM RÂMNICU VÂLCEA – CSM RÂMNICU VÂLCEA 1-0

Stadion: Oltchim (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
Arbitru: Teodor Crăciunescu; Asistenți: Marius Florin Badea și Daniel Demetrescu (Râmnicu Vâlcea)

CRONICĂ‚ ȘI FOTO

FINAL / PETROTUB ROMAN – FC BOTOȘANI 1-0
Stadion: Moldova (Roman – Neamț)
Arbitru: Bogdan Hanceariuc (Iași); Asistenți: Sorin Constantin Urzică (Moinești) și Bogdan Terente (Bacău)

FINAL / OȚELUL GALAȚI II – DUNĂ‚REA GALAȚI 1-2
Stadion: ANCORA (Galați)
Arbitru: Ciprian Amarandei (Vaslui); Asistenți: Liviu Ciubotariu și Florin Alexandru Vișan (ambii din Galați)

CRONICĂ‚ ȘI FOTO

FINAL / DUNĂ‚REA CĂ‚LĂ‚RAȘI – SĂ‚GEATA NĂ‚VODARI 0-3
Stadion: Tineretului (Călărași)
Arbitru: Cristian Georgescu; Asistenți: Bogdan Velicu și Cosmin Vătămanu (toți din București)

Au marcat: Zaharia (19, 36), Jianu (50)


Publicat: 23 Aug. 2011, 14:06 Actualizat: 25 Aug. 2011, 12:58 Special
Pe aceeași temă