EXCLUSIV / VEZI programul sezonului 2009-2010! CS Otopeni, în seria Vest! CE SPUI?

Publicat: 27 Jul. 2009, 13:11 Actualizat: 31 Jul. 2009, 16:33 Special
EXCLUSIV / VEZI programul sezonului 2009-2010!  CS Otopeni, în seria Vest! CE SPUI?

Astăzi la Federația Română de Fotbal s-a stabilit programul campionatului 2009-2010, iar www.liga2.ro vi-l oferă în exclusivitate. Sezonul următor din liga secundă se anunță unul de foc. Comentează și spune ce echipe au cele mai mari șanse la promovare. 

 

 

SERIA II

 

Etapa I

Liberty Oradea    -    CSM Rm. Vâlcea
Fortuna Covaci    -    Dacia Mioveni
Șimleul Silvaniei    -    Drobeta Turnu Severin
FC Argeș    -    FCM Tg Mureș
Minerul Lupeni    -    Arieșul Turda
CS Otopeni    -    Mureșul Deva
Gaz Metan CFR Craiova    -    U Cluj
FC Baia Mare    -    UTA Arad
Bihor Oradea    -    Jiul Petroșani
 

 

Etapa a II-a

CSM Rm. Vâlcea    -    Fortuna Covaci
Dacia Mioveni    -    Șimleul Silvaniei
Drobeta Turnu Severin    -    FC Argeș
FCM Tg Mureș    -    CS Otopeni
Arieșul Turda    -    Gaz Metan CFR Craiova
Mureșul Deva    -    Minerul Lupeni
U Cluj    -    FC Baia Mare
UTA Arad    -    Bihor Oradea
Jiul Petroșani    -    Liberty Oradea
 

 

Etapa a III-a

LibertyOradea    -    UTA Arad
Fortuna Covaci    -    Jiul Petroșani
Șimleul Silvaniei    -    CSM Rm. Vâlcea
Minerul Lupeni    -    FCM Tg Mureș
CS Otopeni    -    FC Argeș
Gaz Metan CFR Craiova    -    Mureșul Deva
FC Baia Mare    -    Arieșul Turda
Bihor Oradea    -    U Cluj
Dacia Mioveni    -    Drobeta Turnu Severin
 

 

Etapa a IV-a

FC Argeș    -    Minerul Lupeni
CSM Rm. Vâlcea    -    Dacia Mioveni
Drobeta Turnu Severin    -    CS Otopeni
FCM Tg Mureș    -    Gaz Metan CFR Craiova
Arieșul Turda    -    Bihor Oradea
Mureșul Deva    -    FC Baia Mare
U Cluj    -    Liberty Oradea
UTA Arad    -    Fortuna Covaci
Jiul Petroșani    -    Șimleul Silvaniei
 

 

Etapa a V-a

Liberty Oradea    -    Arieșul Turda
Fortuna Covaci    -    U Cluj
Șimleul Silvaniei    -    UTA Arad
Minerul Lupeni    -    CS Otopeni
Gaz Metan CFR Craiova    -    FC Argeș
FC Baia Mare    -    FCM Tg Mureș
Bihor Oradea    -    Mureșul Deva
CSM Rm. Vâlcea    -    Drobeta Turnu Severin
Dacia Mioveni    -    Jiul Petroșani
 

 

Etapa a VI-a

FC Argeș    -    FC Baia Mare
CS Otopeni    -    Gaz Metan CFR Craiova
Drobeta Turnu Severin    -    Minerul Lupeni
FCM Tg Mureș    -    Bihor Oradea
Arieșul Turda    -    Fortuna Covaci
Mureșul Deva    -    LibertyOradea
U Cluj    -    Șimleul Silvaniei
UTA Arad    -    Dacia Mioveni
Jiul Petroșani    -    CSM Rm. Vâlcea
 

 

Etapa a VII-a

Liberty Oradea    -    FCM Tg Mureș
Fortuna Covaci    -    Mureșul Deva
Șimleul Silvaniei    -    Arieșul Turda
Gaz Metan CFR Craiova    -    Minerul Lupeni
FC Baia Mare    -    CS Otopeni
Bihor Oradea    -    FC Argeș
CSM Rm. Vâlcea    -    UTA Arad
Dacia Mioveni    -    U Cluj
Jiul Petroșani    -    Drobeta Turnu Severin
 

 

Etapa a VIII-a

FC Argeș    -    Liberty Oradea
Minerul Lupeni    -    FC Baia Mare
CS Otopeni    -    Bihor Oradea
Drobeta Turnu Severin    -    Gaz Metan CFR Craiova
FCM Tg Mureș    -    Fortuna Covaci
Arieșul Turda    -    Dacia Mioveni
Mureșul Deva    -    Șimleul Silvaniei
U Cluj    -    CSM Rm. Vâlcea
UTA Arad    -    Jiul Petroșani
 

 

Etapa a IX-a

Liberty Oradea    -    CS Otopeni
Fortuna Covaci    -    FC Argeș
Șimleul Silvaniei    -    FCM Tg Mureș
FC Baia Mare    -    Gaz Metan CFR Craiova
Bihor Oradea    -    Minerul Lupeni
CSM Rm. Vâlcea    -    Arieșul Turda
Dacia Mioveni    -    Mureșul Deva
UTA Arad    -    Drobeta Turnu Severin
Jiul Petroșani    -    U Cluj
 

 

Etapa a X-a

FC Argeș    -    Șimleul Silvaniei
Minerul Lupeni    -    Liberty Oradea
CS Otopeni    -    Fortuna Covaci
Gaz Metan CFR Craiova    -    Bihor Oradea
Drobeta Turnu Severin    -    FC Baia Mare
FCM Tg Mureș    -    Dacia Mioveni
Arieșul Turda    -    Jiul Petroșani
Mureșul Deva    -    CSM Rm. Vâlcea
U Cluj    -    UTA Arad
 

 

Etapa a XI-a

Liberty Oradea    -    Gaz Metan CFR Craiova
Fortuna Covaci    -    Minerul Lupeni
Șimleul Silvaniei    -    CS Otopeni
Bihor Oradea    -    FC Baia Mare
CSM Rm. Vâlcea    -    FCM Tg Mureș
Dacia Mioveni    -    FC Argeș
U Cluj    -    Drobeta Turnu Severin
UTA Arad    -    Arieșul Turda
Jiul Petroșani    -    Mureșul Deva
 

 

Etapa a XII-a

FC Argeș    -    CSM Rm. Vâlcea
Minerul Lupeni    -    Șimleul Silvaniei
CS Otopeni    -    Dacia Mioveni
Gaz Metan CFR Craiova    -    Fortuna Covaci
FC Baia Mare    -    Liberty Oradea
Drobeta Turnu Severin    -    Bihor Oradea
FCM Tg Mureș    -    Jiul Petroșani
Arieșul Turda    -    U Cluj
Mureșul Deva    -    UTA Arad
 

 

Etapa a XIII-a

Liberty Oradea    -    Bihor Oradea
Fortuna Covaci    -    FC Baia Mare
Șimleul Silvaniei    -    Gaz Metan CFR Craiova
CSM Rm. Vâlcea    -    CS Otopeni
Dacia Mioveni    -    Minerul Lupeni
Arieșul Turda    -    Drobeta Turnu Severin
U Cluj    -    Mureșul Deva
UTA Arad    -    FCM Tg Mureș
Jiul Petroșani    -    FC Argeș
 

 

Etapa a XIV-a

Liberty Oradea    -    Drobeta Turnu Severin
FC Argeș    -    UTA Arad
Minerul Lupeni    -    CSM Rm. Vâlcea
CS Otopeni    -    Jiul Petroșani
Gaz Metan CFR Craiova    -    Dacia Mioveni
FC Baia Mare    -    Șimleul Silvaniei
Bihor Oradea    -    Fortuna Covaci
FCM Tg Mureș    -    U Cluj
Mureșul Deva    -    Arieșul Turda
 

 

Etapa a XV-a

Fortuna Covaci    -    Liberty Oradea
Șimleul Silvaniei    -    Bihor Oradea
CSM Rm. Vâlcea    -    Gaz Metan CFR Craiova
Dacia Mioveni    -    FC Baia Mare
Drobeta Turnu Severin    -    Mureșul Deva
Arieșul Turda    -    FCM Tg Mureș
U Cluj    -    FC Argeș
UTA Arad    -    CS Otopeni
Jiul Petroșani    -    Minerul Lupeni
 

 

Etapa a XVI-a

Liberty Oradea    -    Șimleul Silvaniei
Fortuna Covaci    -    Drobeta Turnu Severin
FC Argeș    -    Arieșul Turda
Minerul Lupeni    -    UTA Arad
CS Otopeni    -    U Cluj
Gaz Metan CFR Craiova    -    Jiul Petroșani
FC Baia Mare    -    CSM Rm. Vâlcea
Bihor Oradea    -    Dacia Mioveni
FCM Tg Mureș    -    Mureșul Deva
 

 

Etapa a XVII-a

Șimleul Silvaniei    -    Fortuna Covaci
CSM Rm. Vâlcea    -    Bihor Oradea
Dacia Mioveni    -    Liberty Oradea
Drobeta Turnu Severin    -    FCM Tg Mureș
Arieșul Turda    -    CS Otopeni
Mureșul Deva    -    FC Argeș
U Cluj    -    Minerul Lupeni
UTA Arad    -    Gaz Metan CFR Craiova
Jiul Petroșani    -    FC Baia Mare
 

 

 

 

SERIA I

 

Etapa I
Concordia Chiajna    -    Sportul Studențesc
Victoria Brănești    -    FC Snagov
Petrolul Ploiești    -    Săgeata Stejaru
Delta Tulcea    -    Dunărea Galați
Tricolorul Breaza    -    Dinamo II București
CSM Rm. Sărat    -    FCM Bacău
Steaua II București    -    Cetatea Suceava
Gloria Buzău    -    FC Botoșani
Dunărea Giurgiu    -    Farul Constanța
 

 

Etapa a II-a
Sportul Studențesc    -    Victoria Brănești
FC Snagov    -    Petrolul Ploiești
Săgeata Stejaru    -    Delta Tulcea
Dunărea Galați    -    CSM Rm. Sărat
Dinamo II București    -    Steaua II București
FCM Bacău    -    Tricolorul Breaza
Cetatea Suceava    -    Gloria Buzău
FC Botoșani    -    Dunărea Giurgiu
Farul Constanța    -    Concordia Chiajna
 

 

Etapa a III-a
Concordia Chiajna    -    FC Botoșani
Victoria Brănești    -    Farul Constanța
Petrolul Ploiești    -    Sportul Studențesc
Tricolorul Breaza    -    Dunărea Galați
CSM Rm. Sărat    -    Delta Tulcea
Steaua II București    -    FCM Bacău
Gloria Buzău    -    Dinamo II București
Dunărea Giurgiu    -    Cetatea Suceava
FC Snagov    -    Săgeata Stejaru
 

 

Etapa a IV-a
Delta Tulcea    -    Tricolorul Breaza
Sportul Studențesc    -    FC Snagov
Săgeata Stejaru    -    CSM Rm. Sărat
Dunărea Galați    -    Steaua II București
Dinamo II București    -    Dunărea Giurgiu
FCM Bacău    -    Gloria Buzău
Cetatea Suceava    -    Concordia Chiajna
FC Botoșani    -    Victoria Brănești
Farul Constanța    -    Petrolul Ploiești
 

 

Etapa a V-a
Concordia Chiajna    -    Dinamo II București
Victoria Brănești    -    Cetatea Suceava
Petrolul Ploiești    -    FC Botoșani
Tricolorul Breaza    -    CSM Rm. Sărat
Steaua II București    -    Delta Tulcea
Gloria Buzău    -    Dunărea Galați
Dunărea Giurgiu    -    FCM Bacău
Sportul Studențesc    -    Săgeata Stejaru
FC Snagov    -    Farul Constanța
 

 

Etapa a VI-a
Delta Tulcea    -    Gloria Buzău
CSM Rm. Sărat    -    Steaua II București
Săgeata Stejaru    -    Tricolorul Breaza
Dunărea Galați    -    Dunărea Giurgiu
Dinamo II București    -    Victoria Brănești
FCM Bacău    -    Concordia Chiajna
Cetatea Suceava    -    Petrolul Ploiești
FC Botoșani    -    FC Snagov
Farul Constanța    -    Sportul Studențesc
 


Etapa a VII-a
Concordia Chiajna    -    Dunărea Galați
Victoria Brănești    -    FCM Bacău
Petrolul Ploiești    -    Dinamo II București
Steaua II București    -    Tricolorul Breaza
Gloria Buzău    -    CSM Rm. Sărat
Dunărea Giurgiu    -    Delta Tulcea
Sportul Studențesc    -    FC Botoșani
FC Snagov    -    Cetatea Suceava
Farul Constanța    -    Săgeata Stejaru
 

 

Etapa a VIII-a
Delta Tulcea    -    Concordia Chiajna
Tricolorul Breaza    -    Gloria Buzău
CSM Rm. Sărat    -    Dunărea Giurgiu
Săgeata Stejaru    -    Steaua II București
Dunărea Galați    -    Victoria Brănești
Dinamo II București    -    FC Snagov
FCM Bacău    -    Petrolul Ploiești
Cetatea Suceava    -    Sportul Studențesc
FC Botoșani    -    Farul Constanța
 

 

Etapa a IX-a
Concordia Chiajna    -    CSM Rm. Sărat
Victoria Brănești    -    Delta Tulcea
Petrolul Ploiești    -    Dunărea Galați
Gloria Buzău    -    Steaua II București
Dunărea Giurgiu    -    Tricolorul Breaza
Sportul Studențesc    -    Dinamo II București
FC Snagov    -    FCM Bacău
FC Botoșani    -    Săgeata Stejaru
Farul Constanța    -    Cetatea Suceava
 

 

Etapa a X-a
Delta Tulcea    -    Petrolul Ploiești
Tricolorul Breaza    -    Concordia Chiajna
CSM Rm. Sărat    -    Victoria Brănești
Steaua II București    -    Dunărea Giurgiu
Săgeata Stejaru    -    Gloria Buzău
Dunărea Galați    -    FC Snagov
Dinamo II București    -    Farul Constanța
FCM Bacău    -    Sportul Studențesc
Cetatea Suceava    -    FC Botoșani
 

 

Etapa a XI-a
Concordia Chiajna    -    Steaua II București
Victoria Brănești    -    Tricolorul Breaza
Petrolul Ploiești    -    CSM Rm. Sărat
Dunărea Giurgiu    -    Gloria Buzău
Sportul Studențesc    -    Dunărea Galați
FC Snagov    -    Delta Tulcea
Cetatea Suceava    -    Săgeata Stejaru
FC Botoșani    -    Dinamo II București
Farul Constanța    -    FCM Bacău

 

Etapa a XII-a
Delta Tulcea    -    Sportul Studențesc
Tricolorul Breaza    -    Petrolul Ploiești
CSM Rm. Sărat    -    FC Snagov
Steaua II București    -    Victoria Brănești
Gloria Buzău    -    Concordia Chiajna
Săgeata Stejaru    -    Dunărea Giurgiu
Dunărea Galați    -    Farul Constanța
Dinamo II București    -    Cetatea Suceava
FCM Bacău    -    FC Botoșani

 

Etapa a XIII-a
Concordia Chiajna    -    Dunărea Giurgiu
Victoria Brănești    -    Gloria Buzău
Petrolul Ploiești    -    Steaua II București
Sportul Studențesc    -    CSM Rm. Sărat
FC Snagov    -    Tricolorul Breaza
Dinamo II București    -    Săgeata Stejaru
Cetatea Suceava    -    FCM Bacău
FC Botoșani    -    Dunărea Galați
Farul Constanța    -    Delta Tulcea
 

 

Etapa a XIV-a
Concordia Chiajna    -    Săgeata Stejaru
Delta Tulcea    -    FC Botoșani
Tricolorul Breaza    -    Sportul Studențesc

CSM Rm. Sărat    -    Farul Constanța
Steaua II București    -    FC Snagov
Gloria Buzău    -    Petrolul Ploiești
Dunărea Giurgiu    -    Victoria Brănești
Dunărea Galați    -    Cetatea Suceava
FCM Bacău    -    Dinamo II București
 

 

Etapa a XV-a
Victoria Brănești    -    Concordia Chiajna
Petrolul Ploiești    -    Dunărea Giurgiu
Sportul Studențesc    -    Steaua II București
FC Snagov    -    Gloria Buzău
Săgeata Stejaru    -    FCM Bacău
Dinamo II București    -    Dunărea Galați
Cetatea Suceava    -    Delta Tulcea
FC Botoșani    -    CSM Rm. Sărat
Farul Constanța    -    Tricolorul Breaza
 

 

Etapa a XVI-a
Concordia Chiajna    -    Petrolul Ploiești
Victoria Brănești    -    Săgeata Stejaru
Delta Tulcea    -    Dinamo II București
Tricolorul Breaza    -    FC Botoșani
CSM Rm. Sărat    -    Cetatea Suceava
Steaua II București    -    Farul Constanța
Gloria Buzău    -    Sportul Studențesc
Dunărea Giurgiu    -    FC Snagov
Dunărea Galați    -    FCM Bacău
 

 

Etapa a XVII-a
Petrolul Ploiești    -    Victoria Brănești
Sportul Studențesc    -    Dunărea Giurgiu
FC Snagov    -    Concordia Chiajna
Săgeata Stejaru    -    Dunărea Galați
Dinamo II București    -    CSM Rm. Sărat
FCM Bacău    -    Delta Tulcea
Cetatea Suceava    -    Tricolorul Breaza
FC Botoșani    -    Steaua II București
Farul Constanța    -    Gloria Buzău
 

Publicat: 27 Jul. 2009, 13:11 Actualizat: 31 Jul. 2009, 16:33 Special
Pe aceeași temă