EXCLUSIV: Programul sezonului seriei I din Liga a II-a!

Publicat: 10 Aug. 2012, 11:48 Actualizat: 10 Aug. 2012, 16:09 Special
EXCLUSIV:  Programul sezonului seriei I din Liga a II-a!

Astăzi la sediul FRF s-a tras țintarul Ligii a II-a. Iată cum arată programul complet al seriei I din acest eșalon:

ETAPA 1 – Sâmbătă, 01.09.2012

Unirea Slobozia – Callatis
Chindia – CF Brăila
Buftea – FCM Bacău
Dinamo II – Săgeata
Farul – Sportul
Dunărea Gl – Otopeni
Rapid CFR Suceava – Delta
Botoșani stă

ETAPA 2 – Sâmbătă, 08.09.2012

CF Brăila – Unirea Slobozia
FCM Bacău – Chindia
Săgeata – Buftea
Sportul – Dinamo II
Otopeni – Farul
Delta – Dunărea Gl
Botoșani – Rapid CFR Suceava
Callatis stă

ETAPA 3 – Sâmbătă, 15.09.2012

CF Brăila – Callatis
Unirea Slobozia – FCM Bacău
Chindia – Săgeata
Buftea – Sportul
Dinamo II – Otopeni
Farul – Delta
Dunărea Gl – Botoșani
Rapid CFR Suceava stă

ETAPA 4 – Sâmbătă, 22.09.2012

FCM Bacău – CF Brăila
Săgeata – Unirea Slobozia
Sportul – Chindia
Otopeni – Buftea
Delta – Dinamo II
Botoșani – Farul
Callatis – Rapid CFR Suceava
Dunărea Gl stă

ETAPA 5 – Sâmbătă, 29.09.2012

FCM Bacău – Callatis
CF Brăila – Săgeata
Unirea Slobozia – Sportul
Chindia – Otopeni
Buftea – Delta
Dinamo II – Botoșani
Dunărea Gl – Rapid CFR Suceava
Farul stă

ETAPA 6 – Sâmbătă, 06.10.2012

Săgeata – FCM Bacău
Sportul – CF Brăila
Otopeni – Unirea Slobozia
Delta – Chindia
Botoșani – Buftea
Rapid CFR Suceava – Farul
Callatis – Dunărea Gl
Dinamo II stă

ETAPA 7 – Sâmbătă, 13.10.2012

Săgeata – Callatis
FCM Bacău – Sportul
CF Brăila – Otopeni
Unirea Slobozia – Delta
Chindia – Botoșani
Dinamo II – Rapid CFR Suceava
Farul – Dunărea Gl
Buftea stă

ETAPA 8 – Sâmbătă, 20.10.2012

Sportul – Săgeata
Otopeni – FCM Bacău
Delta – CF Brăila
Botoșani – Unirea Slobozia
Rapid CFR Suceava – Buftea
Dunărea Gl – Dinamo II
Callatis – Farul
Chindia stă

ETAPA 9 – Miercuri, 24.10.2012

Callatis – Sportul
Săgeata – Otopeni
FCM Bacău – Delta
CF Brăila – Botoșani
Chindia – Rapid CFR Suceava
Buftea – Dunărea Gl
Dinamo II – Farul
Unirea Slobozia stă

ETAPA 10 – Sâmbătă, 27.10.2012

Otopeni – Sportul
Delta – Săgeata
Botoșani – FCM Bacău
Rapid CFR Suceava – Unirea Slobozia
Dunărea Gl – Chindia
Farul – Buftea
Dinamo II – Callatis
CF Brăila stă

ETAPA 11 – Sâmbătă, 03.11.2012

Callatis – Otopeni
Sportul – Delta
Săgeata – Botoșani
CF Brăila – Rapid CFR Suceava
Unirea Slobozia – Dunărea Gl
Chindia – Farul
Buftea – Dinamo II
FCM Bacău stă

ETAPA 12 – Sâmbătă, 10.11.2012

Delta – Otopeni
Botoșani – Sportul
Rapid CFR Suceava – FCM Bacău
Dunărea Gl – CF Brăila
Farul – Unirea Slobozia
Dinamo II – Chindia
Buftea – Callatis
Săgeata stă

ETAPA 13 – Sâmbătă, 17.11.2012

Callatis – Delta
Otopeni – Botoșani
Săgeata – Rapid CFR Suceava
FCM Bacău – Dunărea Gl
CF Brăila – Farul
Unirea Slobozia – Dinamo II
Chindia – Buftea
Sportul stă

ETAPA 14 – Sâmbătă, 24.11.2012

Botoșani – Delta
Rapid CFR Suceava – Sportul
Dunărea Gl – Săgeata
Farul – FCM Bacău
Dinamo II – CF Brăila
Buftea – Unirea Slobozia
Chindia – Callatis
Otopeni stă

ETAPA 15 – Sâmbătă, 01.12.2012

Callatis – Botoșani
Otopeni – Rapid CFR Suceava
Sportul – Dunărea Gl
Săgeata – Farul
FCM Bacău – Dinamo II
CF Brăila – Buftea
Unirea Slobozia – Chindia
Delta stă

ETAPA 16 – Sâmbătă, 09.03.2013

Callatis – Unirea Slobozia
CF Brăila – Chindia
FCM Bacău – Buftea
Săgeata – Dinamo II
Sportul – Farul
Otopeni – Dunărea Gl
Delta – Rapid CFR Suceava
Botoșani stă

ETAPA 17 – Sâmbătă, 16.03.2013

Unirea Slobozia – CF Brăila
Chindia – FCM Bacău
Buftea – Săgeata
Dinamo II – Sportul
Farul – Otopeni
Dunărea Gl – Delta
Rapid CFR Suceava – Botoșani
Callatis stă

ETAPA 18 – Sâmbătă, 23.03.2013

Callatis – CF Brăila
FCM Bacău – Unirea Slobozia
Săgeata – Chindia
Sportul – Buftea
Otopeni – Dinamo II
Delta – Farul
Botoșani – Dunărea Gl
Rapid CFR Suceava stă

ETAPA 19 – Sâmbătă, 30.03.2013

CF Brăila – FCM Bacău
Unirea Slobozia – Săgeata
Chindia – Sportul
Buftea – Otopeni
Dinamo II – Delta
Farul – Botoșani
Rapid CFR Suceava – Callatis
Dunărea Gl stă

ETAPA 20 – Sâmbătă, 06.04.2013

Callatis – FCM Bacău
Săgeata – CF Brăila
Sportul – Unirea Slobozia
Otopeni – Chindia
Delta – Buftea
Botoșani – Dinamo II
Rapid CFR Suceava – Dunărea Gl
Farul stă

ETAPA 21 – Sâmbătă, 13.04.2013

FCM Bacău – Săgeata
CF Brăila – Sportul
Unirea Slobozia – Otopeni
Chindia – Delta
Buftea – Botoșani
Farul – Rapid CFR Suceava
Dunărea Gl – Callatis
Dinamo II stă

ETAPA 22 – Sâmbătă, 20.04.2013

Callatis – Săgeata
Sportul – FCM Bacău
Otopeni – CF Brăila
Delta – Unirea Slobozia
Botoșani – Chindia
Rapid CFR Suceava – Dinamo II
Dunărea Gl – Farul
Buftea stă

ETAPA 23 – Sâmbătă, 27.04.2013

Săgeata – Sportul
FCM Bacău – Otopeni
CF Brăila – Delta
Unirea Slobozia – Botoșani
Buftea – Rapid CFR Suceava
Dinamo II – Dunărea Gl
Farul – Callatis
Chindia stă

ETAPA 24 – Sâmbătă, 04.05.2013

Sportul – Callatis
Otopeni – Săgeata
Delta – FCM Bacău
Botoșani – CF Brăila
Rapid CFR Suceava – Chindia
Dunărea Gl – Buftea
Farul – Dinamo II
Unirea Slobozia stă

ETAPA 25 – Miercuri, 08.05.2013

Sportul – Otopeni
Săgeata – Delta
FCM Bacău – Botoșani
Unirea Slobozia – Rapid CFR Suceava
Chindia – Dunărea Gl
Buftea – Farul
Callatis – Dinamo II
CF Brăila stă

ETAPA 26 – Sâmbătă, 11.05.2013

Otopeni – Callatis
Delta – Sportul
Botoșani – Săgeata
Rapid CFR Suceava – CF Brăila
Dunărea Gl – Unirea Slobozia
Farul – Chindia
Dinamo II – Buftea
FCM Bacău stă

ETAPA 27 – Sâmbătă, 18.05.2013

Otopeni – Delta
Sportul – Botoșani
FCM Bacău – Rapid CFR Suceava
CF Brăila – Dunărea Gl
Unirea Slobozia – Farul
Chindia – Dinamo II
Callatis – Buftea
Săgeata stă

ETAPA 28 – Sâmbătă, 25.05.2013

Delta – Callatis
Botoșani – Otopeni
Rapid CFR Suceava – Săgeata
Dunărea Gl – FCM Bacău
Farul – CF Brăila
Dinamo II – Unirea Slobozia
Buftea – Chindia
Sportul stă

ETAPA 29 – Sâmbătă, 01.06.2013

Delta – Botoșani
Sportul – Rapid CFR Suceava
Săgeata – Dunărea Gl
FCM Bacău – Farul
CF Brăila – Dinamo II
Unirea Slobozia – Buftea
Callatis – Chindia
Otopeni stă

ETAPA 30 – Sâmbătă, 08.06.2013

Botoșani – Callatis
Rapid CFR Suceava – Otopeni
Dunărea Gl – Sportul
Farul – Săgeata
Dinamo II – FCM Bacău
Buftea – CF Brăila
Chindia – Unirea Slobozia
Delta stă

VEZI PROGRAMUL COMPLET AL SERIEI A II-A DIN LIGA A II-A

Articol de Mihai ANDRIEȘ

Publicat: 10 Aug. 2012, 11:48 Actualizat: 10 Aug. 2012, 16:09 Special
Pe aceeași temă