Programul complet al turului Seriei 6 – Liga 3

Publicat: 02 Aug. 2010, 19:26 Actualizat: 24 Aug. 2010, 16:37 Special
Programul complet al turului  Seriei 6 – Liga 3

FRF a decis astăzi prin tragere la sorți programul Ligii a treia
pentru următorul sezon competițional 2010-2011. Cele 96 de echipe
au fost împărțite în șase serii a câte 16 echipe, astfel că în
următorul campionat vom avea 30 de etape. Liga2.ro vă oferă mai jos
programul turului pentru fiecare serie.

SERIA
VI

FC Maramureș Universitar Baia Mare (1)
Avântul Reghin (2)
FC Zlatna (3)
Unirea Tărlungeni (4)
Unirea Ungheni (5)
Sănătatea Cluj (6)
AFC Odorheiu Secuiesc (7)
Gloria II Bistrița (8)
Gaz Metan Mediaș II (9)
SCM Brașov (11)
FC Cisnădie (12)
FC Zalău (13)
Unirea Florești (14)
Unirea Dej (15)
Seso C. Turzii (16)

Iată programul
complet al meciurilor din tur al Seriei VI:

Etapa
I

FC Maramureș Universitar Baia Mare – Seso C. Turzii
Unirea Dej – Avântul Reghin
Unirea Florești – FC Zlatna
FC Zalău – Unirea Tărlungeni
FC Cisnădie – Unirea Ungheni
SCM Brașov – Sănătatea Cluj
AFC Odorheiu Secuiesc stă
Gaz Metan Mediaș II – Gloria II Bistrița
Etapa
II

Avântul Reghin – FC Maramureș Universitar Baia Mare
FC Zlatna – Unirea Dej
Unirea Tărlungeni – Unirea Florești
Unirea Ungheni – FC Zalău
Sănătatea Cluj – FC Cișnadie
AFC Odorheiu Secuiesc – SCM Brașov
Gloria II Bistrița stă
SESO Câmpia Turzii – Gaz Metan Mediaș II

Etapa
III
Avântul Reghin – Seso Câmpia Turzii
FC Maramureș Universitar Baia Mare – FC Zlatna
Unirea Dej – Unirea Tărlungeni
Unirea Florești – Unirea Ungheni
FC Zalău – Sănătatea Cluj
FC Cisnadie – AFC Odorheiu Secuiesc
SCM Brașov – Gloria II Bistrița
Gaz Metan Mediaș II stă

Etapa
IV

FC Zlatna – Avântul Reghin
Unirea Tărlungeni – FC Maramureș Universitar Baia Mare
Unirea Ungheni – Unirea Dej
Sănătatea Cluj – Unirea Florești
AFC Odorheiu Secuiesc – FC Zalău
Gloria II Bistrița – FC Cisnadie
Gaz Metan Mediaș II – SCM Brașov
SESO Câmpia Turzii stă

Etapa V

FC Zlatna – SESO Câmpia Turzii
Avântul Reghin – Unirea Tărlungeni
FC Maramureș Universitar Baia Mare – Unirea Ungheni
Unirea Dej – Sănătatea Cluj
Unirea Florești – AFC Odorheiu Secuiesc
FC Zalău – Gloria II Bistrița
FC Cisnadie – Gaz Metan Mediaș II
SCM Brașov stă

Etapa
VI

Unirea Tărlungeni – FC Zlatna
Unirea Ungheni – Avântul Reghin
Sănătatea Cluj – FC Maramureș Universitar Baia Mare
AFC Odorheiu Secuiesc – Unirea Dej
Gloria II Bistrița – Unirea Florești
Gaz Metan Mediaș II – FC Zalău
FC Cisnadie stă
SESO Câmpia Turzii – SCM Brașov

Etapa
VII

Unirea Tărlungeni – SESO Câmpia Turzii
FC Zlatna – Unirea Ungheni
Avântul Reghin – Sănătatea Cluj
FC Maramureș Universitar Baia Mare – AFC Odorheiu Secuiesc
Unirea Dej – Gloria II Bistrița
Unirea Florești – Gaz Metan Mediaș II
FC Zalău stă
FC Cisnădie – SCM Brașov

Etapa
VIII

Unirea Ungheni – Unirea Tărlungeni
Sănătatea Cluj – FC Zlatna
AFC Odorheiu Secuiesc – Avântul Reghin
Gloria II Bistrița – FC Maramureș Universitar Baia Mare
Gaz Metan Mediaș II – Unirea Dej
Unirea Florești stă
SCM Brașov – FC Zalău
SESO Câmpia Turzii – FC Cisnădie

Etapa
IX

SESO Câmpia Turzii – Unirea Ungheni
Unirea Tărlungeni – Sănătatea Cluj
FC Zlatna – AFC Odorheiu Secuiesc
Avântul Reghin – Gloria II Bistrița
FC Maramureș Universitar Baia Mare – Gaz Metan Mediaș II
Unirea Dej stă
Unirea Florești – SCM Brașov
FC Zalău – FC Cisnădie

Etapa
X

Sănătatea Cluj – Unirea Ungheni
AFC Odorheiu Secuiesc – Unirea Tărlungeni
Gloria II Bistrița – FC Zlatna
Gaz Metan Mediaș II – Avântul Reghin
FC Maramureș Universitar Baia Mare stă
SCM Brașov – Unirea Dej
FC Cisnădie – Unirea Florești
FC Zalău – SESO Câmpia Turzii

Etapa
XI

SESO Câmpia Turzii – Sănătatea Cluj
Unirea Ungheni – AFC Odorheiu Secuiesc
Unirea Tărlungeni – Gloria II Bistrița
FC Zlatna – Gaz Metan Mediaș II
Avântul Reghin stă
FC Maramureș Universitar Baia Mare – SCM Brașov
Unirea Dej – FC Cisnădie
Unirea Florești – FC Zalău

Etapa
XII

AFC Odorheiu Secuiesc – Sănătatea Cluj
Gloria II Bistrița – Unirea Ungheni
Gaz Metan Mediaș II – Unirea Tărlungeni
FC Zlatna stă
SCM Brașov – Avântul Reghin
FC Cisnădie – FC Maramureș Universitar Baia Mare
FC Zalău – Unirea Dej
Unirea Florești – SESO Câmpia Turzii

Etapa
XIII

SESO Câmpia Turzii – AFC Odorheiu Secuiesc
Sănătatea Cluj – Gloria II Bistrița
Unirea Ungheni – Gaz Metan Mediaș II
Unirea Tărlungeni stă
FC Zlatna – SCM Brașov
Avântul Reghin – FC Cisnădie
FC Maramureș Universitar Baia Mare – FC Zalău
Unirea Dej – Unirea Florești

Etapa
XIV

Gloria II Bistrița – AFC Odorheiu Secuiesc
Gaz Metan Mediaș II – Sănătatea Cluj
Unirea Ungheni stă
SCM Brașov- Unirea Tărlungeni
FC Cisnădie – FC Zlatna
FC Zalău – Avântul Reghin
Unirea Florești – FC Maramureș Universitar Baia Mare
Unirea Dej – SESO Câmpia Turzii

Etapa
XV

SESO Câmpia Turzii – Gloria II Bistrița
AFC Odorheiu Secuiesc – Gaz Metan Mediaș II
Sănătatea Cluj stă
Unirea Ungheni – SCM Brașov
Unirea Tărlungeni – FC Cisnădie
FC Zlatna – FC Zalău
Avântul Reghin – Unirea Florești
FC Maramureș Universitar Baia Mare – Unirea Dej

Publicat: 02 Aug. 2010, 19:26 Actualizat: 24 Aug. 2010, 16:37 Special
Pe aceeași temă