Programul complet al turului Seriei 2 – Liga 3

Publicat: 02 Aug. 2010, 18:55 Actualizat: 24 Aug. 2010, 16:07 Special
Programul complet al turului  Seriei 2 – Liga 3

FRF a decis astăzi prin tragere la sorți programul Ligii a treia
pentru următorul sezon competițional 2010-2011. Cele 96 de echipe
au fost împărțite în șase serii a câte 16 echipe, astfel că în
următorul campionat vom avea 30 de etape. Liga2.ro vă oferă mai jos
programul turului pentru fiecare serie.

Seria
II

Phoenix Ulmu (1)
CS Eforie (2)
CS Buftea (3)
Partizanul Merei (4)
Callatis Mangalia (5)
Dunărea Călărași (6)
CSM Medgidia (7)
Tunari (8)
Spicul Rompan (9)
ACS Berceni (10)
ABC Stoicescu (11)
Comprest (12)
FC Voluntari (13)
CSM Rm. Sărat (14)
Rapid II (15)
Unirea Slobozia (16)

Iată programul
complet al meciurilor din tur al Seriei II:

Etapa
I

Phoenix Ulmu – Unirea Slobozia
Rapid II – CS Eforie
CSM Rm. Sărat – CS Buftea
FC Voluntari – Partizanul Merei
Comprest – Callatis Mangalia
ABC Stoicescu – Dunărea Călărași
ACS Berceni – CSM Medgidia
Spicul Rompan – Tunari

Etapa
II

CS Eforie – Phoenix Ulmu
CS Buftea – Rapid II
Partizanul Merei – CSM Rm. Sărat
Callatis Mangalia – FC Voluntari
Dunărea Călărași – Comprest
CSM Medgidia – ABC Stoicescu
Tunari – ACS Berceni
Unirea Slobozia – Spicul Rompan

Etapa
III

CS Eforie – Unirea Slobozia
Phoenix Ulmu – CS Buftea
Rapid II – Partizanul Merei
CSM Rm. Sărat – Callatis Mangalia
FC Voluntari – Dunărea Călărași
Comprest – CSM Medgidia
ABC Stoicescu – Tunari
ACS Berceni – Spicul Rompan

Etapa
IV

CS Buftea – CS Eforie
Partizanul Merei – Phoenix Ulmu
Callatis Mangalia – Rapid II
Dunărea Călărași – CSM Rm. Sărat
CSM Medgidia – FC Voluntari
Tunari – Comprest
Spicul Rompan – ABC Stoicescu
Unirea Slobozia – ACS Berceni

Etapa
V

CS Buftea – Unirea Slobozia
CS Eforie – Partizanul Merei
Phoenix Ulmu – Callatis Mangalia
Rapid II – Dunărea Călărași
CSM Rm. Sărat – CSM Medgidia
FC Voluntari – Tunari
Comprest – Spicul Rompan
ABC Stoicescu – ACS Berceni

Etapa VI

Partizanul Merei – CS Buftea
Callatis Mangalia – CS Eforie
Dunărea Călărași – Phoenix Ulmu
CSM Medgidia – Rapid II
Tunari – CSM Rm. Sărat
Spicul Rompan – FC Voluntari
ACS Berceni – Comprest
Unirea Slobozia – ABC Stoicescu

Etapa
VII

Partizanul Merei – Unirea Slobozia
CS Buftea – Callatis Mangalia
CS Eforie – Dunărea Călărași
Phoenix Ulmu – CSM Medgidia
Rapid II – Tunari
CSM Rm. Sărat – Spicul Rompan
FC Voluntari – ACS Berceni
Comprest – ABC Stoicescu

Etapa
VIII

Callatis Mangalia – Partizanul Merei
Dunărea Călărași – CS Buftea
CSM Medgidia – CS Eforie
Tunari – Phoenix Ulmu
Spicul Rompan – Rapid II
ACS Berceni – CSM Rm. Sărat
ABC Stoicescu – FC Voluntari
Unirea Slobozia – Comprest

Etapa
IX

Unirea Slobozia – Callatis Mangalia
Partizanul Merei – Dunărea Călărași
CS Buftea – CSM Medgidia
CS Eforie – Tunari
Phoenix Ulmu – Spicul Rompan
Rapid II – ACS Berceni
CSM Rm. Sărat – ABC Stoicescu
FC Voluntari – Comprest

Etapa
X

Dunărea Călărași – Callatis Mangalia
CSM Medgidia – Partizanul Merei
Tunari – CS Buftea
Spicul Rompan – CS Eforie
ACS Berceni – Phoenix Ulmu
ABC Stoicescu – Rapid II
Comprest- CSM Rm. Sărat
FC Voluntari – Unirea Slobozia

Etapa XI

Unirea Slobozia – Dunărea Călărași
Callatis Mangalia – CSM Medgidia
Partizanul Merei – Tunari
CS Buftea – Spicul Rompan
CS Eforie – ACS Berceni
Phoenix Ulmu – ABC Stoicescu
Rapid II – Comprest
CSM Rm. Sărat – FC Voluntari

Etapa
XII

CSM Medgidia – Dunărea Călărași
Tunari – Callatis Mangalia
Spicul Rompan – Partizanul Merei
ACS Berceni – CS Buftea
ABC Stoicescu – CS Eforie
Comprest – Phoenix Ulmu
FC Voluntari – Rapid II
CSM Rm. Sărat – Unirea Slobozia

Etapa
XIII

Unirea Slobozia – CSM Medgidia
Dunărea Călărași – Tunari
Callatis Mangalia – Spicul Rompan
Partizanul Merei – ACS Berceni
CS Buftea – ABC Stoicescu
CS Eforie – Comprest
Phoenix Ulmu – FC Voluntari
Rapid II – CSM Rm. Sărat

Etapa
XIV

Tunari – CSM Medgidia
Spicul Rompan – Dunărea Călărași
ACS Berceni – Callatis Mangalia
ABC Stoicescu – Partizanul Merei
Comprest – CS Buftea
FC Voluntari – CS Eforie
CSM Rm. Sărat – Phoenix Ulmu
Rapid II – Unirea Slobozia

Etapa
XV

Unirea Slobozia – Tunari
CSM Medgidia – Spicul Rompan
Dunărea Călărași – ACS Berceni
Callatis Mangalia – ABC Stoicescu
Partizanul Merei – Comprest
CS Buftea – FC Voluntari
CS Eforie – CSM Rm. Sărat
Phoenix Ulmu – Rapid II


PROGRAMUL COMPLET AL
TURULUI SERIEI 3

Publicat: 02 Aug. 2010, 18:55 Actualizat: 24 Aug. 2010, 16:07 Special
Pe aceeași temă