Programul complet al turului Seriei 1 – Liga 3

Publicat: 02 Aug. 2010, 18:41 Actualizat: 24 Aug. 2010, 16:06 Special
Programul complet al turului  Seriei 1 – Liga 3

FRF a decis astăzi prin tragere la sorți programul Ligii a treia
pentru următorul sezon competițional 2010-2011. Cele 96 de echipe
au fost împărțite în șase serii a câte 16 echipe, astfel că în
următorul campionat vom avea 30 de etape. Liga2.ro vă oferă mai jos
programul turului pentru fiecare serie.

Seria
I

Luceafărul Mihai Eminescu (1)
CSM Focșani (2)
Rapid CFR Suceava (3)
CSM Pașcani (4)
FCM Bacău (5)
Oțelul II Galați (6)
Aerostar Bacău (7)
Ceahlăul II (8)
Willy Bacău (9)
Cetatea Suceava (10)
Cetatea Tg. Neamț (11)
FCM Onești (12)
CS Panciu (13)
Poli Galați (14)
Mesagerul Bacău (15)
Petrotub Roman (16)

Iată programul
complet al meciurilor din tur al Seriei I:

Etapa
I

Luceafărul Mihai Eminescu – Petrotub Roman
Mesagerul Bacău – CSM Focșani
Poli Galați – Rapid CFR Suceava
CS Panciu – CSM Pașcani
FCM Onești – FCM Bacău
Cetatea Tg. Neamț – Oțelul II Galați
Cetatea Suceava – Aerostar Bacău
Willy Bacău – Ceahlăul II

Etapa
II

CSM Focșani – Luceafărul Mihai Eminescu
Rapid CFR Suceava – Mesagerul Bacău
CSM Pașcani – Poli Galați
FCM Bacău – CS Panciu
Oțelul II Galați – FCM Onești
Aerostar Bacău – Cetatea Tg. Neamț
Ceahlăul II – Cetatea Suceava
Petrotub Roman – Willy Bacău

Etapa
III

CSM Focșani – Petrotub Roman
Luceafărul Mihai Eminescu – Rapid CFR Suceava
Mesagerul Bacău – CSM Pașcani
Poli Galați – FCM Bacău
CS Panciu – Oțelul II Galați
FCM Onești – Aerostar Bacău
Cetatea Tg. Neamț – Ceahlăul II
Cetatea Suceava – Willy Bacău

Etapa
IV

Rapid CFR Suceava – CSM Focșani
Aerostar Bacău – CS Panciu
CSM Pașcani – Luceafărul Mihai Eminescu
FCM Bacău – Mesagerul Bacău
Petrotub Roman – Cetatea Suceava
Oțelul II Galați – Poli Galați
Ceahlăul II – FCM Onești
Willy Bacău – Cetatea Tg. Neamț

Etapa
V

CSM Focșani – CSM Pașcani
CS Panciu – Ceahlăul II P. Neamț
Luceafărul Mihai Eminescu – FCM Bacău
Mesagerul Bacău – Oțelul II Galați
Rapid Suceava – Petrotub Roman
Cetatea Tg. Neamț – Cetatea Suceava
FCM Onești – Willy Bacău
Poli Galați – Aerostar Bacău

Etapa
VI

FCM Bacău – CSM Focșani
Willy Bacău – CS Panciu
CSM Pașcani – Rapid Suceava
Oțelul II Galați – Luceafărul Mihai Eminescu
Aerostar Bacău – Mesagerul Bacău
Ceahlăul II – Poli Galați
Cetatea Suceava – FCM Onești
Petrotub Roman – Cetatea Tg. Neamț

Etapa
VII

CSM Focșani – Oțelul II Galați
CS Panciu – Cetatea Suceava
CSM Pașcani – Petrotub Roman
Rapid Suceava – FCM Bacău
Luceafărul Mihai Eminescu – Aerostar Bacău
Petrotub Roman – Ceahlăul II P. Neamț
Poli Galați – Willy Bacău
FCM Onești – Cetatea Tg. Neamț

Etapa
VIII

Aerostar Bacău – CSM Focșani
Cetatea Tg. Neamț – CS Panciu
Petrotub Roman – FCM Onești
FCM Bacău – CSM Pașcani
Oțelul II Galați – Rapid Suceava
Ceahlăul II P. Neamț – Luceafărul Mihai Eminescu
Willy Bacău – Mesagerul Bacău
Cetatea Suceava – Poli Galați

Etapa
IX

CSM Focșani – Ceahlăul II P. Neamț
CS Panciu – FCM Onești
Petrotub Roman – FCM Bacău
CSM Pașcani – Oțelul II Galați
Rapid Suceava – Aerostar Bacău
Luceafărul Mihai Eminescu – Willy Bacău
Petrotub Roman – Cetatea Suceava
Poli Galați – Cetatea Tg. Neamț

Etapa
X

CS Panciu – Petrotub Roman
Willy Bacău – CSM Focșani
Oțelul II Galați – FCM Bacău
Aerostar Bacău – CSM Pașcani
Ceahlăul II P. Neamț – Rapid Suceava
Cetatea Suceava – Luceafărul Mihai Eminescu
Cetatea Tg. Neamț – Petrotub Roman
FCM Onești – Poli Galați

Etapa
XI

CSM Focșani – Cetatea Suceava
Poli Galați – CS Panciu
Petrotub Roman – Oțelul II Galați
FCM Bacău – Aerostar Bacău
CSM Pașcani – Ceahlăul II P. neamț
Rapid Suceava – Willy Bacău
Luceafărul Mihai Eminescu – Cetatea Tg. Neamț
Mesagerul Bacău – FCM Onești

Etapa
XII

Cetatea Tg. Neamț – CSM Focșani
CS Panciu – Mesagerul Bacău
Aerostar Bacău – Oțelul II Galați
Ceahlăul II P. Neamț – FCM Bacău
Willy Bacău – CSM Pașcani
Cetatea Suceava – Rapid Suceava
FCM Onești – Luceafărul Mihai Eminescu
Poli Galați – Petrotub Roman

Etapa
XIII

CSM Focșani – FCM Onești
Luceafărul Mihai Eminescu – CS Panciu
Petrotub Roman – Aerostar Bacău
Oțelul II Galați – Ceahlăul II P. Neamț
FCM Bacău – Willy Bacău
CSM Pașcani – Cetatea Suceava
Rapid Suceava – Cetatea Tg. Neamț
Mesagerul Bacău – Poli Galați

Etapa
XIV

CS Panciu – CSM Focșani
Ceahlăul II – Aerostar Bacău
Willy Bacău – Oțelul II Galați
Cetatea Suceava – FCM Bacău
Cetatea Tg. Neamț – CSM Pașcani
FCM Onești – Rapid Suceava
Poli Galați – Luceafărul Mihai Eminescu
Mesagerul Bacău – Petrotub Roman

Etapa XV

CSM Focșani – Poli Galați
Rapid Suceava – CS Panciu
Petrotub Roman – Ceahlăul II P. Neamț
Aerostar Bacău – Willy Bacău
Oțelul II Galați – Cetatea Suceava
FCM Bacău – Cetatea Tg. Neamț
CSM Pașcani – FCM Onești
Luceafărul Mihai Eminescu – Mesagerul Bacău


PROGRAMUL COMPLET AL
TURULUI SERIEI 2

Publicat: 02 Aug. 2010, 18:41 Actualizat: 24 Aug. 2010, 16:06 Special
Pe aceeași temă