Ștefan Stoica : „Jucătorii noștri au arătat că sunt profesioniști”

30 Nov. 2008, 15:42 Seria 2
Ștefan Stoica**:

Antrenorul echipei din Liga secundă, Internaționa Curtea de Argeș este mulțumit de cele 4 goluri marcate în ultimul meci din tur. Deși au jucat în deplasare împotriva celor de la Mureșul Deva, elevii săi au fost la cârma partidei impunându-se mai clar de cât o arată scorul final.

”Am obtinut o victorie categorica, dar nu a fost asa usor, am reusit sa marcam gol in prima repriza, adversarul a avut si el ceva, a incercat sa joace.In repriza a doua am mai inscris o data, de acolo s-a rupt totalmente jocul,era foarte posibil sa avem 7-8 goluri marcate.
Cu toate acestea si gazdele au avut ocazii, cum ar fi si cele 3 suturi in bara.Chiar daca a fost ultimul joc din tur, jucatorii nostri au aratat ca sunt profesionisti”, a declarat Ștefan Stoica pentru site-ul oficial al clubului.