![CS Mioveni a ratat aducerea lui Remi Emeriau, pe care a vrut să îl achiziționeze fără bani. În schimb, a anunțat venirea unui mijlocaș elen](https://media.prosport.ro/oSXHLWlFjxvEsfhCPWHQ3DqqkI0=/340x191/smart/filters:contrast(5):format(webp):quality(80)/https%3A%2F%2Fliga2.prosport.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F07%2Fcs-mioveni-afc-campulung-muscel-1-1024x576.jpg)
Atacantul nigerian John Ike Ibeh, aflat în litigiu cu UTA, a semnat ieri cu Oțelul, el aflându-se deja în cantonamentul de la Târgu Ocna al grupării dunărene. El a fost declarat liber de contract și de ultima instanță a FRF și a semnat un contract pe trei ani și jumătate cu formația gălățeană.
Â
„Ibeh e un jucător valoros, mă bucur că am reușit acest transfer”, a declarat Marius Stan.