cornelr talnar

Program
Foresta Suceava
    12.09
    12
    Știința Miroslava
      CSM Pașcani
        12.09
        01
        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
          Sporting Juniorul Vaslui
            12.09
            21
            Bucovina Rădăuți
              Bradu Borca
                12.09
                02
                Șomuz Fălticeni
                  Hușana Huși
                    12.09
                    10
                    Dante Botoşani
                      Hușana Huși
                        19.09
                        50
                        Bradu Borca
                          Șomuz Fălticeni
                            19.09
                            10
                            Sporting Juniorul Vaslui
                              Bucovina Rădăuți
                                19.09
                                60
                                CSM Pașcani
                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                    19.09
                                    01
                                    Foresta Suceava
                                      Dante Botoşani
                                        19.09
                                        13
                                        Știința Miroslava
                                          Știința Miroslava
                                            26.09
                                            40
                                            CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                              CSM Pașcani
                                                26.09
                                                02
                                                Șomuz Fălticeni
                                                  Sporting Juniorul Vaslui
                                                    26.09
                                                    01
                                                    Hușana Huși
                                                      Bradu Borca
                                                        26.09
                                                        31
                                                        Dante Botoşani
                                                          Bradu Borca
                                                            03.10
                                                            02
                                                            Sporting Juniorul Vaslui
                                                              Hușana Huși
                                                                03.10
                                                                30
                                                                CSM Pașcani
                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                    03.10
                                                                    32
                                                                    Foresta Suceava
                                                                      Bucovina Rădăuți
                                                                        03.10
                                                                        20
                                                                        Știința Miroslava
                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                            10.10
                                                                            12
                                                                            Bucovina Rădăuți
                                                                              Știința Miroslava
                                                                                10.10
                                                                                22
                                                                                Șomuz Fălticeni
                                                                                  Foresta Suceava
                                                                                    10.10
                                                                                    30
                                                                                    Hușana Huși
                                                                                      CSM Pașcani
                                                                                        10.10
                                                                                        22
                                                                                        Bradu Borca
                                                                                          Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                            10.10
                                                                                            12
                                                                                            Dante Botoşani
                                                                                              Dante Botoşani
                                                                                                13.10
                                                                                                03
                                                                                                CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                  Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                    17.10
                                                                                                    30
                                                                                                    CSM Pașcani
                                                                                                      Bradu Borca
                                                                                                        17.10
                                                                                                        13
                                                                                                        Foresta Suceava
                                                                                                          Hușana Huși
                                                                                                            17.10
                                                                                                            02
                                                                                                            Știința Miroslava
                                                                                                              Șomuz Fălticeni
                                                                                                                17.10
                                                                                                                01
                                                                                                                CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                  Dante Botoşani
                                                                                                                    17.10
                                                                                                                    13
                                                                                                                    Bucovina Rădăuți
                                                                                                                      Bucovina Rădăuți
                                                                                                                        24.10
                                                                                                                        22
                                                                                                                        Șomuz Fălticeni
                                                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                            24.10
                                                                                                                            30
                                                                                                                            Hușana Huși
                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                24.10
                                                                                                                                30
                                                                                                                                Bradu Borca
                                                                                                                                  CSM Pașcani
                                                                                                                                    24.10
                                                                                                                                    03
                                                                                                                                    Dante Botoşani
                                                                                                                                      Foresta Suceava
                                                                                                                                        28.10
                                                                                                                                        30
                                                                                                                                        Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                          CSM Pașcani
                                                                                                                                            31.10
                                                                                                                                            00
                                                                                                                                            Foresta Suceava
                                                                                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                31.10
                                                                                                                                                06
                                                                                                                                                Știința Miroslava
                                                                                                                                                  Bradu Borca
                                                                                                                                                    31.10
                                                                                                                                                    11
                                                                                                                                                    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                      Hușana Huși
                                                                                                                                                        31.10
                                                                                                                                                        12
                                                                                                                                                        Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                                                            31.10
                                                                                                                                                            20
                                                                                                                                                            Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                              Foresta Suceava
                                                                                                                                                                04.11
                                                                                                                                                                40
                                                                                                                                                                Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                    07.11
                                                                                                                                                                    12
                                                                                                                                                                    Hușana Huși
                                                                                                                                                                      Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                        07.11
                                                                                                                                                                        20
                                                                                                                                                                        Bradu Borca
                                                                                                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                                                                                                            07.11
                                                                                                                                                                            40
                                                                                                                                                                            Dante Botoşani
                                                                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                14.11
                                                                                                                                                                                01
                                                                                                                                                                                Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                  Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                    14.11
                                                                                                                                                                                    20
                                                                                                                                                                                    Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                      Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                        14.11
                                                                                                                                                                                        31
                                                                                                                                                                                        Bradu Borca
                                                                                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                            14.11
                                                                                                                                                                                            02
                                                                                                                                                                                            Hușana Huși
                                                                                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                18.11
                                                                                                                                                                                                40
                                                                                                                                                                                                CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                    18.11
                                                                                                                                                                                                    03
                                                                                                                                                                                                    Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                      CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                        22.11
                                                                                                                                                                                                        50
                                                                                                                                                                                                        CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                          Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                            13.03
                                                                                                                                                                                                            01
                                                                                                                                                                                                            Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                13.03
                                                                                                                                                                                                                00
                                                                                                                                                                                                                Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                  CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                    13.03
                                                                                                                                                                                                                    04
                                                                                                                                                                                                                    Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                      Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                        13.03
                                                                                                                                                                                                                        01
                                                                                                                                                                                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                          Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                            13.03
                                                                                                                                                                                                                            33
                                                                                                                                                                                                                            Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                              CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                20.03
                                                                                                                                                                                                                                10
                                                                                                                                                                                                                                Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                  Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                    20.03
                                                                                                                                                                                                                                    11
                                                                                                                                                                                                                                    Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                      Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                        20.03
                                                                                                                                                                                                                                        21
                                                                                                                                                                                                                                        CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                          Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                            20.03
                                                                                                                                                                                                                                            01
                                                                                                                                                                                                                                            Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                              Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                20.03
                                                                                                                                                                                                                                                20
                                                                                                                                                                                                                                                Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                  Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                    27.03
                                                                                                                                                                                                                                                    11
                                                                                                                                                                                                                                                    Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                      CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                        27.03
                                                                                                                                                                                                                                                        21
                                                                                                                                                                                                                                                        Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                            27.03
                                                                                                                                                                                                                                                            10
                                                                                                                                                                                                                                                            Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                27.03
                                                                                                                                                                                                                                                                21
                                                                                                                                                                                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                    27.03
                                                                                                                                                                                                                                                                    21
                                                                                                                                                                                                                                                                    Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                      Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                        03.04
                                                                                                                                                                                                                                                                        10
                                                                                                                                                                                                                                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                          Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                            03.04
                                                                                                                                                                                                                                                                            30
                                                                                                                                                                                                                                                                            Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                              Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                03.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                00
                                                                                                                                                                                                                                                                                Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                  Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                                                    03.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                    21
                                                                                                                                                                                                                                                                                    CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                      Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                        03.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                        21
                                                                                                                                                                                                                                                                                        Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                            10.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                            04
                                                                                                                                                                                                                                                                                            Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                              Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                10.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                20
                                                                                                                                                                                                                                                                                                Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                    10.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                    23
                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                                      CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                                        10.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                        30
                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                                            10.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                            11
                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                17.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                12
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    17.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    31
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        17.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        03
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            17.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            01
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                17.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                40
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    24.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    40
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        24.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        41
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            24.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            41
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                24.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                10
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    24.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    01
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        30.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        11
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            30.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            03
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                30.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                23
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    30.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    11
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        30.04
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        20
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Clasament Echipe
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          PGPTS
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          182139
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          2
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          182136
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          3
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          181134
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          4
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          182133
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          5
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18529
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          6
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18-126
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          7
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18225
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          8
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18-720
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          9
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Bradu Borca
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18-299
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          10
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          18-446