Programul turului Seriei V a Ligii a III-a

Publicat: 04 Aug. 2011, 15:40 Actualizat: 04 Aug. 2011, 15:48 Special
Programul turului  Seriei V a Ligii a III-a

Liga2.ro a fost prezentă, în această dimineață, la FRF pentru a
asista la tragerea la sorți a programului Ligii a II-a și a
III-a.

Iată programul complet
al turului Seriei V a Ligii a III-a:

Etapa
I

Flacăra Făget – Millenium Giarmata
Unirea Valea lui Mihai – ACU Arad
Național Sebiș – Nova Becicherecu Mic
Gloria Reșița – Autocatania
CFR Simeria – FC Școlar Reșița
CS Vladimirescu – Bihorul Beiuș
FC Hunedoara – ACS Recaș
Gloria CTP Arad – FC Timișoara II

Etapa a
II-a

ACU Arad – Flacăra Făget
Nova Becicherecu Mic – Unirea Valea lui Mihai
Autocatania – Național Sebiș
FC Școlar Reșița – Gloria Reșița
Bihorul Beiuș – CFR Simeria
ACS Recaș – CS Vladimirescu
FC Timișoara II – FC Hunedoara
Millenium Giarmata – Gloria CTP Arad

Etapa a
III-a

ACU Arad – Millenium Giarmata
Flacăra Făget – Nova Becicherecu Mic
Unirea Valea lui Mihai – Autocatania
Național Sebiș – FC Școlar Reșița
Gloria Reșița – Bihorul Beiuș
CFR Simeria – ACS Recaș
CS Vladimirescu – FC Timișoara II
FC Hunedoara – Gloria CTP Arad


Etapa a IV-a

Nova Becicherecu Mic – ACU Arad
Autocatania – Flacăra Făget
FC Școlar Reșița – Unirea Valea lui Mihai
Bihorul Beiuș – Național Sebiș
ACS Recaș – Gloria Reșița
FC Timișoara II – CFR Simeria
Gloria CTP Arad – CS Vladimirescu
Millenium Giarmata – FC Hunedoara

Etapa a
V-a

Nova Becicherecu Mic – Millenium Giarmata
ACU Arad – Autocatania
Flacăra Făget – FC Școlar Reșița
Unirea Valea lui Mihai – Bihorul Beiuș
Național Sebiș – ACS Recaș
Gloria Reșița – FC Timișoara II
CFR Simeria – Gloria CTP Arad
CS Vladimirescu – FC Hunedoara

Etapa a
VI-a

Autocatania – Nova Becicherecu Mic
FC Școlar Reșița – ACU Arad
Bihorul Beiuș – Flacăra Făget
ACS Recaș – Unirea Valea lui Mihai
FC Timișoara II – Național Sebiș
Gloria CTP Arad – Gloria Reșița
FC Hunedoara – CFR Simeria
Millenium Giarmata – CS Vladimirescu

Etapa a
VII-a

Autocatania – Millenium Giarmata
Nova Becicherecu Mic – FC Școlar Reșița
ACU Arad – Bihorul Beiuș
Flacăra Făget – ACS Recaș
Unirea Valea lui Mihai – FC Timișoara II
Național Sebiș – Gloria CTP Arad
Gloria Reșița – FC Hunedoara
CFR Simeria – CS Vladimirescu

Etapa a
VIII-a

FC Școlar Reșița – Autocatania
Bihorul Beiuș – Nova Becicherecu Mic
ACS Recaș – ACU Arad
FC Timișoara II – Flacăra Făget
Gloria CTP Arad – Unirea Valea lui Mihai
FC Hunedoara – Național Sebiș
CS Vladimirescu – Gloria Reșița
Millenium Giarmata – CFR Simeria

Etapa a
IX-a

Millenium Giarmata – FC Școlar Reșița
Autocatania – Bihorul Beiuș
Nova Becicherecu Mic – ACS Recaș
ACU Arad – FC Timișoara II
Flacăra Făget – Gloria CTP Arad
Unirea Valea lui Mihai – FC Hunedoara
Național Sebiș – CS Vladimirescu
Gloria Reșița – CFR Simeria

Etapa a
X-a

Bihorul Beiuș – FC Școlar Reșița
ACS Recaș – Autocatania
FC Timișoara II – Nova Becicherecu Mic
Gloria CTP Arad – ACU Arad
FC Hunedoara – Flacăra Făget
CS Vladimirescu – Unirea Valea lui Mihai
CFR Simeria – Național Sebiș
Gloria Reșița – Millenium Giarmata

Etapa a
XI-a

Millenium Giarmata – Bihorul Beiuș
FC Școlar Reșița – ACS Recaș
Autocatania – FC Timișoara II
Nova Becicherecu Mic – Gloria CTP Arad
ACU Arad – FC Hunedoara
Flacăra Făget – CS Vladimirescu
Unirea Valea lui Mihai – CFR Simeria
Național Sebiș – Gloria Reșița

Etapa a
XII-a

ACS Recaș – Bihorul Beiuș
FC Timișoara II – FC Școlar Reșița
Gloria CTP Arad – Autocatania
FC Hunedoara – Nova Becicherecu Mic
CS Vladimirescu – ACU Arad
CFR Simeria – Flacăra Făget
Gloria Reșița – Unirea Valea lui Mihai
Național Sebiș – Millenium Giarmata

Etapa a
XIII-a

Millenium Giarmata – ACS Recaș
Bihorul Beiuș – FC Timișoara II
FC Școlar Reșița – Gloria CTP Arad
Autocatania – FC Hunedoara
Nova Becicherecu Mic – CS Vladimirescu
ACU Arad – CFR Simeria
Flacăra Făget – Gloria Reșița
Unirea Valea lui Mihai – Național Sebiș

Etapa a
XIV-a

FC Timișoara II – ACS Recaș
Gloria CTP Arad – Bihorul Beiuș
FC Hunedoara – FC Școlar Reșița
CS Vladimirescu – Autocatania
CFR Simeria – Nova Becicherecu Mic
Gloria Reșița – ACU Arad
Național Sebiș – Flacăra Făget
Unirea Valea lui Mihai – Millenium Giarmata

Etapa a
XV-a

Millenium Giarmata – FC Timișoara II
ACS Recaș – Gloria CTP Arad
Bihorul Beiuș – FC Hunedoara
FC Școlar Reșița – CS Vladimirescu
Autocatania – CFR Simeria
Nova Becicherecu Mic – Gloria Reșița
ACU Arad – Național Sebiș
Flacăra Făget – Unirea Valea lui Mihai

Articol scris de Mihai
ANDRIEȘ
și Marius ANGHEL

Publicat: 04 Aug. 2011, 15:40 Actualizat: 04 Aug. 2011, 15:48 Special
Pe aceeași temă