Programul turului Seriei III a Ligii a III-a

Publicat: 04 Aug. 2011, 15:08 Actualizat: 04 Aug. 2011, 15:35 Special
Programul turului  Seriei III a Ligii a III-a

Liga2.ro a fost prezentă, în această dimineață, la FRF pentru a
asista la tragerea la sorți a programului Ligii a II-a și a
III-a.

Iată programul complet
al turului Seriei III a Ligii a III-a:

Etapa
I

FCM Alexandria – CS Buftea
Atletic Fieni – AFC Filipeștii de Pădure
Prahova Tomșani – Argeșul Mihăilești
Sportul II – Dunărea Turris
Inter Clinceni – Viitorul Domnești
Rapid Clejani – Conpet Ploiești
Electrosid – FCM Târgoviște
CSO Plopeni – Chimia Brazi

Etapa a
II-a

AFC Filipeștii de Pădure – FCM Alexandria
Argeșul Mihăilești – Atletic Fieni
Dunărea Turris – Prahova Tomșani
Viitorul Domnești – Sportul II
Conpet Ploiești – Inter Clinceni
FCM Târgoviște – Rapid Clejani
Chimia Brazi – Electrosid
CS Buftea – CSO Plopeni

Etapa a
III-a

AFC Filipeștii de Pădure – CS Buftea
FCM Alexandria – Argeșul Mihăilești
Atletic Fieni – Dunărea Turris
Prahova Tomșani – Viitorul Domnești
Sportul II – Conpet Ploiești
Inter Clinceni – FCM Târgoviște
Rapid Clejani – Chimia Brazi
Electrosid – CSO Plopeni

Etapa a
IV-a

Argeșul Mihăilești – AFC Filipeștii de Pădure
Dunărea Turris – FCM Alexandria
Viitorul Domnești – Atletic Fieni
Conpet Ploiești – Prahova Tomșani
FCM Târgoviște – Sportul II
Chimia Brazi – Inter Clinceni
CSO Plopeni – Rapid Clejani
CS Buftea – Electrosid

Etapa a
V-a

Argeșul Mihăilești – CS Buftea
AFC Filipeștii de Pădure – Dunărea Turris
FCM Alexandria – Viitorul Domnești
Atletic Fieni – Conpet Ploiești
Prahova Tomșani – FCM Târgoviște
Sportul II – Chimia Brazi
Inter Clinceni – CSO Plopeni
Rapid Clejani – Electrosid

Etapa a
VI-a

Dunărea Turris – Argeșul Mihăilești
Viitorul Domnești – AFC Filipeștii de Pădure
Conpet Ploiești – FCM Alexandria
FCM Târgoviște – Atletic Fieni
Chimia Brazi – Prahova Tomșani
CSO Plopeni – Sportul II
Electrosid – Inter Clinceni
CS Buftea – Rapid Clejani

Etapa a
VII-a

Dunărea Turris – CS Buftea
Argeșul Mihăilești – Viitorul Domnești
AFC Filipeștii de Pădure – Conpet Ploiești
FCM Alexandria – FCM Târgoviște
Atletic Fieni – Chimia Brazi
Prahova Tomșani – CSO Plopeni
Sportul II – Electrosid
Inter Clinceni – Rapid Clejani


Etapa a VIII-a

Viitorul Domnești – Dunărea Turris
Conpet Ploiești – Argeșul Mihăilești
FCM Târgoviște – AFC Filipeștii de Pădure
Chimia Brazi – FCM Alexandria
CSO Plopeni – Atletic Fieni
Electrosid – Prahova Tomșani
Rapid Clejani – Sportul II
CS Buftea – Inter Clinceni

Etapa a
IX-a

CS Buftea – Viitorul Domnești
Dunărea Turris – Conpet Ploiești
Argeșul Mihăilești – FCM Târgoviște
AFC Filipeștii de Pădure – Chimia Brazi
FCM Alexandria – CSO Plopeni
Atletic Fieni – Electrosid
Prahova Tomșani – Rapid Clejani
Sportul II – Inter Clinceni

Etapa a
X-a

Conpet Ploiești – Viitorul Domnești
FCM Târgoviște – Dunărea Turris
Chimia Brazi – Argeșul Mihăilești
CSO Plopeni – AFC Filipeștii de Pădure
Electrosid – FCM Alexandria
Rapid Clejani – Atletic Fieni
Inter Clinceni – Prahova Tomșani
Sportul II – CS Buftea

Etapa a
XI-a

CS Buftea – Conpet Ploiești
Viitorul Domnești – FCM Târgoviște
Dunărea Turris – Chimia Brazi
Argeșul Mihăilești – CSO Plopeni
AFC Filipeștii de Pădure – Electrosid
FCM Alexandria – Rapid Clejani
Atletic Fieni – Inter Clinceni
Prahova Tomșani – Sportul II

Etapa a
XII-a

FCM Târgoviște – Conpet Ploiești
Chimia Brazi – Viitorul Domnești
CSO Plopeni – Dunărea Turris
Electrosid – Argeșul Mihăilești
Rapid Clejani – AFC Filipeștii de Pădure
Inter Clinceni – FCM Alexandria
Sportul II – Atletic Fieni
Prahova Tomșani – CS Buftea

Etapa a
XIII-a

CS Buftea – FCM Târgoviște
Conpet Ploiești – Chimia Brazi
Viitorul Domnești – CSO Plopeni
Dunărea Turris – Electrosid
Argeșul Mihăilești – Rapid Clejani
AFC Filipeștii de Pădure – Inter Clinceni
FCM Alexandria – Sportul II
Atletic Fieni – Prahova Tomșani

Etapa a
XIV-a

Chimia Brazi – FCM Târgoviște
CSO Plopeni – Conpet Ploiești
Electrosid – Viitorul Domnești
Rapid Clejani – Dunărea Turris
Inter Clinceni – Argeșul Mihăilești
Sportul II – AFC Filipeștii de Pădure
Prahova Tomșani – FCM Alexandria
Atletic Fieni – CS Buftea

Etapa a
XV-a

CS Buftea – Chimia Brazi
FCM Târgoviște – CSO Plopeni
Conpet Ploiești – Electrosid
Viitorul Domnești – Rapid Clejani
Dunărea Turris – Inter Clinceni
Argeșul Mihăilești – Sportul II
AFC Filipeștii de Pădure – Prahova Tomșani
FCM Alexandria – Atletic Fieni

Articol scris de Mihai
ANDRIEȘ
și Marius ANGHEL

Publicat: 04 Aug. 2011, 15:08 Actualizat: 04 Aug. 2011, 15:35 Special
Pe aceeași temă