Programul turului Seriei II a Ligii a III-a

Publicat: 04 Aug. 2011, 14:54 Actualizat: 04 Aug. 2011, 15:09 Special
Programul turului  Seriei II a Ligii a III-a

Liga2.ro a fost prezentă, în această dimineață, la FRF pentru a
asista la tragerea la sorți a programului Ligii a II-a și a
III-a.

Iată programul complet
al turului Seriei II a Ligii a III-a:

Etapa
I

Dunărea Călărași – CS Tunari
Rapid 2 – Concordia II Chiajna
Conpet Cireșu – Comprest GIM
Lindab Ștefănești – CS Balotești
Phoenix Ulmu – ACS Berceni
CS Viitorul Axintele – Voluntari
CS Eforie – Viitorul Chirnogi
Eolica 2010 Baia – Unirea Slobozia

Etapa a
II-a

Concordia II Chiajna – Dunărea Călărași
Comprest GIM – Rapid 2
CS Balotești – Conpet Cireșu
ACS Berceni – Lindab Ștefănești
Voluntari – Phoenix Ulmu
Viitorul Chirnogi – CS Viitorul Axintele
Unirea Slobozia – CS Eforie
CS Tunari – Eolica 2010 Baia

Etapa a
III-a

Concordia II Chiajna – CS Tunari
Dunărea Călărași – Comprest GIM
Rapid 2 – CS Balotești
Conpet Cireșu – ACS Berceni
Lindab Ștefănești – Voluntari
Phoenix Ulmu – Viitorul Chirnogi
CS Viitorul Axintele – Unirea Slobozia
CS Eforie – Eolica 2010 Baia

Etapa a
IV-a

Comprest GIM – Concordia II Chiajna
CS Balotești – Dunărea Călărași
ACS Berceni – Rapid 2
Voluntari – Conpet Cireșu
Viitorul Chirnogi – Lindab Ștefănești
Unirea Slobozia – Phoenix Ulmu
Eolica 2010 Baia – CS Viitorul Axintele
CS Tunari – CS Eforie

Etapa a
V-a

Comprest GIM – CS Tunari
Concordia II Chiajna – CS Balotești
Dunărea Călărași – ACS Berceni
Rapid 2 – Voluntari
Conpet Cireșu – Viitorul Chirnogi
Lindab Ștefănești – Unirea Slobozia
Phoenix Ulmu – Eolica 2010 Baia
CS Viitorul Axintele – CS Eforie

Etapa a
VI-a

CS Balotești – Comprest GIM
ACS Berceni – Concordia II Chiajna
Voluntari – Dunărea Călărași
Viitorul Chirnogi – Rapid 2
Unirea Slobozia – Conpet Cireșu
Eolica 2010 Baia – Lindab Ștefănești
CS Eforie – Phoenix Ulmu
CS Tunari – CS Viitorul Axintele

Etapa a
VII-a

CS Balotești – CS Tunari
Comprest GIM – ACS Berceni
Concordia II Chiajna – Voluntari
Dunărea Călărași – Viitorul Chirnogi
Rapid 2 – Unirea Slobozia
Conpet Cireșu – Eolica 2010 Baia
Lindab Ștefănești – CS Eforie
Phoenix Ulmu – CS Viitorul Axintele

Etapa a
VIII-a

ACS Berceni – CS Balotești
Voluntari – Comprest GIM
Viitorul Chirnogi – Concordia II Chiajna
Unirea Slobozia – Dunărea Călărași
Eolica 2010 Baia – Rapid 2
CS Eforie – Conpet Cireșu
CS Viitorul Axintele – Lindab Ștefănești
CS Tunari – Phoenix Ulmu

Etapa a
IX-a

CS Tunari – ACS Berceni
CS Balotești – Voluntari
Comprest GIM – Viitorul Chirnogi
Concordia II Chiajna – Unirea Slobozia
Dunărea Călărași – Eolica 2010 Baia
Rapid 2 – CS Eforie
Conpet Cireșu – CS Viitorul Axintele
Lindab Ștefănești – Phoenix Ulmu

Etapa a
X-a

Voluntari – ACS Berceni
Viitorul Chirnogi – CS Balotești
Unirea Slobozia – Comprest GIM
Eolica 2010 Baia – Concordia II Chiajna
CS Eforie – Dunărea Călărași
CS Viitorul Axintele – Rapid 2
Phoenix Ulmu – Conpet Cireșu
Lindab Ștefănești – CS Tunari

Etapa a
XI-a

CS Tunari – Voluntari
ACS Berceni – Viitorul Chirnogi
CS Balotești – Unirea Slobozia
Comprest GIM – Eolica 2010 Baia
Concordia II Chiajna – CS Eforie
Dunărea Călărași – CS Viitorul Axintele
Rapid 2 – Phoenix Ulmu
Conpet Cireșu – Lindab Ștefănești

Etapa a
XII-a

Viitorul Chirnogi – Voluntari
Unirea Slobozia – ACS Berceni
Eolica 2010 Baia – CS Balotești
CS Eforie – Comprest GIM
CS Viitorul Axintele – Concordia II Chiajna
Phoenix Ulmu – Dunărea Călărași
Lindab Ștefănești – Rapid 2
Conpet Cireșu – CS Tunari

Etapa a
XIII-a

CS Tunari – Viitorul Chirnogi
Voluntari – Unirea Slobozia
ACS Berceni – Eolica 2010 Baia
CS Balotești – CS Eforie
Comprest GIM – CS Viitorul Axintele
Concordia II Chiajna – Phoenix Ulmu
Dunărea Călărași – Lindab Ștefănești
Rapid 2 – Conpet Cireșu

Etapa a
XIV-a

Unirea Slobozia – Viitorul Chirnogi
Eolica 2010 Baia – Voluntari
CS Eforie – ACS Berceni
CS Viitorul Axintele – CS Balotești
Phoenix Ulmu – Comprest GIM
Lindab Ștefănești – Concordia II Chiajna
Conpet Cireșu – Dunărea Călărași
Rapid 2 – CS Tunari

Etapa a
XV-a

CS Tunari – Unirea Slobozia
Viitorul Chirnogi – Eolica 2010 Baia
Voluntari – CS Eforie
ACS Berceni – CS Viitorul Axintele
CS Balotești – Phoenix Ulmu
Comprest GIM – Lindab Ștefănești
Concordia II Chiajna – Conpet Cireșu
Dunărea Călărași – Rapid 2

Articol scris de Mihai
ANDRIEȘ
și Marius ANGHEL

Publicat: 04 Aug. 2011, 14:54 Actualizat: 04 Aug. 2011, 15:09 Special
Pe aceeași temă