Programul turului Seriei I a Ligii a III-a

Publicat: 04 Aug. 2011, 14:44 Actualizat: 04 Aug. 2011, 15:02 Special
Programul turului  Seriei I a Ligii a III-a

Liga2.ro a fost prezentă, în această dimineață, la FRF pentru a
asista la tragerea la sorți a programului Ligii a II-a și a
III-a.

Iată programul complet
al turului Seriei I a Ligii a III-a:

Etapa
I

Stoicescu – Rapid Suceava
Poli Galați – CSM Focșani
Cetatea Tg. Neamț – Aerostar
Panciu – Odorheiu Secuiesc
Sporting Suceava – Ceahlăul II
CSM Rm. Sărat – SCM Petrotub
ASC Bacău – Oțelul II
FCM Dorohoi – CSM Pașcani

Etapa a
II-a

CSM Focșani – Stoicescu
Aerostar – Poli Galați
Odorheiu Secuiesc – Cetatea Tg. Neamț
Ceahlăul II – Panciu
SCM Petrotub – Sporting Suceava
Oțelul II – CSM Rm. Sărat
CSM Pașcani – ASC Bacău
Rapid Suceava – FCM Dorohoi

Etapa a
III-a

CSM Focșani – Rapid Suceava
Stoicescu – Aerostar
Poli Galați – Odorheiu Secuiesc
Cetatea Tg. Neamț – Ceahlăul II
Panciu – SCM Petrotub
Sporting Suceava – Oțelul II
CSM Rm. Sărat – CSM Pașcani
ASC Bacău – FCM Dorohoi

Etapa a
IV-a

Aerostar – CSM Focșani
Odorheiu Secuiesc – Stoicescu
Ceahlăul II – Poli Galați
SCM Petrotub – Cetatea Tg. Neamț
Oțelul II – Panciu
CSM Pașcani – Sporting Suceava
FCM Dorohoi – CSM Rm. Sărat
Rapid Suceava – ASC Bacău

Etapa a
V-a

Aerostar – Rapid Suceava
CSM Focșani – Odorheiu Secuiesc
Stoicescu – Ceahlăul II
Poli Galați – SCM Petrotub
Cetatea Tg. Neamț – Oțelul II
Panciu – CSM Pașcani
Sporting Suceava – FCM Dorohoi
CSM Rm. Sărat – ASC Bacău

Etapa a
VI-a

Odorheiu Secuiesc – Aerostar
Ceahlăul II – CSM Focșani
SCM Petrotub – Stoicescu
Oțelul II – Poli Galați
CSM Pașcani – Cetatea Tg. Neamț
FCM Dorohoi – Panciu
ASC Bacău – Sporting Suceava
Rapid Suceava – CSM Rm. Sărat

Etapa a
VII-a

Odorheiu Secuiesc – Rapid Suceava
Aerostar – Ceahlăul II
CSM Focșani – SCM Petrotub
Stoicescu – Oțelul II
Poli Galați – CSM Pașcani
Cetatea Tg. Neamț – FCM Dorohoi
Panciu – ASC Bacău
Sporting Suceava – CSM Rm. Sărat

Etapa a
VIII-a

Ceahlăul II – Odorheiu Secuiesc
SCM Petrotub – Aerostar
Oțelul II – CSM Focșani
CSM Pașcani – Stoicescu
FCM Dorohoi – Poli Galați
ASC Bacău – Cetatea Tg. Neamț
CSM Rm. Sărat – Panciu
Rapid Suceava – Sporting Suceava

Etapa a
IX-a

Rapid Suceava – Ceahlăul II
Odorheiu Secuiesc – SCM Petrotub
Aerostar – Oțelul II
CSM Focșani – CSM Pașcani
Stoicescu – FCM Dorohoi
Poli Galați – ASC Bacău
Cetatea Tg. Neamț – CSM Rm. Sărat
Panciu – Sporting Suceava

Etapa a
X-a

SCM Petrotub – Ceahlăul II
Oțelul II – Odorheiu Secuiesc
CSM Pașcani – Aerostar
FCM Dorohoi – CSM Focșani
ASC Bacău – Stoicescu
CSM Rm. Sărat – Poli Galați
Sporting Suceava – Cetatea Tg. Neamț
Panciu – Rapid Suceava

Etapa a
XI-a

Rapid Suceava – SCM Petrotub
Ceahlăul II – Oțelul II
Odorheiu Secuiesc – CSM Pașcani
Aerostar – FCM Dorohoi
CSM Focșani – ASC Bacău
Stoicescu – CSM Rm. Sărat
Poli Galați – Sporting Suceava
Cetatea Tg. Neamț – Panciu

Etapa a
XII-a

Oțelul II – SCM Petrotub
CSM Pașcani – Ceahlăul II
FCM Dorohoi – Odorheiu Secuiesc
ASC Bacău – Aerostar
CSM Rm. Sărat – CSM Focșani
Sporting Suceava – Stoicescu
Panciu – Poli Galați
Cetatea Tg. Neamț – Rapid Suceava

Etapa a
XIII-a

Rapid Suceava – Oțelul II
SCM Petrotub – CSM Pașcani
Ceahlăul II – FCM Dorohoi
Odorheiu Secuiesc – ASC Bacău
Aerostar – CSM Rm. Sărat
CSM Focșani – Sporting Suceava
Stoicescu – Panciu
Poli Galați – Cetatea Tg. Neamț

Etapa a
XIV-a

CSM Pașcani – Oțelul II
FCM Dorohoi – SCM Petrotub
ASC Bacău – Ceahlăul II
CSM Rm. Sărat – Odorheiu Secuiesc
Sporting Suceava – Aerostar
Panciu – CSM Focșani
Cetatea Tg. Neamț – Stoicescu
Poli Galați – Rapid Suceava

Etapa a
XV-a

Rapid Suceava – CSM Pașcani
Oțelul II – FCM Dorohoi
SCM Petrotub – ASC Bacău
Ceahlăul II – CSM Rm. Sărat
Odorheiu Secuiesc – Sporting Suceava
Aerostar – Panciu
CSM Focșani – Cetatea Tg. Neamț
Stoicescu – Poli Galați

Articol scris de Mihai
ANDRIEȘ
și Marius ANGHEL

Publicat: 04 Aug. 2011, 14:44 Actualizat: 04 Aug. 2011, 15:02 Special
Pe aceeași temă