Programul turului I din Cupa României

Publicat: 06 Jul. 2009, 18:06 Actualizat: 06 Jul. 2009, 18:52 Special
Programul turului I  din Cupa României

FRF a stabilit azi și programul primului tur din Cupa României la fotbal. Iată programul:
 

 

1. CS AS Roma ( BT ) – Luceafărul M. Eminescu ( BT )

2. Rapid Dumești ( IS ) – Politehnica 2 Iași

3. FCM 2 Bacău – CFR Pașcani ( IS )

4. Willy 2 Bacău – Pambac Bacău

5. Willy Bacău – Aerostar Bacău

6. Dorna Vatra Dornei ( SV ) – Rapid CFR Suceava

7. ASA Miercurea Ciuc ( HR ) – Rarăul Câmpulung Moldovenesc ( SV )

8. Biruința Gheraiești ( NT ) – Laminorul Roman ( NT )

9. Ceahlăul 2 Piatra Neamț – Cetatea Tg. Neamț

10. FC Girceni 2008 ( VS ) – FC Bârlad ( VS )

11. FCM Dunărea 2 Galați – Politehnica Galați

12. FC Dumitrești / Stelele Vrancei – CSM Focșani ( VN )

13. Zagon Păpăuți ( CV ) – FC Panciu (VN )

14. Recolta Tufești ( BR ) – CF Brăila

15. CS Năvodari ( CT ) – Viitorul Însurăței ( BR )

16. Petrolul 2 Berca ( BZ ) – Petrolul Berca ( BZ )

17. AS Municipal Constanța – Portul Constanța

18. CSM Medgidia ( CT ) – Callatis Mangalia ( CT )

19. CS Eforie ( CT ) – Farul 2 Constanța

20. Arrubium Macin ( TL ) – Săgeata Stejaru ( TL )

21. Abatorul Slobozia ( IL ) – Unirea Slobozia ( IL )

22. Rapid Clejani ( GR ) – Victoria 2008 Adunații Copăceni ( GR )

23. FCM Alexandria ( TR ) – Petrolul Videle ( TR )

24. Inter Gaz București – Rapid 2 București

25. Comprest GIM București – Rocar ANEFS București

26. Progresul 2 București – Juventus București

27. FCM Câmpina ( PH ) – Kaproni Boldești ( PH )

28. Petrolul 2 Ploiești ( PH ) – Conpet Ploiești ( PH )

29. Intersport Plopeni ( PH ) – Chimia Brazi ( PH )

30. AFC Filipeștii de Pădure ( PH ) – Electrosid Titu ( DB )

31. Gaz Metan Finta ( DB ) – Viitorul Pucioasa ( DB )

32. Național Călărași – Dunărea Călărași

33. CS Corbeanca ( IF ) – ASC Clinceni ( IF )

34. FC Argeș 2 – ACS Berceni ( IF )

35. FC Argeș 3 – Muscelul Câmpulung ( AG )

36. FC Balș ( OT ) – FC Caracal ( OT )

37. LIGA A PATRA ( OT ) – Alro Slatina ( OT )

38. CS CFR Craiova ( DJ ) – Progresul Corabia ( DJ )

39. Agrostar Barca ( DJ ) – Armata Craiova ( DJ )

40. Petrom Chimia Craiova ( DJ ) – Prometeu Craiova ( DJ )

41. Ghecon Lăpușata ( VL ) – Oltchim Rm. Vâlcea

42. CS Ralbex Turcinești ( GJ ) – Minerul Motru ( GJ )

43. Energia Rovinari ( GJ ) – Minerul Mătăsari ( GJ )

44. Dunărea Pristol ( MH ) – Minerul Mehedinți

45. Jiul Rovinari ( GJ ) – Building Vânju Mare ( MH )

46. Minerul Anina ( CS ) – FCM Reșița ( CS )

47. FC Râșnov ( BV ) – Unirea Tărlungeni ( BV )

48. FC Săcele ( BV ) – CF Predeal ( BV )

49. Royal Brașov – Victoria Bod ( BV )

50. Viitorul Agarbiciu ( SB ) – FC Cisnădie ( SB )

51. Ena Inter Fagaraș ( BV ) – Gaz Metan Tg. Mureș

52. AS Acatari ( MS ) – Unirea Ungheni ( MS )

53. Unirea Dej ( CJ ) – Avântul Reghin ( MS )

54. Arieșul 2 Turda ( CJ ) – CFR 2 Cluj

55. Seso Iara ( CJ ) – Sănătatea Cluj

56. Progresul Jelna ( BN ) – Gloria 2 Bistrița

57. FC Zlatna ( AB ) – CSM Sebeș ( AB )

58. AS Pro Nădlac ( AR ) – CS Ineu ( AR )

59. Gloria CTP Arad – Național Sebiș ( AR )

60. FC Chisoda ( TM ) – FC Timișoara 2

61. Unirea Sânnicolau Mare ( TM ) – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic ( TM )

62. Calor Timișoara – Viitorul Sânandrei ( TM )

63. Alto Gradimento Albina ( TM ) – Progresul Gătaia ( TM )

64. Rapid Jibou ( SJ ) – CF Zalău ( SJ )

65. CS Gama Homoroade ( SM ) – FC Bihor 2 Oradea

66. CS Izvorul Cociuba ( BH ) – Bihorul Beiuș ( BH )

67. Corvinul Hunedoara ( HD ) – CF Liberty 2 Oradea ( BH )

68. CS Vulcan ( HD ) – Dacia Orăștie ( HD )

69. Retezatul Hațeg ( HD ) – Marmosim Simeria ( HD )

70. AS Vetrix Satulung ( MM ) – Marmația Sighet ( MM )

 

Meciurile vor avea loc pe 15 iulie, de la ora 17:30.

Publicat: 06 Jul. 2009, 18:06 Actualizat: 06 Jul. 2009, 18:52 Special
Pe aceeași temă