Programul complet al turului Seriei 5 – Liga 3

Publicat: 02 Aug. 2010, 19:20 Actualizat: 24 Aug. 2010, 16:26 Special
Programul complet al turului  Seriei 5 – Liga 3

FRF a decis astăzi prin tragere la sorți programul Ligii a treia
pentru următorul sezon competițional 2010-2011. Cele 96 de echipe
au fost împărțite în șase serii a câte 16 echipe, astfel că în
următorul campionat vom avea 30 de etape. Liga2.ro vă oferă mai jos
programul turului pentru fiecare serie.

SERIA
V

Luceafărul Oradea (1)
CSM Școlar Reșița (2)
ACS Recaș (3)
Bihorul Beiuș (4)
Unirea Sânnicolau Mare (5)
Milenium Giarmata (6)
Timișoara II (7)
Național Sebiș (8)
Becicherecu Mic (9)
Autocatania (10)
CFR Simeria (11)
Termo Tr. Severin (12)
FC Hunedoara (13)
Gloria CTP Arad (16)

Iată programul
complet al meciurilor din tur al Seriei V:

Etapa
I

Luceafărul Oradea – Gloria CTP Arad
CSM Școlar Reșița stă
ACS Recaș stă
FC Hunedoara – Bihorul Beiuș
Termo Tr. Severin – Unirea Sânnicolau Mare
CFR Simeria – Milenium Giarmata
Autocatania – Timișoara II
Becicherecu Mic – Național Sebiș

Etapa
II

CSM Școlar Reșița – Luceafărul Oradea
ACS Recaș stă
Bihorul Beiuș stă
Unirea Sânnicolau Mare – FC Hunedoara
Milenium Giarmata – Termo Tr. Severin
Timișoara II – CFR Simeria
Național Sebiș – Autocatania
Gloria CTP Arad – Becicherecu Mic

Etapa
III

CSM Școlar Reșița – Gloria CTP Arad
Luceafărul Oradea – ACS Recaș
Bihorul Beiuș stă
Unirea Sânnicolau Mare stă
FC Hunedoara – Milenium Giarmata
Termo Tr. Severin – Timișoara II
CFR Simeria – Național Sebiș
Autocatania – Becicherecu Mic

Etapa
IV

ACS Recaș – CSM Școlar Reșița
Bihorul Beiuș – Luceafărul Oradea
Unirea Sânnicolau Mare stă
Milenium Giarmata stă
Timișoara II – FC Hunedoara
Național Sebiș – Termo Tr. Severin
Becicherecu Mic – CFR Simeria
Gloria CTP Arad – Autocatania

Etapa
V

ACS Recaș – Gloria CTP Arad
CSM Școlar Reșița – Bihorul Beiuș
Luceafărul Oradea – Unirea Sânnicolau Mare
Milenium Giarmata stă
Timișoara II stă
FC Hunedoara – Național Sebiș
Termo Tr. Severin – Becicherecu Mic
CFR Simeria – Autocatania

Etapa
VI

Bihorul Beiuș – ACS Recaș
Unirea Sânnicolau Mare – CSM Școlar Reșița
Milenium Giarmata – Luceafărul Oradea
Timișoara II stă
Național Sebiș stă
Becicherecu Mic – FC Hunedoara
Autocatania – Termo Tr. Severin
Gloria CTP Arad – CFR Simeria

Etapa
VII

Bihorul Beiuș – Gloria CTP Arad
ACS Recaș – Unirea Sânnicolau Mare
CSM Școlar Reșița – Milenium Giarmata
Luceafărul Oradea – Timișoara II
Național Sebiș stă
Becicherecu Mic stă
FC Hunedoara – Autocatania
Termo Tr. Severin – CFR Simeria

Etapa
VIII

Unirea Sânnicolau Mare – Bihorul Beiuș
Milenium Giarmata – ACS Recaș
Timișoara II – CSM Școlar Reșița
Național Sebiș – Luceafărul Oradea
Becicherecu Mic stă
Autocatania stă
CFR Simeria – FC Hunedoara
Gloria CTP Arad – Termi Tr. Severin

Etapa IX

Gloria CTP Arad – Unirea Sânnicolau Mare
Bihorul Beiuș – Milenium Giarmata
ACS Recaș – Timișoara II
CSM Școlar Reșița – Național Sebiș
Luceafărul Oradea – Becicherecu Mic
Autocatania stă
CFR Simeria stă
FC Hunedoara – Termo Tr. Severin

Etapa
X

Milenium Giarmata – Unirea Sânnicolau Mare
Timișoara II – Bihorul Beiuș
Național Sebiș – ACS Recaș
Becicherecu Mic- CSM Școlar Reșița
Autocatania – Luceafărul Oradea
CFR Simeria stă
Termo Tr. Severin stă
FC Hunedoara – Gloria CTP Arad

Etapa
XI

Gloria CTP Arad – Milenium Giarmata
Unirea Sânnicolau Mare – Timișoara II
Bihorul Beiuș – Național Sebiș
ACS Recaș – Becicherecu Mic
CSM Școlar Reșița – Autocatania
Luceafărul Oradea – CFR Simeria
Termo Tr. Severin stă
FC Hunedoara stă

Etapa
XII

Timișoara II – Milenium Giarmata
Național Sebiș – Unirea Sânnicolau Mare
Becicherecu Mic – Bihorul Beiuș
Autocatania – ACS Recaș
CFR Simeria – CSM Școlar Reșița
Termo Tr. Severin – Luceafărul Oradea
FC Hunedoara stă
Gloria CTP Arad stă

Etapa
XIII

Gloria CTP Arad – Timișoara II
Milenium Giarmata – Național Sebiș
Unirea Sânnicolau Mare – Becicherecu Mic
Bihorul Beiuș – Autocatania
ACS Recaș – CFR Simeria
CSM Școlar Reșița – Termo Tr. Severin
Luceafărul Oradea – FC Hunedoara

Etapa
XIV

Național Sebiș – Timișoara II
Becicherecu Mic – Milenium Giarmata
Autocatania – Unirea Sânnicolau Mare
CFR Simeria – Bihorul Beiuș
Termo Tr. Severin – ACS Recaș
FC Hunedoara – CSM Școlar Reșița
Luceafărul Oradea stă
Gloria CTP Arad stă

Etapa
XV

Gloria CTP Arad – Național Sebiș
Timișoara II – Becicherecu Mic
Milenium Giarmata – Autocatania
Unirea Sânnicolau Mare – CFR Simeria
Bihorul Beiuș – Termo Tr. Severin
ACS Recaș – FC Hunedoara
CSM Școlar Reșița stă
Luceafărul Oradea stă

PROGRAMUL
COMPLET AL TURULUI SERIEI 6

Publicat: 02 Aug. 2010, 19:20 Actualizat: 24 Aug. 2010, 16:26 Special
Pe aceeași temă