Programul complet al turului Seriei 3 – Liga 3

Publicat: 02 Aug. 2010, 19:04 Actualizat: 24 Aug. 2010, 16:12 Special
Programul complet al turului  Seriei 3 – Liga 3

FRF a decis astăzi prin tragere la sorți programul Ligii a treia
pentru următorul sezon competițional 2010-2011. Cele 96 de echipe
au fost împărțite în șase serii a câte 16 echipe, astfel că în
următorul campionat vom avea 30 de etape. Liga2.ro vă oferă mai jos
programul turului pentru fiecare serie.

SERIA
III

FC Balotești (1)
FCM Târgoviște (2)
Inter Clinceni (3)
Chindia Târgoviște
(4)
CS Albota (5)
Petrolul Videle (6)
Viitorul Domnești (7)
Chimia Brazi (8)
AFC Filipeștii de Pădure (9)
Electrosid Titu (10)
Atletic Bradu (11)
CSO Plopeni (12)
Viitorul Chirnogi (13)
Argeșul Mihăilești (14)
Conpet Ploiești (15)
FCM Alexandria (16)

Iată programul
complet al meciurilor din tur al Seriei III:

Etapa
I

FC Balotești – FCM Alexandria
Conpet Ploiești – FCM Târgoviște
Argeșul Mihăilești – Inter Clinceni
Viitorul Chirnogi – Chindia Târgoviște
CSO Plopeni – CS Albota
Atletic Bradu – Petrolul Videle
Electrosid Titu – Viitorul Domnești
AFC Filipeștii de Pădure – Chimia Brazi

Etapa
II

FCM Târgoviște – FC Balotești
Inter Clinceni – Conpet Ploiești
Chindia Târgoviște – Argeșul Mihăilești
CS Albota – Viitorul Chirnogi
Petrolul Videle – CSO Plopeni
Viitorul Domnești – Atletic Bradu
Chimia Brazi – Electrosid Titu
FCM Alexandria – AFC Filipeștii de Pădure

Etapa
III

FCM Târgoviște – FCM Alexandria
FC Balotești – Inter Clinceni
Conpet Ploiești – Chindia Târgoviște
Argeșul Mihăilești – CS Albota
Viitorul Chirnogi – Petrolul Videle
CSO Plopeni – Viitorul Domnești
Atletic Bradu – Chimia Brazi
Electrosid Titu – AFC Filipeștii de Pădure

Etapa
IV

Inter Clinceni – FCM Târgoviște
Chindia Târgoviște – FC Balotești
CS Albota – Conpet Ploiești
Petrolul Videle – Argeșul Mihăilești
Viitorul Domnești – Viitorul Chirnogi
Chimia Brazi – CSO Plopeni
AFC Filipeștii de Pădure – Atletic Bradu
FCM Alexandria – Electrosid Titu

Etapa
V

Inter Clinceni – FCM Alexandria
FCM Târgoviște – Chindia Târgoviște
FC Balotești – CS Albota
Conpet Ploiești – Petrolul Videle
Argeșul Mihăilești – Viitorul Domnești
Viitorul Chirnogi – Chimia Brazi
CSO Plopeni – AFC Filipeștii de Pădure
Atletic Bradu – Electrosid Titu

Etapa
VI

Chindia Târgoviște – Inter Clinceni
CS Albota – FCM Târgoviște
Petrolul Videle – FC Balotești
Viitorul Domnești – Conpet Ploiești
Chimia Brazi – Argeșul Mihăilești
AFC Filipeștii de Pădure – Viitorul Chirnogi
Electrosid Titu – CSO Plopeni
FCM Alexandria – Atletic Bradu

Etapa
VII

Chindia Târgoviște – FCM Alexandria
Inter Clinceni – CS Albota
FCM Târgoviște – Petrolul Videle
FC Balotești – Viitorul Domnești
Conpet Ploiești – Chimia Brazi
Argeșul Mihăilești – AFC Filipeștii de Pădure
Viitorul Chirnogi – Electrosid Titu
CSO Plopeni – Atletic Bradu

Etapa
VIII

CS Albota – Chindia Târgoviște
Petrolul Videle – Inter Clinceni
Viitorul Domnești – FCM Târgoviște
Chimia Brazi – FC Balotești
AFC Filipeștii de Pădure – Conpet Ploiești
Electrosid Titu – Argeșul Mihăilești
Atletic Bradu – Viitorul Chirnogi
FCM Alexandria – CSO Plopeni

Etapa
IX

FCM Alexandria – CS Albota
Chindia Târgoviște – Petrolul Videle
Inter Clinceni – Viitorul Domnești
FCM Târgoviște – Chimia Brazi
FC Balotești – AFC Filipeștii de Pădure
Conpet Ploiești – Electrosid Titu
Argeșul Mihăilești – Atletic Bradu
Viitorul Chirnogi – CSO Plopeni

Etapa
X

Petrolul Videle – CS Albota
Viitorul Domnești – Chindia Târgoviște
Chimia Brazi – Inter Clinceni
AFC Filipeștii de Pădure – FCM Târgoviște
Electrosid Titu – FC Balotești
Atletic Bradu – Conpet Ploiești
CSO Plopeni – Argeșul Mihăilești
Viitorul Chirnogi- FCM Alexandria

Etapa
XI

FCM Alexandria – Petrolul Videle
CS Albota – Viitorul Domnești
Chindia Târgoviște – Chimia Brazi
Inter Clinceni – AFC Filipeștii de Pădure
FCM Târgoviște – Electrosid Titu
FC Balotești – Atletic Bradu
Conpet Ploiești – CSO Plopeni
Argeșul Mihăilești – Viitorul Chirnogi

Etapa
XII

Viitorul Domnești – Petrolul Videle
Chimia Brazi – CS Albota
AFC Filipeștii de Pădure – Chindia Târgoviște
Electrosid Titu – Inter Clinceni
Atletic Bradu – FCM Târgoviște
CSO Plopeni – FC Balotești
Viitorul Chirnogi – Conpet Ploiești
Argeșul Mihăilești – FCM Alexandria

Etapa
XIII

FCM Alexandria – Viitorul Domnești
Petrolul Videle – Chimia Brazi
CS Albota – AFC Filipeștii de Pădure
Chindia Târgoviște – Electrosid Titu
Inter Clinceni – Atletic Bradu
FCM Târgoviște – CSO Plopeni
FC Balotești – Viitorul Chirnogi
Conpet Ploiești – Argeșul Mihăilești

Etapa
XIV

Chimia Brazi – Viitorul Domnești
AFC Filipeștii de Pădure – Petrolul Videle
Electrosid Titu – CS Albota
Atletic Bradu – Chindia Târgoviște
CSO Plopeni – Inter Clinceni
Viitorul Chirnogi – FCM Târgoviște
Argeșul Mihăilești – FC Balotești
Conpet Ploiești – FCM Alexandria

Etapa XV

FCM Alexandria – Chimia Brazi
Viitorul Domnești – AFC Filipeștii de Pădure
Petrolul Videle – Electrosid Titu
CS Albota – Atletic Bradu
Chindia Târgoviște – CSO Plopeni
Inter Clinceni – Viitorul Chirnogi
FCM Târgoviște – Argeșul Mihăilești
FC Balotești – Conpet Ploiești


PROGRAMUL COMPLET AL
TURULUI SERIEI 4

Publicat: 02 Aug. 2010, 19:04 Actualizat: 24 Aug. 2010, 16:12 Special
Pe aceeași temă