Echipele probabile înaintea etapei a 31-a

Publicat: 22 May. 2009, 13:22 Actualizat: 22 May. 2009, 21:09 Special
Echipele probabile  înaintea etapei a 31-a

Înaintea fiecărei etape, www.liga2.ro vă prezintă în exclusivitate formațiile de start ale combatantelor din cele două serii ale eșalonului secund. Pentru runda a 31-a, garniturile care, cel mai probabil, se vor înfrunta sunt următoarele:

 

Seria I

Petrolul Ploiești – FC Snagov
Petrolul: Moraru – Odoroabă, Bozga, A. Stoica, Costache – Budescu, Minciună, Marinescu, Coțan – Muțiu, C. Stoica
Snagov: Fl. Olteanu – Al. David, Zeciu, R. Cozma, M. Florea – Petrea, Al. Radu – Bereșoae, G. Ene, V. Dinu I – M. Rădulescu

 

Delta Tulcea – Dunărea Giurgiu
Delta: I. Olteanu – I. Filip, Grigorov, Valdez, N. Crețu – P. Anton, Lucan, Coconașu, Horovei – C. Borza, D. Costescu
Giurgiu: Dragne – Comăneanu, Ciocârlan, Damian, Șanțmare, E. Nicola – C. Gheorghe, A. Radu, Ochia – Bănaru, Șt. Iordache

 

Concordia Chiajna – Cetatea Suceava
Chiajna: Niță – Pătru, Ciolcă, Stativă, Cr. Ciubotariu – Cr. Bălașa – Șt. Pop, M. Dumitru, Davragiu, Cr. Ungureanu – Diniță
Suceava: Rohețki – Feraru, Bernard, Sevaciuc – Duman, Romaniuc, Onciu, Celpan, Șuleru – Negru, Homneac

 

Dunărea Galați – FC Buftea
Galați: Mindileac – D. Cristescu, E. Cristian, Velescu, D. Popescu – V. Munteanu, Al. Cristea, Cioinac, Mario Silva – I. Enache, Al. Neta
Buftea: Oghinciuc – A. Marcu, T. Chiacu, D. Badea, Tutunaru – Bălășoiu, Cr. Vlad, Dorobanțu, A. Dumitrescu – D. Păun, Vrăjitoarea

FC Botoșani – FCM Bacău
Botoșani: Bordeanu – Patache, Tincu, Kano, Acsinte – Vrabie, Ciornei, Șt. Apostol, Boroștean – M. Matei, Ghiceanu
Bacău: Hăisan – Mihălăchioaie, Spiridon, Carnariu, Dobârceanu – Dediu, R. Cojocaru, Boboc, Luncanu – Neagu, Câmpeanu
 

 

Seria a II-a

UTA Arad – CFR Timișoara
UTA: Mârne – Olariu, Pascariu, Pocuca, Pașcovici – Copil, Mutulescu, Drida, Fritea – Mitu, Leucuța
CFR: D. Mutu – Scărlătescu, Goșa, Yamamoto, Bertea – Dudaș, Neagoie, Milosavljevic, D. Rădoi – Pecarov, M. Jovanovic
 

FC Bihor – Universitatea Cluj
Bihor: Paul – Țârcă, Ambruș, Șomodean, D. Sânmărtean – Opriceană, Filip, Bucur, Andor – R. Radu, Lucas
Cluj: Fărcaș – Ungurușan, Cordoș, Szilaghi, Iuhas – Bundea, Dolha, Văscan, Borza – Șuteu, Băd
 

FC Târgoviște – Liberty Oradea
Târgoviște: Lunescu – Zidăroiu, Oană, Reginaldo, Necatu – I. Constantin, Anton, Boroș, L. Mihai – S. Pătrașcu, Emekwue
Liberty: Huțan – B. Străuț, Salamon, Cuciula, Popovic – Chiș, Danci, L. Rus, Sorian – Bențe, Cigan
 

Arieșul Turda  – Internațional Curtea de Argeș
Arieșul: Pascal – Timar, D. Miclea, Tânc, Panaitescu – Bilia, Pintea, Dianu, Turcu – Lupașcu, Dâmbean
Internațional: Pampea – Bold, Popa, Bier, Chiricheș – Vezan, Frăsineanu, Constantinescu, Ciucur – Jianu, Kone
 

Minerul Lupeni – ACU Arad
Minerul: Ciucă – Zăpodeanu, Irina, Câmpean, Vodiță – Ișfan, V. Apostol, Pocian, M. Roman – Gideon, R. Cristian
ACU: Pășcălău – Negrita, Lung, Nicolau, Filaret – Mițiți, Onu, C. Roșca, R. Andone – Cr. Luca, A. Drăgan
 

Dacia Mioveni – CSM Rm. Vâlcea
Dacia: I. Ilie – Moșteanu, Olteanu, B. Stoica, Neagu – Enache, Costin, Săndulescu, Vladu – Ionescu, Vintilă
Rm. Vâlcea: Perianu – Pasăre, C. Dinu, Vișa, Goge – Orac, Sg. Popescu, Săceanu, R. Dobre – Stromajer, Câju
 

Jiul Petroșani – Drobeta
Jiul:
Hotoboc – Răduțoiu, V. Stancu, Pintilii, Vădrariu – Ilin, M.Gheorghe, Apetri, Gheți – M. Ilie, A. Moldovan
Drobeta: A. Barbu – I. Ilie, A. Dicu, D. Ignat, F. Epure – N. Poenaru, Moutinho, Gărgalie, C. Crișan – Jenaru, Bîrză
 

Mureșul Deva – Mechel Câmpia Turzii
Mureșul: D. Pârvu – A. Bud, Zaiați, Dosan, Doboș – Vajda, Sătmar, Albinaru, Pribac, Bițiș, Grigoruță
Mechel: Fekete – Perde, Mitrea, Husar, Siecoban – Oroian, P. Ghenți, Berchișan, Chioran – Sancira, Fertea
 

 

Publicat: 22 May. 2009, 13:22 Actualizat: 22 May. 2009, 21:09 Special
Pe aceeași temă