Marius Avram arbitrează Juventus – Concordia

Publicat: 25 Aug. 2010, 16:09 Actualizat: 25 Aug. 2010, 16:41 Arbitri
Marius Avram arbitrează  Juventus – Concordia

În acest weekend se dă startul unui
nou sezon în liga a doua. Prima etapă începe sâmbătă, iar CCA a
stabilit azi arbitrii și asistenții acesteia. Marius Avram e cel
mai titrat nume delegat în acest sezon la un meci din liga a doua.
Bucureșteanul va conduce meciul Juventus București – Concordia
Chiajna și va fi ajutat de asistenții Marian Fridl și Valentin
Cristea.

Seria
I

Dinamo II București – Astra
Giurgiu

Arbitru: Mihai Prodan (Cluj);
Asistenți: Daniel Hârlab și Lucian Dan Ilieș (ambii din Brașov)

CF Brăila – Săgeata
Năvodari

Arbitru: Lucian Rusandu (Sfântu
Gheorghe); Asistenți: Ionuț Babadac (Alexandria) și Vlad Bârleanu
(București)

Dunărea Galați – Gloria
Buzău

Arbitru: Mugurel Vădan (București);
Asistenți: Andrei Simonis (București) și Claudiu Florea
(Pitești)

Juventus București –
Concordia Chiajna

Arbitru: Marius Avram (București);
Asistenți: Marian Fridl (Comănești) și Valentin Cristea
(Călărași)

FC Botoșani – FC
Snagov

Arbitru: Cristian Sava (Bacău);
Asistenți: Joszef Peter (Sfântu Gheorghe) și Joszef Fodor (Odorheiu
Secuiesc)

Viitorul Constanța – Farul
Constanța

Arbitru: Adrian Cojocaru (Galați);
Asistenți: Liviu Guloiu (Tisău) și Vasile Popescu (Buzău)

CS Otopeni – Steaua II
București
,
duminică ora 12.00

Arbitru: Cristina Babadac
(Alexandria); Asistenți: Petruța Iugulescu (Târgoviște) și Irina
Mîrț (București)

Ceahlăul Piatra Neamț –
Delta Tulcea,
se dispută pe 14
septembrie.

Seria a
II-a

ACU Arad – ACSMU
Politehnica Iași

Arbitru: Dan Monea (Aiud);
Asistenți: Tudorel Potora (Turda) și Florin Hanca (Aiud)

Voința Sibiu – Dacia
Mioveni

Arbitru: Florin Ghimbășan (Brașov);
Asistenți: Mihai Cantemir (Voila) și Bogdan Dragoș (Făgăraș)

Arieșul Turda – FC
Bihor

Arbitru: Emil Voicu (Bacău);
Asistenți: Daniel Ciocănea (Sibiu) și Ferencz Tunyogi (Zalău)

Gaz Metan CFR – CSM Râmnicu
Vâlcea

Arbitru: Cătălin Popa (Pitești);
Asistenți: Gabriel Store (Pitești) și Dragoș Vlad (Târgoviște)

Petrolul Ploiești – Minerul
Lupeni

Arbitru: Marius Bocăneală (Galați)
; Asistenți: Dănuț Dumitru și Lucian Sârbu (ambii din Focșani)

Mureșul Deva – FC
Silvania

Arbitru: Valentin Iugulescu
(Târgoviște); Asistenți: Gabriel Dan și Flavius Damaschin (ambii
din Timișoara)

ALRO Slatina – Unirea Alba
Iulia

Arbitru: Marian Bordean (Sibiu);
Asistenți: Vasile Marinescu și Valentin Avram (ambii din
București)

FC Argeș – UTA
Arad
, ora
12.00

Arbitru: Adrian Comănescu (Râmnicu
Vâlcea); Asistenți: Adrian Ghinguleac și Bogdan Gheorghe (ambii din
București)

Publicat: 25 Aug. 2010, 16:09 Actualizat: 25 Aug. 2010, 16:41 Arbitri
Pe aceeași temă