![Cu mulți jucători retrogradezi, cu puțini promovezi! 663 de fotbaliști au evoluat în Liga 2 în sezonul 2023-2024. Cel mai în vârstă, cel mai tânăr, cel mai bun marcator. Retrospectivă cifrică (II)](https://media.prosport.ro/61lWvvjQtjiuCFWW93SFyOJiKIg=/340x191/smart/filters:contrast(5):format(webp):quality(80)/https%3A%2F%2Fliga2.prosport.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F07%2Fretrospectiva-jucatori-liga-2-sezon-2023-2024-1024x545.jpg)
Minutul 60 al partidei dintre Chiajna si Buftea a produs zâmbete spectatorilor înghețați din tribune, deoarece una din cele mai moderne tabele din eșalonul secund a încetat să funcționeze timp de cinci minute.
Inițial s-a crezut că este vorba de o pană de curent, situația fiind rezolvată de către administratorul stadionului care a reușit să pună tabela în funcțiune exact înainte ca Oae să egaleze prin golul reușit în minutul 68.
Â
Articol scris de : Cosmin Scarlat