![Eugen Trică și-a găsit o nouă echipă după despărțirea de FCU Craiova. Va fi pentru prima dată ”principal” în afara României](https://media.prosport.ro/sujIKHaZ6raMRqZzXPqJAGod3qw=/340x191/smart/filters:contrast(5):format(webp):quality(80)/https%3A%2F%2Fliga2.prosport.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F07%2Feugen-trica-sohar-club-2-1024x576.jpg)
CSM Rm. Vâlcea a încheiat turul Seriei B2 pe locul 4 și a sărbătorit joi seara finalul de an prin tradiționalul banchet organizat într-un din restaurantele de lux din oraș. La banchet au participat jucătorii, oficialii și sponsorii echipei. Printre invitați s-a aflat și fostul președinte al CCA, Ion Crăciunescu. Primarul Râmnicului, Mircia Gutău i-a anunțat pe jucători că în această săptămână, înainte de a intra în vacanță își vor primi banii.