steaua – ripensia

Program
CSM Pașcani
    27.08
    02
    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
      Știința Miroslava
        28.08
        01
        Dante Botoşani
          Șomuz Fălticeni
            28.08
            21
            CSM Bacău
              Bucovina Rădăuți
                28.08
                21
                Sporting Juniorul Vaslui
                  CSM Pașcani
                    03.09
                    12
                    Bucovina Rădăuți
                      Sporting Juniorul Vaslui
                        04.09
                        11
                        Șomuz Fălticeni
                          CSM Bacău
                            04.09
                            00
                            Știința Miroslava
                              Dante Botoşani
                                04.09
                                10
                                Foresta Suceava
                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                    04.09
                                    40
                                    Hușana Huși
                                      Hușana Huși
                                        11.09
                                        11
                                        Dante Botoşani
                                          Foresta Suceava
                                            11.09
                                            21
                                            CSM Bacău
                                              Știința Miroslava
                                                11.09
                                                01
                                                Sporting Juniorul Vaslui
                                                  Șomuz Fălticeni
                                                    11.09
                                                    21
                                                    CSM Pașcani
                                                      Bucovina Rădăuți
                                                        11.09
                                                        00
                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                          Foresta Suceava
                                                            15.09
                                                            20
                                                            Hușana Huși
                                                              CSM Pașcani
                                                                17.09
                                                                34
                                                                Știința Miroslava
                                                                  Bucovina Rădăuți
                                                                    18.09
                                                                    20
                                                                    Șomuz Fălticeni
                                                                      Sporting Juniorul Vaslui
                                                                        18.09
                                                                        00
                                                                        Foresta Suceava
                                                                          CSM Bacău
                                                                            18.09
                                                                            01
                                                                            Hușana Huși
                                                                              CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                18.09
                                                                                01
                                                                                Dante Botoşani
                                                                                  Dante Botoşani
                                                                                    25.09
                                                                                    21
                                                                                    CSM Bacău
                                                                                      Hușana Huși
                                                                                        25.09
                                                                                        21
                                                                                        Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                            25.09
                                                                                            32
                                                                                            CSM Pașcani
                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                25.09
                                                                                                00
                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                                                    25.09
                                                                                                    20
                                                                                                    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                      Șomuz Fălticeni
                                                                                                        02.10
                                                                                                        00
                                                                                                        Știința Miroslava
                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                            02.10
                                                                                                            31
                                                                                                            Foresta Suceava
                                                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                02.10
                                                                                                                03
                                                                                                                Dante Botoşani
                                                                                                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                    02.10
                                                                                                                    11
                                                                                                                    CSM Bacău
                                                                                                                      CSM Bacău
                                                                                                                        09.10
                                                                                                                        11
                                                                                                                        Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                            09.10
                                                                                                                            11
                                                                                                                            CSM Pașcani
                                                                                                                              Hușana Huși
                                                                                                                                09.10
                                                                                                                                00
                                                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                  Foresta Suceava
                                                                                                                                    09.10
                                                                                                                                    02
                                                                                                                                    Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                      Știința Miroslava
                                                                                                                                        09.10
                                                                                                                                        10
                                                                                                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                          CSM Pașcani
                                                                                                                                            12.10
                                                                                                                                            02
                                                                                                                                            Hușana Huși
                                                                                                                                              Știința Miroslava
                                                                                                                                                16.10
                                                                                                                                                23
                                                                                                                                                Foresta Suceava
                                                                                                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                    16.10
                                                                                                                                                    10
                                                                                                                                                    Hușana Huși
                                                                                                                                                      Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                        16.10
                                                                                                                                                        04
                                                                                                                                                        Dante Botoşani
                                                                                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                            16.10
                                                                                                                                                            20
                                                                                                                                                            Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                23.10
                                                                                                                                                                20
                                                                                                                                                                CSM Pașcani
                                                                                                                                                                  CSM Bacău
                                                                                                                                                                    23.10
                                                                                                                                                                    10
                                                                                                                                                                    Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                      Dante Botoşani
                                                                                                                                                                        23.10
                                                                                                                                                                        21
                                                                                                                                                                        Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                          Hușana Huși
                                                                                                                                                                            23.10
                                                                                                                                                                            11
                                                                                                                                                                            Știința Miroslava
                                                                                                                                                                              Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                23.10
                                                                                                                                                                                11
                                                                                                                                                                                CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                  CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                    27.10
                                                                                                                                                                                    01
                                                                                                                                                                                    CSM Bacău
                                                                                                                                                                                      Hușana Huși
                                                                                                                                                                                        30.10
                                                                                                                                                                                        12
                                                                                                                                                                                        Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                            30.10
                                                                                                                                                                                            21
                                                                                                                                                                                            Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                              CSM Bacău
                                                                                                                                                                                                30.10
                                                                                                                                                                                                32
                                                                                                                                                                                                Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                  Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                    30.10
                                                                                                                                                                                                    50
                                                                                                                                                                                                    Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                      CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                        30.10
                                                                                                                                                                                                        53
                                                                                                                                                                                                        CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                            06.11
                                                                                                                                                                                                            10
                                                                                                                                                                                                            CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                              Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                06.11
                                                                                                                                                                                                                11
                                                                                                                                                                                                                Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                  Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                    06.11
                                                                                                                                                                                                                    31
                                                                                                                                                                                                                    CSM Bacău
                                                                                                                                                                                                                      Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                        06.11
                                                                                                                                                                                                                        10
                                                                                                                                                                                                                        Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                          Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                            06.11
                                                                                                                                                                                                                            10
                                                                                                                                                                                                                            CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                              CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                12.11
                                                                                                                                                                                                                                00
                                                                                                                                                                                                                                Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                  Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                    13.11
                                                                                                                                                                                                                                    10
                                                                                                                                                                                                                                    Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                      CSM Bacău
                                                                                                                                                                                                                                        13.11
                                                                                                                                                                                                                                        13
                                                                                                                                                                                                                                        Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                          Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                            13.11
                                                                                                                                                                                                                                            01
                                                                                                                                                                                                                                            Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                              CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                13.11
                                                                                                                                                                                                                                                41
                                                                                                                                                                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                  Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                    20.11
                                                                                                                                                                                                                                                    05
                                                                                                                                                                                                                                                    Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                      Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                        20.11
                                                                                                                                                                                                                                                        21
                                                                                                                                                                                                                                                        CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                            20.11
                                                                                                                                                                                                                                                            21
                                                                                                                                                                                                                                                            Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                              Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                20.11
                                                                                                                                                                                                                                                                30
                                                                                                                                                                                                                                                                CSM Bacău
                                                                                                                                                                                                                                                                  Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                    20.11
                                                                                                                                                                                                                                                                    00
                                                                                                                                                                                                                                                                    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                      CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                        26.11
                                                                                                                                                                                                                                                                        23
                                                                                                                                                                                                                                                                        Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Bacău
                                                                                                                                                                                                                                                                            27.11
                                                                                                                                                                                                                                                                            02
                                                                                                                                                                                                                                                                            Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                27.11
                                                                                                                                                                                                                                                                                11
                                                                                                                                                                                                                                                                                Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                  Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                    27.11
                                                                                                                                                                                                                                                                                    21
                                                                                                                                                                                                                                                                                    Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                      CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                        27.11
                                                                                                                                                                                                                                                                                        00
                                                                                                                                                                                                                                                                                        Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Clasament Echipe
                                                                                                                                                                                                                                                                                          PGPTS
                                                                                                                                                                                                                                                                                          1
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                                                                                                                                                                                          141533
                                                                                                                                                                                                                                                                                          2
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14629
                                                                                                                                                                                                                                                                                          3
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14024
                                                                                                                                                                                                                                                                                          4
                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14820
                                                                                                                                                                                                                                                                                          5
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Șomuz Fălticeni
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14-220
                                                                                                                                                                                                                                                                                          6
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Știința Miroslava
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14119
                                                                                                                                                                                                                                                                                          7
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Hușana Huși
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14-119
                                                                                                                                                                                                                                                                                          8
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Sporting Juniorul Vaslui
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14-114
                                                                                                                                                                                                                                                                                          9
                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Bacău
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14-1012
                                                                                                                                                                                                                                                                                          10
                                                                                                                                                                                                                                                                                          CSM Pașcani
                                                                                                                                                                                                                                                                                          14-162