CSS Corabia

Program
27.08
CSM Pașcani
    02
    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
      28.08
      Știința Miroslava
        01
        Dante Botoşani
          28.08
          Șomuz Fălticeni
            21
            CSM Bacău
              28.08
              Bucovina Rădăuți
                21
                Sporting Juniorul Vaslui
                  03.09
                  CSM Pașcani
                    12
                    Bucovina Rădăuți
                      04.09
                      Sporting Juniorul Vaslui
                        11
                        Șomuz Fălticeni
                          04.09
                          CSM Bacău
                            00
                            Știința Miroslava
                              04.09
                              Dante Botoşani
                                10
                                Foresta Suceava
                                  04.09
                                  CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                    40
                                    Hușana Huși
                                      11.09
                                      Hușana Huși
                                        11
                                        Dante Botoşani
                                          11.09
                                          Foresta Suceava
                                            21
                                            CSM Bacău
                                              11.09
                                              Știința Miroslava
                                                01
                                                Sporting Juniorul Vaslui
                                                  11.09
                                                  Șomuz Fălticeni
                                                    21
                                                    CSM Pașcani
                                                      11.09
                                                      Bucovina Rădăuți
                                                        00
                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                          15.09
                                                          Foresta Suceava
                                                            20
                                                            Hușana Huși
                                                              Clasament Echipe
                                                              PWDLGoalsPTSLAST 5
                                                              1
                                                              CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                              32106 - 0 (6)7
                                                              WWD
                                                              2
                                                              Șomuz Fălticeni
                                                              32105 - 3 (2)7
                                                              WDW
                                                              3
                                                              Bucovina Rădăuți
                                                              32104 - 2 (2)7
                                                              WWD
                                                              4
                                                              Dante Botoşani
                                                              32103 - 1 (2)7
                                                              WWD
                                                              5
                                                              Foresta Suceava
                                                              32014 - 2 (2)6
                                                              LWW
                                                              6
                                                              Sporting Juniorul Vaslui
                                                              31113 - 3 (0)4
                                                              LDW
                                                              7
                                                              CSM Bacău
                                                              30122 - 4 (-2)1
                                                              LDL
                                                              8
                                                              Știința Miroslava
                                                              30120 - 2 (-2)1
                                                              LDL
                                                              9
                                                              Hușana Huși
                                                              30121 - 7 (-6)1
                                                              LDL
                                                              10
                                                              CSM Pașcani
                                                              30032 - 6 (-4)0
                                                              LLL