Lista arbitrilor și asistenților Ligii 2 și 3 suspendați

Publicat: 22 Jul. 2009, 14:48 Actualizat: 22 Jul. 2009, 15:22 Special
Lista arbitrilor și asistenților Ligii 2 și 3  suspendați

Comisia Centrală a Arbitrilor, compusă din Aron Huzu (președinte), Dan Lăzărescu (prim-vicepreședinte), Mircea Neșu, Octavian Ștreng și Mircea Salomir au restructurat loturile de arbitri și arbitri asistenți la nivelul Ligii 1, 2 și 3 pentru ediția de campionat 2009-2010.
 

 

Astfel, CCA a decis încetarea activităților arbitrilor și asistenților care au oficiat la nivelul Ligii 1, 2 și 3 în sezonul competițional 2008-2009 și care nu mai aveau perspective de progres și promovare.
 

 

Iată lista celor 93 de arbitri ce și-au încheiat activitatea:
 

 

1. Horea Abrudan (Bacău)

2. Ciprian Marian Aldea (Brașov)

3. Aurelian Liviu Băleanu (Deva)

4. Mihail Blîndu (Sibiu)

5. Claudiu Horia Bochiș (Cluj)

6. Predescu Ionel Boharu (București – Ilfov)

7. Nicolae Botezatu (Neamț)

8. Gheorghe Emil Bozieru (Băicoi)

9. Marius Cristian Buburuz (București)

10. Florin Buduroi (Brașov)

11. Dan Burcă (Mangalia)

12. Septimiu George Burtescu (Târgoviște)

13. Marian Carp (Galați)

14. Călin Cheregi (Oradea)

15. Marius Chilom (București)

16. Nicoleta Chirilă (Galați)

17. Ionel Emanoil Ciuruș (București)

18. Viorel Constantin Coacă (Pitești)

19. Cosmin Tiberius Corocan (Reșița)

20. Cătălin Cotora (Craiova)

21. Valentin Cristea (Călărași)

22. Marian Cujbă (Slatina)

23. Vasile Viorel Cumpănici (Galați)

24. Ovidiu Dan Curta (Deva)

25. Flavius Damaschin (Timișoara)

26. Alin Virgil Damian (Turda)

27. Alin Florin Danciu (Sincraiu)

28. Daniel Deca (Brăila)

29. Nicolae Bogdan Diculoiu (Rm. Vâlcea)

30. Gelu Dimaca (Constanța)

31. Octavian Cristian Dinu (Craiova)

32. Mihai Gabriel Dogaru (Ploiești)

33. Giani Drăgușin (Oltenița)

34. Petre Mihai Ene (București)

35. Iosif Erdei (Olt)

36. Ștefan Erdei (Bihor)

37. Vasile Ferică (Bacău)

38. Călin Flajna (Tg. Mureș)

39. Cătălin Florescu (Teghirghiol)

40. Aurel Florescu (București)

41. Costin Florescu (Huedin)

42. Valentin Gheorghe Gavrilă (Brad)

43. Cristian Nicolae Ghena (Roșiori)

44. Florin Iulian Gherghel (Baia Mare)

45. Ștefan Iulian Herciu (București)

46. Dezso Hompoth (Odorheiul Secuiesc)

47. Doru Adrian Iancu (Cluj)

48. Mădălin Iancu (Ploiești)

49. Cătălin Iaschiu (Tulcea)

50. Daniel Ifrim (București)

51. Iulian Iliuță Ilași (Târgoviște)

52. Ilie Claudiu Ionuț (Craiova)

53. Ciprian George Iugulescu (Târgoviște)

54. Ionuț Valentin Iugulescu (Târgoviște)

55. Constantin Ioan Laleș (București)

56. Gabi Cristian Lefter (Urlați)

57. Romeo Daniel Lungu (Buzău)

58. Traian Marchiș (Baia Mare)

59. Florin Marcu (Bihor)

60. Vasile Iulian Martin (Aiud)

61. Dionise Doru Matei (Tg. Mureș)

62. Bogdan Medrea (Vâlcea)

63. Adrian Midișan (Constanța)

64. Valentin Mihalache (Târgoviște)

65. Valentin Milencovici (București)

66. Florin Sorin Miu (Pitești)

67. Sorin Mocan (Turda)

68. Gabriel Mocean (Cluj)

69. Cristian Liviu Morari (Brașov)

70. Ion Moșteanu (Eforie Sud)

71. Miklos Mozes (Tg. Mureș)

72. Elena Mușetoiu (Argeș)

73. Florin Parlea (Timișoara)

74. Emil Petre Pascu (Măgureni)

75. Ghe. Dan Păun (București)

76. Lucian Constantin Petcu (București)

77. Petrică Pînzariu (Giurgiu)

78. Vasile Dan Popescu (Buzău)

79. Constantin Por (Satu Mare)

80. Clodoaldo Florentin Preda (Mediaș)

81. Teodor Claudiu Rusu (Cluj)

82. Tudor Safca (Tulcea)

83. Vlad Screciu (Timișoara)

84. Marin Stăncescu (Craiova)

85. Gabriel Stroe (Moreni)

86. Lorant Szanto (Mureș)

87. Bela Szoke (Constanța)

88. Claudiu Sorinel Șoptelea (Constanța)

89. Octavian Trenca (Cluj)

90. Mihai Dacian Ungureanu (București)

91. Mugurel Vădan (București)

92. Radu Vitan (Craiova)

93. Luciliu Zaharia (Brăila)

 

Publicat: 22 Jul. 2009, 14:48 Actualizat: 22 Jul. 2009, 15:22 Special
Pe aceeași temă