Brigadă feminină la FC Snagov – Farul Constanța

Publicat: 09 Sep. 2009, 13:25 Actualizat: 12 Sep. 2009, 17:57 Special
Brigadă feminină  la FC Snagov – Farul Constanța

Comisia Centrală a Arbitrilor a stabilit arbitrii care vor
oficia la meciurile din acest wekeend, în etapa a cincea. Andrei
Chivulete a fost delegat la meciul dintre două noi-promovate
Tricolorul și CSM Râmnicu Sărat, în timp ce Irina Mîrț va fi
arbitru asistent la FC Snagov – Farul Constanța. Meciurile vor avea
loc sâmbătă și dumincă.

Iată mai jos lista completă a arbitrilor și a asistenților:

Seria
I:

VICTORIA BRĂ‚NEȘTI – CETATEA
SUCEAVA

Arbitru: Eduard Constantinescu (Craiova); Asistenți: Adrian
Popescu (Craiova) și Dan Ilieș (Brașov)

PETROLUL PLOIEȘTI – FC
BOTOȘANI

Arbitru: Florin Constantin (Popești Leordeni); Asistenți: Iulian
Radu (București) și Cătălin Savu (Galați)

TRICOLORUL BREAZA – CSM RÂMNICU
SĂ‚RAT

Arbitru: Florin Andrei Chivulete ; Asistenți: Bogdan Velicu și
Bogdan Gheorghe (toți din București)

GLORIA BUZĂ‚U – DUNĂ‚REA
GALAȚI

Arbitru: Radu Petrescu ; Asistenți: Andrei Simonis și Vlad
Bârleanu (toți din București)

SPORTUL STUDENȚESC – SĂ‚GEATA STEJARU

Arbitru: Cătălin Popa (Pitești); Asistenți: Claudiu Florea
(București) și Anghel Voicu (Suseni)

CONCORDIA CHIAJNA – DINAMO II,
de la ora
13.00

Arbitru: Dragoș
Istrate (București); Asistenți: Adrian Ghinguleac (București) și
Ionuț Babadac (Alexandria)

DUNĂ‚REA GIURGIU
FCM BACĂ‚U, de la ora
17.00

Arbitru: Florin Miron (București); Asistenți: Mircea Orbuleț
(București) și Dragoș Vlad (Târgoviște)

FC SNAGOV – FARUL CONSTANȚA, duminică de la ora
11.00

Arbitru: Teodora Albon (Cluj); Asisitenți: Irina Mîrț
(București) și Petruța Iugulescu (Târgoviște)

STEAUA II – DELTA
TULCEA
,
duminică de la ora 13.00

Arbitru: Emil Voicu (Bacău); Asistenți: Nicolae Dobrică (Ramnicu
Valcea) și Ioan Ciocănea (Sibiu)


Seria a
II-a:

CFR TIMIȘOARA – ARIEȘUL
TURDA

Arbitru: Marian Balaci (Drobeta Turnu Severin); Asistenți:
Stelian Slabu și Bogdan Hârlab (Brașov)

FORTUNA COVACI – UNIVERSITATEA
CLUJ

Arbitru: Marian Bordean (Sibiu); Asistenți: Lorin Udrea și
Blîndu Popescu (ambii din Târgu Jiu)

FC SILVANIA – UTA ARAD

Arbitru: Ion Roșu (Băbeni); Asistenți: Florin Potora (Turda) și
Iulius Timar (Marghita)

MINERUL LUPENI – CS
OTOPENI

Arbitru: Constantin Romulus-Pop (Târgu Mureș); Asistenți: Dragoș
Iliescu (Craiova) și Emil Cristea (Arad)

GAZ METAN CFR CRAIOVA –
FC ARGEȘ PITEȘTI

Arbitru: Ludovic Uihelyi (Lugoj); Asistenți: Ionuț Borcan
(Ploiești) și Ciprian Geambazu (Bușteni)

FC BAIA MARE – FCM TÂRGU
MUREȘ

Arbitru: Cornel Făniță (Timișoara); Asistenți: Gabriel Dan
(Timișoara) și Joszef Fodor (Odorheiu Secuiesc)

FC BIHOR ORADEA – MUREȘUL
DEVA

Arbitru: Paul Unimatan (Zalău); Asistenți: Gero Szabo (Cluj) și
Gabriel Bârjac (Zalău)

CSM RÂMNICU VÂLCEA – FC DROBETA TURNU
SEVERIN

Arbitru: Floarea Babadac (Alexandria); Asistenți: Monica Rigo
(Cluj) și Carmen Neagu (Oradea)

DACIA MIOVENI – JIUL
PETROȘANI,
duminică de la ora
16.30

Arbitru: George Rădulescu (București); Asistenți: Marius Nicoară
(Băile Herculane) și Silviu Haramuz (Reșița)

Publicat: 09 Sep. 2009, 13:25 Actualizat: 12 Sep. 2009, 17:57 Special
Pe aceeași temă