Baboia arbitrează revanșa Sportului la Brănești

Publicat: 23 Aug. 2009, 16:18 Actualizat: 23 Aug. 2009, 22:00 Special
Baboia arbitrează revanșa  Sportului la Brănești

Comisia Centrală a Arbitrilor a stabilit brigăzile de arbitri ce vor oficia la meciurile din Cupa României, faza a IV-a. Partidele se vor disputa în zilele de marți și miercuri, 25 și 26 august, cu începere de la ora 17.30. Iată componența arbitrilor:
 

25 august

 

Rapid CFR Suceava – FC Botoșani
Arbitru: Ciprian Amarandei, Asistenți: Daniel Hulubei și Ștefan Patrichi (toți din Vaslui)

 

Ceahlăul II –  Cetatea Suceava
Arbitru: Bogdan Hanceariuc (Iași), Asistenți: Cătălin Brînză și Adrian Vornicu (ambii din Botoșani)

 

CF Brăila – Dunărea Galati
Arbitru: Gică Mihai (Focșani), Asistenți: Mihai Danciu (Focșani) și Luci Stănilă (Dumitrești)

 

Dunărea Călărași – CS Otopeni
Arbitru: Iulian Coman (Tulcea), Asistenți: Alexandru Midvichi (Tulcea) și Florin Burlacu (Urziceni)

 

Rapid II – Dunărea Giurgiu
Arbitru: Eugen Roșu (Băbeni), Asistenți: Nicolae Dobrică și Rareș Căpățineanu (ambii din Râmnicu Vâlcea)

 

FC Râșnov – Tricolorul Breaza
Arbitru: Marcel Bîrsan l, Asistenți: Nicolae Harbuzariu și Florin Niculescu (toți din București)

 

Chimia Brazi – Petrolul Ploiești
Arbitru: Andrei Florin Chivulete, Asistenți: Valentin Avram și Claudiu Florea (toți din București)

 

Petrolul Videle – Dacia Mioveni
Arbitru: Dragoș Istrate, Asistenți: Andrei Simonis și Vlad Bârleanu (toți din București)

 

Electrosid Titu – FC Argeș
Arbitru: Ionuț Coza, Asistenți: Speranța Popescu și Mihaela Gomoescu (toți din București)

 

Triumf Barca – Gaz Metan CFR Craiova
Arbitru: Constantin Miruță, Asistenți: Ionuț Babadac și Cătălin Ancu (toți din Alexandria)

 

Minerul Mehedinți – Minerul Lupeni
Arbitru: Constantin Făniță, Asistenți: Bogdan Gheorghioiu și Ionuț Pleșa (toți din Timișoara)

 

FC Zlatna – Mureșul Deva
Arbitru: Sorin Tarcea, Asistenți: Gabriel Dan și Gabriel Drăguț (toți din Timișoara)

 

Nuova Mama Mia – Fortuna Covaci
Arbitru: Cristian Uihelyi (Lugoj), Asistenți: Dan Tranca și Nicolae Chițoiu (ambii din Timișoara)

 

Gloria CTP Arad – UTA Arad
Arbitru: Marius Omuț (Oradea), Asistenți: Radu Timar (Marghita) și Stelian Dem (Sâmbăta)

 

Gloria II Bistrița – FC Baia Mare
Arbitru: Istvan Kusztos (Târgu Mureș), Asistenți: Istvan Iszlai (Târgu Mureș) și Florin Potora (Turda)

 

Sănătatea Cluj – CFM U Cluj
Arbitru: Cătălin Busi (Râmnicu Vâlcea), Asistenți: Ionuț Zaharioiu (Băbeni) și Marius Badea (Râmnicu Vâlcea)

 

FC Zalău – FC Silvania
Arbitru: Mihai Prodan, Asistenți: Istvan Nagy și Iulian Szekely (toți din Cluj-Napoca)
 

 

26 august

 

FC Viitorul Constanta – Delta Tulcea
Arbitru: Ionuț Anghelinei, Asistenți: Cătălin Savu și Lucian Lupoae (toți din Galați)

 

Dinamo II – Concordia Chiajna
Arbitru: Eduard Constantinescu, Asistenți: Daniel Mitruți și Costel Firulescu (toți din Craiova)

 

Steaua II – FC Snagov
Arbitru: Cătălin Popa, Asistenți: Romică Bîrdeș și Andrei Ciuciu (toți din Pitești)

 

Victoria Brănești – Sportul  Studențesc
Arbitru: Claudiu Baboia, Asistenți: Bogdan Gheorghe și Andrei Constantinescu (toți din București)

 

Jiul Petroșani – FC Drobeta Tr. Severin
Arbitru: Dorin Micloșină (Reșița), Asistenți: Emanuel Cicu (Caransebeș) și Răzvan Nistoran (Reșița)

 

Arieșul Turda – FCM Tg. Mureș
Arbitru: Ștefănuți Claudiu (Năsăud), Asistenți: Tamaș Paul și Marica Mihai Marius (ambii din Bistrița)

 

CSM Rm. Sărat – FC Gloria Buzău
Arbitru: Florin Miron, Asistenți: Eduard Petrov și Marius Constantin (toți din București)

 

Publicat: 23 Aug. 2009, 16:18 Actualizat: 23 Aug. 2009, 22:00 Special
Pe aceeași temă