Alege cel mai bun jucător al etapei a 22-a

Autor: Marius ANGHEL Publicat: 19 Apr. 2011, 17:56 Actualizat: 19 Apr. 2011, 18:08 Anchete
Alege cel mai bun jucător  al etapei a 22-a

www.liga2.ro
continuă și în acest sezon seria anchetelor pentru desemnarea celui
mai bun jucător al rundei, stabilit prin votul cititorilor
site-ului. Nominalizările sunt făcute de corespondenții Prosport,
care vor desemna în fiecare rundă jucătorul meciului, acordând
acestuia și un număr de stele cuprins în 1 și 5.

NOTĂ‚: Precizăm faptul că din sondaje sunt
eliminate voturile multiple și din acest motiv rezultatele finale
pot fi substanțial diferite față de cele afișate.

Câștigătorii pe etape
până acum sunt:

Etapa 1: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 2: Florentin DUMITRU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 3: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 4: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 5: Alexandru BENGA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 6: Adrian VOICULEȚ
(UTA Arad)

Etapa 7: Marian CÂRJĂ‚
(Petrolul Ploiești)

Etapa 8: Cornel NĂ‚DĂ‚BAN
(UTA Arad)

Etapa 9: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 10: George ȚUCUDEAN
(UTA Arad)

Etapa 11: Patrian TRIFU (Gaz
Metan CFR Craiova)

Etapa 12: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 13: Alexandru
CAPĂ‚TĂ‚
(UTA)

Etapa 14: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 15: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 16:
Claudiu VOICULEȚ
(UTA Arad)

Etapa 17: Raymond LUKACS
(ACSMU Poli Iași)

Etapa 18: Iulian POPA
(Voința Sibiu)

Etapa 19: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 20: Victoraș CATARAMĂ‚
(Petrolul Ploiești)

Etapa 21: Cosmin GÂRLEANU
(Petrolul Ploiești)

După trecerea în revistă a nominalizărilor vă invităm să vă
exprimați opțiunea pentru jucătorul etapei a 22-a în sondajul de pe
prima pagină a site-ului. Iată propunerile:

Seria
I

FC Snagov – Dinamo II București 1-1 / Vasile BUCĂ‚*** (Dinamo
II)

Astra II Giurgiu – Concordia Chiajna 1-1 /
Tiago
ADAN
*** (Astra II)

Steaua II București – Gloria Buzău 0-2 / Călin MARIN*** (Gloria)

Viitorul Constanța – Dunărea Galați 2-0 /
Vasilică
CRISTOCEA
*** (Viitorul)

FC Botoșani – Juventus București 3-0 / Florin ACSINTE*** (Botoșani)

Ceahlăul Piatra Neamț – CS Otopeni 2-0 / Marian CONSTANTINESCU*** (Ceahlăul)

Delta Tulcea – Săgeata Năvodari 1-0 / Ihelewere
HENRY
**
(Delta)

Seria
II

ACS MU Politehnica Iași – CSM Râmnicu Vâlcea 0-2 /
Octavian
VASILE
***
(Vâlcea)

Unirea Alba Iulia – ACU Arad 0-0 / Vlad PAUL*** (ACU)

ALRO Slatina – Gaz Metan CFR Craiova 2-1 / Daniel ENE*** (ALRO)

Mureșul Deva – Petrolul Ploiești 0-2 /
Daniel
OPRIȚA
*** (Petrolul)

FC UTA Arad – Voința Sibiu 1-0 / Adrian
VOICULEȚ
***
(UTA)

Autor: Marius ANGHEL Publicat: 19 Apr. 2011, 17:56 Actualizat: 19 Apr. 2011, 18:08 Anchete
Pe aceeași temă