![Cu mulți jucători retrogradezi, cu puțini promovezi! 663 de fotbaliști au evoluat în Liga 2 în sezonul 2023-2024. Cel mai în vârstă, cel mai tânăr, cel mai bun marcator. Retrospectivă cifrică (II)](https://media.prosport.ro/61lWvvjQtjiuCFWW93SFyOJiKIg=/340x191/smart/filters:contrast(5):format(webp):quality(80)/https%3A%2F%2Fliga2.prosport.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F07%2Fretrospectiva-jucatori-liga-2-sezon-2023-2024-1024x545.jpg)
Contactat telefonic pentru a comenta afirmațiile lui Marian Posteucă din interviul acordat ieri siteului ProSport, antrenorul Mihai Stoica a declarat că va avea o discuție cu acesta pentru a lămuri problemele fundașului ilfovean.
“Aceste lucruri sunt problemele noastre interne. A venit cu acceptul meu la FC Snagov, nu cum a declarat el. A jucat foarte mult în acest tur, făcându-și pe deplin datoria în partidele în care a evoluat. Mă bucur pentru el că este nemulțumit, asta înseamnă că vrea să demonstreze că poate fi titular meci de meci și asta nu poate decât să mă încânte”, a comentat Mihai Stoica.
 AFLĂ‚Â TOTUL DESPRE EȘALONUL SECUND PE www.liga2.ro
articol scris de Andi Sârbu
Â