Dinamo II și-a definitivat lotul pentru retur

Autor: Fechita Bogdan-Andrei Publicat: 04 Mar. 2011, 11:27 Actualizat: 04 Mar. 2011, 11:28 Campionat
Dinamo II și-a definitivat lotul  pentru retur

Clubul din Ștefan cel Mare a publicat pe site-ul oficial lotul
de jucători al echipei secunde pentru returul ligii a doua, format
din 21 de jucători, precum și fotbaliștii care pot fi „detașați” de
la prima echipă. De asemenea, dinamoviști au stabilit și stafful
tehnic care îl va ajuta pe Liviu Ciobotariu pentru îndeplinirea
obiectivului, salvarea echipei de la retrogradare.

Dinamoviștii vor debuta în retur sâmbătă, la Giurgiu, împotriva
Astrei II.

LOT DINAMO 2

Portari
POPA Alexandru – 26.09.1993
MANYUR Andrei – 24.12.1993

Fundași
STANCA Daniel – 12.03.1992
NICA Constantin – 18.03.1993
NIȚU Andrei – 10.06.1987
MAN Alexandru – 05.10.1992
GHINEA Ionel – 28.06.1993
CHELU-PRODESCU George – 31.01.1992
ALBERT Alexandru – 16.05.1990
BURNEA Ionuț – 12.08.1992
PAHOMI Ștefan – 24.08.1991

Mijlocași
CAZACU Răzvan – 17.07.1992
BUCȘĂ‚ Dan – 23.06.1988
ȘTEFAN Viorel – 07.01.1992
NECULAI Alexandru – 17.04.1993
STĂ‚NESCU Alex – 28.07.1991
VASILE Alexandru – 23.08.1993

Atacanți
BUCĂ‚ Vasile – 12.03.1985
CÎMPEAN Alin – 30.07.1989
BITEZ Mihai – 22.01.1993
PAVĂ‚L Natanel – 27.06.1990

Lista fotbaliștilor cu drept de joc pentru Dinamo 2: DOLHA Emilian,
BĂ‚LGRĂ‚DEAN Cristian, NAUMOVSKI Kristijan, CRĂ‚CIUN Eugen, MEHMEDOVIC
Ersin, CRIȘAN Raul, MĂ‚RMĂ‚NEANU Dorin, STĂ‚NESCU Raphael, PĂ‚UN
Georgian, ȚUCUDEAN George

CONDUCERE TEHNICĂ‚

Antrenor principal: CIOBOTARIU Liviu
Antrenor secund: ALEXE Ilie
Antrenor portari: NITU Gheorghe
Preparator fizic: NICULAE Constantin
Medic: GAIU Gheorghe
Asistent medical: MOT Ioan
Maseur: IONESCU Bogdan
Maseur: GURBANEANU Sorin

PROGRAM

Etapa 16: Astra 2 Giurgiu – DINAMO 2
Etapa 17: DINAMO 2 – Sageata Navodari
Etapa 18: Gloria Buzau – DINAMO 2
Etapa 19: DINAMO 2 – Corcordia Chiajna
Etapa 20: Steaua 2 – DINAMO 2
Etapa 21: DINAMO 2 – Delta Tulcea
Etapa 22: FC Snagov – DINAMO 2
Etapa 23: DINAMO 2 – Farul
Etapa 24: Viitorul Constanta – DINAMO 2
Etapa 25: DINAMO 2 – FC Botosani
Etapa 26: Ceahlaul – DINAMO 2
Etapa 27: DINAMO 2 – CS Otopeni
Etapa 28: Juventus Colentina – DINAMO 2
Etapa 29: DINAMO 2 – Dunarea Galati
Etapa 30: CS Braila – DINAMO 2

Autor: Fechita Bogdan-Andrei Publicat: 04 Mar. 2011, 11:27 Actualizat: 04 Mar. 2011, 11:28 Campionat
Pe aceeași temă