![CS Mioveni a ratat aducerea lui Remi Emeriau, pe care a vrut să îl achiziționeze fără bani. În schimb, a anunțat venirea unui mijlocaș elen](https://media.prosport.ro/oSXHLWlFjxvEsfhCPWHQ3DqqkI0=/340x191/smart/filters:contrast(5):format(webp):quality(80)/https%3A%2F%2Fliga2.prosport.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2F2024%2F07%2Fcs-mioveni-afc-campulung-muscel-1-1024x576.jpg)
Â
Â
Portarul Bujor, fundașul Manea și atacanții Țucudean și Sălăjan se vor întoarce la UTA. Cei patru au fost solicitați de UTA, antrenorul Ionuț Popa alegându-i practic din pachetul de jucători pe care Gloria Arad l-a cumpărat de la Atletico.
Â
La dispoziția utiștilor au fost toți jucătorii Gloriei, însă alegerea staff-ului tehnic i-a vizat doar pe cei patru. Ei se vor alătura lotului în această seară sau cel târziu marți și vor evolua în alb-roșu sub forma unor împrumuturi.
Â
Articol scris de: Sebastian Șilcovan