grup de lucru frf

Program
    26.08
    11
    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
      Viitorul Darabani
        27.08
        14
        Șomuz Fălticeni
          Dante Botoşani
            27.08
            00
            CSM Bacău
              Rapid Brodoc
                27.08
                02
                Foresta Suceava
                  Bucovina Rădăuți
                    27.08
                    30
                    Știința Miroslava
                      Bucovina Rădăuți
                        03.09
                        20
                        Rapid Brodoc
                          Foresta Suceava
                            03.09
                            40
                              CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                03.09
                                41
                                Dante Botoşani
                                  CSM Bacău
                                    03.09
                                    30
                                    Viitorul Darabani
                                      Știința Miroslava
                                        03.09
                                        10
                                        Șomuz Fălticeni
                                            09.09
                                            00
                                            Bucovina Rădăuți
                                              Șomuz Fălticeni
                                                10.09
                                                40
                                                CSM Bacău
                                                  Viitorul Darabani
                                                    10.09
                                                    06
                                                    CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                      Dante Botoşani
                                                        10.09
                                                        12
                                                        Foresta Suceava
                                                          Rapid Brodoc
                                                            10.09
                                                            04
                                                            Știința Miroslava
                                                              Rapid Brodoc
                                                                17.09
                                                                20
                                                                  Bucovina Rădăuți
                                                                    17.09
                                                                    30
                                                                    Dante Botoşani
                                                                      Foresta Suceava
                                                                        17.09
                                                                        31
                                                                        Viitorul Darabani
                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                            17.09
                                                                            21
                                                                            Șomuz Fălticeni
                                                                              Știința Miroslava
                                                                                17.09
                                                                                01
                                                                                CSM Bacău
                                                                                    23.09
                                                                                    10
                                                                                    Știința Miroslava
                                                                                      CSM Bacău
                                                                                        24.09
                                                                                        11
                                                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                          Șomuz Fălticeni
                                                                                            24.09
                                                                                            00
                                                                                            Foresta Suceava
                                                                                              Viitorul Darabani
                                                                                                24.09
                                                                                                32
                                                                                                Bucovina Rădăuți
                                                                                                  Dante Botoşani
                                                                                                    24.09
                                                                                                    42
                                                                                                    Rapid Brodoc
                                                                                                        30.09
                                                                                                        02
                                                                                                        Dante Botoşani
                                                                                                          Rapid Brodoc
                                                                                                            01.10
                                                                                                            30
                                                                                                            Viitorul Darabani
                                                                                                              Bucovina Rădăuți
                                                                                                                01.10
                                                                                                                12
                                                                                                                Șomuz Fălticeni
                                                                                                                  Foresta Suceava
                                                                                                                    01.10
                                                                                                                    20
                                                                                                                    CSM Bacău
                                                                                                                      Știința Miroslava
                                                                                                                        01.10
                                                                                                                        31
                                                                                                                        CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                          Clasament Echipe
                                                                                                                          PGPTS
                                                                                                                          1
                                                                                                                          Foresta Suceava
                                                                                                                          61116
                                                                                                                          2
                                                                                                                          CSM Ceahlăul Piatra Neamț
                                                                                                                          6811
                                                                                                                          3
                                                                                                                          Bucovina Rădăuți
                                                                                                                          6610
                                                                                                                          4
                                                                                                                          Șomuz Fălticeni
                                                                                                                          6610
                                                                                                                          5
                                                                                                                          Știința Miroslava
                                                                                                                          629
                                                                                                                          6
                                                                                                                          CSM Bacău
                                                                                                                          6-28
                                                                                                                          7
                                                                                                                          Dante Botoşani
                                                                                                                          6-37
                                                                                                                          8
                                                                                                                          Rapid Brodoc
                                                                                                                          6-56
                                                                                                                          96-75
                                                                                                                          10
                                                                                                                          Viitorul Darabani
                                                                                                                          6-163