Programul turului Seriei VI a Ligii a III-a

Autor: Mihai Andries Publicat: 14 Aug. 2013, 20:44 Actualizat: 16 Aug. 2013, 10:24 Special
Programul turului Seriei VI  a Ligii a III-a

Liga2.ro a fost, în această dimineață, singurul reprezentant al presei din România prezent la sediul FRF pentru a asista la stabilirea seriilor Ligii a III-a și la tragerea la sorți a programului noului campionat. Seria a VI a Ligii a III-a va avea parte de 12 echipe, în fiecare rundă urmând a se disputa câte 6 meciuri.

Iată programul complet al turului Seriei a VI a Ligii a III-a:

Etapa 1        
Avântul Reghin – FCM Târgoviște
AFCM Câmpina – AFC Conpet Ploiești
FC Păpăuți – FC Zagon
Urban Titu – SCM Argeș
Atletic Bradu – Fortuna
Chindia – Civitas
        
Etapa 2        
AFC Conpet Ploiești – Avântul Reghin
FC Zagon – AFCM Câmpina
SCM Argeș – FC Păpăuți
Fortuna – Urban Titu
Civitas – Atletic Bradu
FCM Târgoviște – Chindia

Etapa 3        
AFC Conpet Ploiești – FCM Târgoviște
Avântul Reghin – FC Zagon
AFCM Câmpina – SCM Argeș
FC Păpăuți – Fortuna
Urban Titu – Civitas
Atletic Bradu – Chindia

Etapa 4        
FC Zagon – AFC Conpet Ploiești
SCM Argeș – Avântul Reghin
Fortuna – AFCM Câmpina
Civitas – FC Păpăuți
Chindia – Urban Titu
FCM Târgoviște – Atletic Bradu

Etapa 5        
FC Zagon – FCM Târgoviște
AFC Conpet Ploiești – SCM Argeș
Avântul Reghin – Fortuna
AFCM Câmpina – Civitas
FC Păpăuți – Chindia
Urban Titu – Atletic Bradu

Etapa 6        
SCM Argeș – FC Zagon
Fortuna – AFC Conpet Ploiești
Civitas – Avântul Reghin
Chindia – AFCM Câmpina
Atletic Bradu – FC Păpăuți
Urban Titu – FCM Târgoviște

Etapa 7        
FCM Târgoviște – SCM Argeș
FC Zagon – Fortuna
AFC Conpet Ploiești – Civitas
Avântul Reghin – Chindia
AFCM Câmpina – Atletic Bradu
FC Păpăuți – Urban Titu

Etapa 8        
Fortuna – SCM Argeș
Civitas – FC Zagon
Chindia – AFC Conpet Ploiești
Atletic Bradu – Avântul Reghin
Urban Titu – AFCM Câmpina
FC Păpăuți – FCM Târgoviște

Etapa 9        
FCM Târgoviște – Fortuna
SCM Argeș – Civitas
FC Zagon – Chindia
AFC Conpet Ploiești – Atletic Bradu
Avântul Reghin – Urban Titu
AFCM Câmpina – FC Păpăuți

Etapa 10        
Civitas – Fortuna
Chindia – SCM Argeș
Atletic Bradu – FC Zagon
Urban Titu – AFC Conpet Ploiești
FC Păpăuți – Avântul Reghin
AFCM Câmpina – FCM Târgoviște

Etapa 11        
Avântul Reghin – AFCM Câmpina
AFC Conpet Ploiești – FC Păpăuți
FC Zagon – Urban Titu
SCM Argeș – Atletic Bradu
Fortuna – Chindia
FCM Târgoviște – Civitas
 

Articol scris de Marius ANGHEL și Mihai ANDRIEȘ

Autor: Mihai Andries Publicat: 14 Aug. 2013, 20:44 Actualizat: 16 Aug. 2013, 10:24 Special
Pe aceeași temă