FRF a stabilit meciurile Cupei României – Turul II

Publicat: 04 Aug. 2011, 18:04 Actualizat: 07 Aug. 2011, 14:04 Special
FRF a stabilit meciurile  Cupei României – Turul II

Federația Română de Fotbal a desemnat, astăzi, meciurile din cel
de-al doilea tur al Cupei României. În această rundă vor participa
câștigătoarele primei faze a competiției cărora li s-au alăturat
formațiile din Liga a III-a, însă fără cele șase echipe care au
promovat în Liga a II-a. Totodată, din această rundă vor intra și
echipele retrogradate din Liga a II-a.

Cele 48 de meciuri se vor disputa pe 9 august, de la ora
17:30.

Iată
programul:

Minerul Motru – CFR Simeria
Ralbex Turcinești – Minerul Jilt Mătăsari
Someșul Oar
– Loc vacant
Europa Alba Iulia – FC Zalău
Luceafărul 2 Oradea – ACU Arad
Electrosid Titu – CSM Brașov
CS Vladimirescu 2003 – Național Sebiș
Armata Aurul Brad – FC Cisnădie
FC Moldoforest Moldova Nouă – FC Școlar Reșița
Recolta Danceu – Prometeu Craiova
Millenium Giarmata – Autocatania Caransebeș
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea – FC Piatra Olt
CS Buftea – FCM Târgoviște
Gloria Bistrița 2 – Avântul Reghin
Voința Livezile – Unirea Ungheni
Unirea Florești – Sănătatea Cluj
Unirea Dej – Seso Câmpia Turzii
FC Hunedoara
– Loc vacant
Unirea Sânnicolau Mare – FC Timișoara II
Nova Mama Mia Becicherecul Mic – ACS Recaș
FC Curciu – Gaz Metan II Mediaș
Pandurii II Târgu Jiu – Jiul Rovinari
Viitorul Domnești – FC Voluntari
Energia Craiova – FC Caracal
Dunărea Turris Turnu Măgurele – CS Balotești
Fortino Ianca – CF Brăila
Viticultorul Breaza – CS Panciu
CS Eforie – Dunărea Călărași
Național Golești – Oțelul Galați II
CSM Focșani – Politehnica Galați
CSM Moinești – FCM Onești
FC Zagon – ASC Bacău
Voința Ion Creangă – Petrotub Roman
FC Girceni – CSM Pașcani
Minerul Iacobeni – Ceahlăul Piatra Neamț II
Viitorul Chirnogi – Phoenix Ulmu
Viteazul Sinoe – Unirea Slobozia
FCM Alexandria – Atletic Bradu
Damila Măciuca – CS Vișina Nouă
CS Tunari – Juventus București
AS Zmeii Ogrezeni – Rapid București II
Concordia Chiajna II – Steaua București II
Gloria Cornești – ACS Berceni
Olimpia San Petru – Unirea Tărlungeni
Prahova Tomșani – Chimia Brazi
CSO Plopeni – Conpet Ploiești
Inter Clinceni – AFC Filipeștii de Pădure
Rapid Dumești – Luceafărul Mihai Eminescu

Articol scris de Marius
ANGHEL

Publicat: 04 Aug. 2011, 18:04 Actualizat: 07 Aug. 2011, 14:04 Special
Pe aceeași temă