Ionel Ivan va conduce partida FC Snagov – Ceahlăul Piatra Neamț

Publicat: 31 Aug. 2010, 14:24 Actualizat: 31 Aug. 2010, 14:26 Arbitri
Ionel Ivan va conduce partida  FC Snagov – Ceahlăul Piatra Neamț

Vineri, sâmbătă și duminică vor avea loc meciurile etapei a doua
din eșalonul secund. Comisia Centrală a Arbitrilor a stabilit marți
componența brigăzilor care vor conduce aceste partide. Runda va fi
deschisă de partida dintre Gloria Buzău și CF Brăila, vineri, de la
ora 18.00, care îl va avea la centru pe clujeanul Mihai Prodan.
Grosul meciurilor vor avea loc sâmbătă, iar duminică etapa se va
încheia cu întâlnirile FC Snagov – Ceahlăul Piatra Neamț (11.00) și
Concordia Chiajna – Dunărea Galați (12.00).

Seria
I

FC Gloria Buzău – CF Brăila, vineri, ora
18.00
Arbitru: Prodan Gheorghe Mihai (Cluj-Napoca); Asistenți:Crângașu
Eduard (Ploiești) și Florescu Costin (Satu Mare)

Săgeata Năvodari – Dinamo II București
Arbitru: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel); Asistenți: Cristea
Valentin (Călărași) și Geambazu Ciprian Petre (Bușteni)

Steaua II București – Juventus București
Arbitru: Decă Daniel (Brăila); Asistenți: Teodor Cătălin (Brăila)
și Ilieș Dan Lucian (Brașov)

Delta Tulcea – CS Otopeni
Arbitru: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe); Asistenți: Artene Ovidiu
(Vaslui) și Hulubei Daniel (Vaslui)

Farul Constanța – FC Botoșani
Arbitru: Chivulete Andrei (București); Asistenți: Gheorghe Bogdan
(București) și Dumitru Ionel Valentin (Gherghița)

Astra II – Viitorul Constanța
Asistenți: Buși Cătălin (Râmnicu Vâlcea); Asistenți: Mitruți Daniel
(Craiova) și Popescu Adrian (Craiova)

FC Snagov – Ceahlăul Piatra Neamț, duminică, ora
11.00
Arbitru: Ivan Ionel (Brăila); Asistenți: Savu Cătălin (Galați) și
Constantinescu Andrei (București)

Concordia Chiajna – Dunărea Galați, duminică, ora
12.00
Arbitru: Teodor Dragoș (Constanța); Asistenți: Stoianov Sebastian
(Constanța) și Dimancea Paul (Constanța)

Seria
II

CS Mioveni – ACU Arad
Arbitru: Ene Mihai (București); Asistenți: Demetrescu Daniel
(Râmnicu Vâlcea) și Medrea Bogdan (Râmnicu Vâlcea)

FC Bihor Oradea – Voința Sibiu
Arbitru: Unimatan Paul (Zalău); Asistenți: Onicaș Ioan (Zalău) și
Bârjac Gabriel Ioan (Zalău)

CSM Râmnicu Vâlcea – Arieșul Turda

Arbitru: Miron Florin (București); Asistenți: Ionescu Adrian
(Târgoviște) și Pucheanu Florin (Ulmi)

Minerul Lupeni – Gaz Metan CFR Craiova
Arbitru: Tarcea Sorin (Timișoara); Asistenți: Gheorghioiu Bogdan
(Timișoara) și Haramuz Silviu Cătălin (Reșița)

FC Silvania – Petrolul Ploiești
Arbitru: Istrate Dragoș (București); Asistenți: Marinescu Vasile
(București) și Simonis Andrei (București)

Unirea Alba Iulia – Mureșul Deva

Arbitru: Marcu Florin Mihai (Oradea); Asistenți: Danșa Ciprian
Florin (Oradea) și Szekely Iulian (Cluj-Napoca)

FC UTA Arad – ALRO Slatina
Arbitru: Mocean Gabriel Călin (Câmpia Turzii); Asistenți: Rigo
Monica (Cluj-Napoca) și Neagu Carmen (Oradea)

ACSM U Politehnica Iași – FC Argeș
Arbitru: Rădulescu George (București); Asistenți: Hârlab Bogdan
Daniel (Brașov) și Peter Joszef (Sfântu Gheorghe)

Publicat: 31 Aug. 2010, 14:24 Actualizat: 31 Aug. 2010, 14:26 Arbitri
Pe aceeași temă