Alege cel mai bun jucător al etapei a 15-a

Autor: Andries Mihai Marius Publicat: 06 Dec. 2010, 17:19 Actualizat: 15 Dec. 2010, 17:03 Analize
Alege cel mai bun jucător  al etapei a 15-a

www.liga2.ro
continuă și în acest sezon seria anchetelor pentru desemnarea celui
mai bun jucător al rundei, stabilit prin votul cititorilor
site-ului. Nominalizările sunt făcute de corespondenții Prosport,
care vor desemna în fiecare rundă jucătorul meciului, acordând
acestuia și un număr de stele cuprins în 1 și 5.

NOTĂ‚:
Precizăm faptul că din sondaje sunt eliminate
voturile multiple și din acest motiv rezultatele finale pot fi
substanțial diferite față de cele afișate.

Câștigătorii pe etape
până acum sunt:

Etapa 1: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 2: Florentin DUMITRU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 3: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 4: Daniel OPRIȚA (Petrolul
Ploiești)

Etapa 5: Alexandru BENGA (Petrolul
Ploiești)

Etapa 6: Adrian VOICULEȚ
(UTA Arad)

Etapa 7: Marian CÂRJĂ‚
(Petrolul Ploiești)

Etapa 8: Cornel NĂ‚DĂ‚BAN
(UTA Arad)

Etapa 9: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 10: George ȚUCUDEAN
(UTA Arad)

Etapa 11: Patrian TRIFU (Gaz
Metan CFR Craiova)

Etapa 12: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 13: Alexandru CAPĂ‚TĂ‚
(UTA)

Etapa 14: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 15: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

După trecerea în revistă a nominalizărilor vă invităm să vă
exprimați opțiunea pentru jucătorul etapei a 15-a în sondajul de pe
prima pagină a site-ului. Iată propunerile:

Seria
I

Astra II Giurgiu – Farul Constanța 3-1 / TIAGO ADAN Fonseca ***
(Astra II)

FC Snagov – Viitorul Constanța 0-0 / Alexandru RADU ***
(Snagov)

Delta Tulcea – FC Botoșani 1-2 / Ionuț MATEI ****
(Botoșani)

Steaua II București – Ceahlăul Piatra Neamț 0-0 /
Eugen BACIU
***
(Steaua II)

Gloria Buzău – Juventus București 2-2 / Doru BRATU ***
(Juventus)

Săgeata Năvodari – Dunărea Galați 1-0 / Florin OLTEANU ***
(Săgeata)

Dinamo II București – CF Brăila 1-0 / George CURCĂ‚ *** (Dinamo
II)

Concordia Chiajna – CS Otopeni 4-0 / Dumitru POPA ****
(Concordia)

Seria
II

ACSMU Politehnica Iași – FC UTA Arad 2-2 / Adrian VOICULEȚ ***
(UTA)

Unirea Alba Iulia – FC Argeș Pitești 1-2 / Alin POPA ****
(Argeș)

CSM Râmnicu Vâlcea – Petrolul Ploiești 1-2 / Daniel OPRIȚA ***
(Petrolul)

FC Bihor Oradea – Gaz Metan CFR Craiova 3-1 / Adrian MĂ‚RKUȘ ****
(Bihor)

ACU Arad – Voința Sibiu 0-2 / Philipp HALLMEN ***
(Voința)

CS Mioveni – Arieșul Turda 1-0 / Andrei NILĂ‚ ***
(Mioveni)

FC Silvania Șimleu Silvaniei – ALRO Slatina
0-3

Nu a fost programat.

Autor: Andries Mihai Marius Publicat: 06 Dec. 2010, 17:19 Actualizat: 15 Dec. 2010, 17:03 Analize
Pe aceeași temă