Unirea Dej a fost la un gol de calificarea în play-off! Dragoș Militaru, supărat după partida cu Metaloglobus și critici pentru adversari: ”Au tras de timp din minutul 10. Mi s-a părut un mic prea tras de păr, dar și-au atins scopul”

A fost dezamăgire în tabăra echipei Unirea Dej după partida cu Metaloglobus, terminată la egalitate, scor 1-1. Clujenii aveau nevoie de victorie pentru a fi matematic în play-off, dar au ratat această șansă, chiar dacă … Continuă lectura Unirea Dej a fost la un gol de calificarea în play-off! Dragoș Militaru, supărat după partida cu Metaloglobus și critici pentru adversari: ”Au tras de timp din minutul 10. Mi s-a părut un mic prea tras de păr, dar și-au atins scopul”