La trei ani după ce au impresionat întreaga țară, prin câștigarea primei ediții a Cupei Satelor, copiii de la Unirea Ruginoasa au intrat și în vederile conducătorilor Politehnicii Iași. Noul manager al Academiei din Copou, … Continuă lectura Poli Iași, parteneriat cu câștigătoarea primei ediții a Cupei Satelor. Cei mai talentați copii de la clubul din comuna ieșeană vor face pasul în Copou
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba