Liderul Ligii 2, Petrolul Ploiești, e așteptat cu nerăbdare la Timișoara, pentru meciul cu Politehnica, dar nu și cu pâine și sare. Bănățenii sunt conștienți că vor avea un meci foarte greu la debutul în … Continuă lectura Mobilizare maximă la Poli Timișoara pentru meciul de debut în 2022, cu liderul campionatului. Nicolae Croitoru: ”Eu aș încadra echipa Petrolului în rândul celor de prima ligă”
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba