Eroul Iașiului din meciul cu Dinamo dezvăluie care este adevăratul lider în vestiarul Politehnicii. Alin Roman: ”Sunt un jucător important, se vede prin minutele jucate.” Mijlocașul are 6 goluri marcate, toate după venirea lui Leo Grozavu

Politehnica Iași a încheiat turul play-off-ului așa cum l-a început. Cu o victorie pe terenul unei contracandidate la promovarea directă. Dacă în prima etapă Iașiul s-a impus pe terenul Oțelului, scor 2-1, în ultima rundă … Continuă lectura Eroul Iașiului din meciul cu Dinamo dezvăluie care este adevăratul lider în vestiarul Politehnicii. Alin Roman: ”Sunt un jucător important, se vede prin minutele jucate.” Mijlocașul are 6 goluri marcate, toate după venirea lui Leo Grozavu