Cristian Pustai este mândru de ce a reușit până acum cu FC Buzău, pe care o poate duce în play-off-ul Ligii a 2-a, deși în vară echipa a trecut prin schimbări importante de lot. Antrenorul … Continuă lectura Cristian Pustai, mândru de reușitele de la FC Buzău! ”Profesorul”, cuvinte mari după ce așteptările i-au fost întrecute: ”E fantastic!”
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba