Partida din optimile Cupei României dintre Minaur Baia Mare şi Universitatea Craiova, programată miercuri, 27 octombrie, de la ora 18:00, se va disputa pe arena ”Viorel Mateianu” din Baia Mare. Gazdele partidei au decis să … Continuă lectura Meciul Minaur – U Craiova, din optimile Cupei României, se dispută la Baia Mare. Maramureșenii închiriază nocturnă mobilă. De ce nu s-ar fi putut juca în Bănie | EXCLUSIV
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba