Alege cel mai bun jucător al etapei XX!

Autor: Florin ALBOIU Publicat: 04 Apr. 2011, 13:50 Actualizat: 05 Apr. 2011, 14:04 Anchete
Alege cel mai bun jucător  al etapei XX!

www.liga2.ro
continuă și în acest sezon seria anchetelor pentru desemnarea celui
mai bun jucător al rundei, stabilit prin votul cititorilor
site-ului. Nominalizările sunt făcute de corespondenții Prosport,
care vor desemna în fiecare rundă jucătorul meciului, acordând
acestuia și un număr de stele cuprins în 1 și 5.

NOTĂ‚:
Precizăm faptul că din sondaje sunt eliminate
voturile multiple și din acest motiv rezultatele finale pot fi
substanțial diferite față de cele afișate.

Câștigătorii pe etape
până acum sunt:

Etapa 1: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 2: Florentin DUMITRU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 3: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 4: Daniel OPRIȚA (Petrolul
Ploiești)

Etapa 5: Alexandru BENGA (Petrolul
Ploiești)

Etapa 6: Adrian VOICULEȚ
(UTA Arad)

Etapa 7: Marian CÂRJĂ‚
(Petrolul Ploiești)

Etapa 8: Cornel NĂ‚DĂ‚BAN
(UTA Arad)

Etapa 9: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 10: George ȚUCUDEAN
(UTA Arad)

Etapa 11: Patrian TRIFU (Gaz
Metan CFR Craiova)

Etapa 12: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 13: Alexandru CAPĂ‚TĂ‚
(UTA)

Etapa 14: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 15: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 16: Claudiu VOICULEȚ
(UTA Arad)

Etapa 17: Raymond LUKACS
(ACSMU Poli Iași)

Etapa 18: Iulian POPA
(Voința Sibiu)

Etapa 19: Daniel
OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

După trecerea în revistă a nominalizărilor vă invităm să vă
exprimați opțiunea pentru jucătorul etapei a 18-a în sondajul de pe
prima pagină a site-ului. Iată propunerile:

Seria
I

Concordia Chiajna – Săgeata Stejaru 2-2 /
Sorin
CHIȚU***
(Săgeata)

Astra II Giurgiu – Gloria Buzău 1-0 /
Tiago
ADAN***
(Astra)

Delta Tulcea – CF Brăila 1-0 / Adrian IONESCU***
(Delta)

Farul Constanța – Juventus București 2-0 /
Ștefan
CIOBANU***
(Farul)

Steaua II București – Dinamo II București 0-0 /
Raphael
STĂ‚NESCU***
(Dinamo)

FC Snagov – Dunărea Galați 3-2 / Cristian
CRISTEA***
(FC Snagov)

Viitorul Constanța – CS Otopeni 1-2 /
Lucian
PÂRVU***
(CS Otopeni)

Seria
II

FC Argeș Pitești – Petrolul Ploiești 0-1 /
Victoraș
CATARAMĂ‚****
(Petrolul)

ACSMU Poli Iași – FC Bihor Oradea 0-2 /
Adrian
MĂ‚RKUȘ****
(FC Bihor)

Unirea Alba Iulia – Arieșul Turda 0-0 /
Călin
CRISTEA***
(Unirea)

FC UTA Arad – Gaz Metan CFR Craiova 2-1 / Adrian VOICULEȚ****
(UTA)

CSM Râmnicu Vâlcea – CS Mioveni 0-2 /
Gabriel
ENACHE***
(CS Mioveni)

ALRO Slatina – Mureșul Deva 5-1 / Dumitru Daniel
ENE****
(ALRO)

Autor: Florin ALBOIU Publicat: 04 Apr. 2011, 13:50 Actualizat: 05 Apr. 2011, 14:04 Anchete
Pe aceeași temă