Alege cel mai bun jucător al etapei a opta

Autor: Florin ALBOIU Publicat: 18 Oct. 2010, 19:15 Actualizat: 18 Oct. 2010, 19:33 Anchete
Alege cel mai bun jucător  al etapei a opta

www.liga2.ro
continuă și în acest sezon seria anchetelor pentru desemnarea celui
mai bun jucător al rundei, stabilit prin votul cititorilor
site-ului. Nominalizările sunt făcute de corespondenții Prosport,
care vor desemna în fiecare rundă jucătorul meciului, acordând
acestuia și un număr de stele cuprins în 1 și 5.

NOTĂ‚: Precizăm faptul că din sondaje sunt
eliminate voturile multiple și din acest motiv rezultatele finale
pot fi substanțial diferite față de cele afișate.

Câștigătorii pe etape până acum sunt:

Etapa 1: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 2: Florentin
DUMITRU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 3: Constantin
BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 4: Daniel OPRIȚĂ‚
(Petrolul Ploiești)

Etapa 5: Alexandru BENGA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 6: Adrian VOICULEȚ
(UTA Arad)

Etapa 7: Marian CÂRJĂ‚
(Petrolul)

După trecerea în revistă a nominalizărilor vă invităm să vă
exprimați opțiunea pentru jucătorul primei etape în sondajul de pe
prima pagină a site-ului. Iată propunerile:

Seria
I

Astra II Giurgiu – CS Otopeni 4-1 / Victoraș CATARAMĂ‚ ****
(Astra II)

FC Botoșani – Dunărea Galați 2-1 / Ionuț MATEI ***
(Botoșani)

Ceahlăul Piatra Neamț – Juventus București 3-0 /
Ionuț BĂ‚DESCU
***
(Ceahlăul)

Steaua II București – Concordia Chiajna 1-1 /
Janos SZEKELY
***
(Steaua II)

Viitorul Constanța – CF Brăila 2-1 / Nicolae HERTU ***
(Viitorul)

Farul Constanța – Dinamo II București 0-0 / Marius IONIȚĂ‚ *** (Dinamo
II)

FC Snagov – Săgeata Năvodari 2-0 / Alin NISTOR ***
(Snagov)

Delta Tulcea – Gloria Buzău 1-1 / Ștefan CIOBANU ***
(Delta)

Seria
II

ALRO Slatina – Arieșul Turda 3-1 / Bogdan ALDEA ***
(ALRO)

FC UTA Arad – ACU Arad 1-0 / Cornel NĂ‚DĂ‚BAN
*** (UTA)

Unirea Alba Iulia – CS Mioveni 1-0 /
Alexandru
GIURGIU
*** (Unirea)

FC Silvania Șimleu – FC Bihor Oradea 1-2 /
Călin
FILDAN
*** (Bihor)

Mureșul Deva – Gaz Metan CFR Craiova 1-2 / Olivian SURUGIU *** (Gaz
Metan CFR)

ACS MU Poli Iași – Petrolul Ploiești 3-1 / Clement PĂ‚LIMARU *** (ACS
MU)

FC Argeș Pitești – Voința Sibiu 1-1 / Radu NEGUȚ ***
(Voința)

Autor: Florin ALBOIU Publicat: 18 Oct. 2010, 19:15 Actualizat: 18 Oct. 2010, 19:33 Anchete
Pe aceeași temă