Alege cel mai bun jucător al etapei a 21-a

Autor: Florin ALBOIU Publicat: 11 Apr. 2011, 13:20 Actualizat: 16 Apr. 2011, 08:16 Anchete
Alege cel mai bun jucător  al etapei a 21-a

www.liga2.ro
continuă și în acest sezon seria anchetelor pentru desemnarea celui
mai bun jucător al rundei, stabilit prin votul cititorilor
site-ului. Nominalizările sunt făcute de corespondenții Prosport,
care vor desemna în fiecare rundă jucătorul meciului, acordând
acestuia și un număr de stele cuprins în 1 și 5.

NOTĂ‚:
Precizăm faptul că din sondaje sunt eliminate
voturile multiple și din acest motiv rezultatele finale pot fi
substanțial diferite față de cele afișate.

Câștigătorii pe etape
până acum sunt:

Etapa 1: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 2: Florentin DUMITRU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 3: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 4: Daniel OPRIȚA (Petrolul
Ploiești)

Etapa 5: Alexandru BENGA (Petrolul
Ploiești)

Etapa 6: Adrian VOICULEȚ
(UTA Arad)

Etapa 7: Marian CÂRJĂ‚
(Petrolul Ploiești)

Etapa 8: Cornel NĂ‚DĂ‚BAN
(UTA Arad)

Etapa 9: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 10: George ȚUCUDEAN
(UTA Arad)

Etapa 11: Patrian TRIFU (Gaz
Metan CFR Craiova)

Etapa 12: Constantin BUDESCU
(Petrolul Ploiești)

Etapa 13: Alexandru CAPĂ‚TĂ‚
(UTA)

Etapa 14: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 15: Daniel OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 16: Claudiu VOICULEȚ
(UTA Arad)

Etapa 17: Raymond LUKACS
(ACSMU Poli Iași)

Etapa 18: Iulian POPA
(Voința Sibiu)

Etapa 19: Daniel
OPRIȚA
(Petrolul Ploiești)

Etapa 20: Victoraș CATARAMĂ‚
(Petrolul Ploiești)

După trecerea în revistă a nominalizărilor vă invităm să vă
exprimați opțiunea pentru jucătorul etapei a 18-a în sondajul de pe
prima pagină a site-ului. Iată propunerile:

Seria
I

GLORIA BUZĂ‚U – CONCORDIA CHIAJNA / Andrei BERCEANU***
(Gloria)

SĂ‚GEATA NĂ‚VODARI – STEAUA II / Sorin CHIȚU****
(Săgeata)

DINAMO II – DELTA TULCEA / Chinonso Ihelewere
HENRY***
(Delta)

CF BRĂ‚ILA – FC SNAGOV / Emmanuel
NDIGWE****
(CF Băila)

DUNĂ‚REA GALAȚI – FARUL CONSTANȚA / Bogdan PÂRVU***
(Dunărea)

JUVENTUS BUCUREȘTI – VIITORUL CONSTANȚA /
Alin
CÂRSTOCEA***
(Viitorul)

CS OTOPENI – FC BOTOȘANI / Florin MANEA**** (CS
Otopeni)

CEAHLĂ‚UL PIATRA NEAMȚ – ASTRA II GIURGIU /
Eugeniu
CEBOTARU***
(Ceahlăul)

Seria
II

VOINȚA SIBIU – UNIREA ALBA IULIA / Adrian PASCAL***
(Unirea)

FC BIHOR ORADEA – CSM RÂMNICU VÂLCEA /
Radu
CHIRIȚĂ‚***
(CSM)

ARIEȘUL TURDA – UTA ARAD / Cătălin BUCUR****
(Arieșul)

GAZ METAN CFR CRAIOVA – FC ARGEȘ / Ionuț MITROI***
(Gaz Metan)

MUREȘUL DEVA – ACS MU POLITEHNICA IAȘI /
Bogdan
GHICEANU****
(ACSMU Poli)

PETROLUL PLOIEȘTI – ALRO SLATINA / Cosmin GÂRLEANU***
(Petrolul)

Autor: Florin ALBOIU Publicat: 11 Apr. 2011, 13:20 Actualizat: 16 Apr. 2011, 08:16 Anchete
Pe aceeași temă